Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XLI Turniej Grand Prix 2017

XLI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/26.08.2017
  • Kierownik turnieju: Alojzy Huwer
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 40 3 115 32 5 1 392 15 3 1 723 17 2
2 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 35 3 070 24 1 1 305 9 0 1 765 15 1
3 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 30 2 887 25 1 1 386 12 0 1 501 13 1
4 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 28 2 769 23 2 1 586 13 1 1 183 10 1
5 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 28 2 691 20 0 1 216 10 0 1 475 10 0
6 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 2 640 24 3 1 461 14 2 1 179 10 1
7 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 26 2 580 25 2 1 399 12 0 1 181 13 2
8 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 26 2 488 23 4 1 356 13 3 1 132 10 1
9 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 26 2 455 21 1 1 478 13 0 977 8 1
10 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 2 417 31 6 819 13 3 1 598 18 3
11 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 24 2 409 26 6 1 491 14 2 918 12 4
12 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 24 2 331 24 3 1 161 12 1 1 170 12 2
13 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 22 2 327 21 2 1 275 12 1 1 052 9 1
14 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 2 316 19 2 741 9 2 1 575 10 0
15 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 22 2 294 17 1 856 6 0 1 438 11 1
16 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 20 2 283 17 1 790 6 1 1 493 11 0
17 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 20 2 276 21 3 1 135 10 2 1 141 11 1
18 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 20 2 254 23 3 1 257 11 0 997 12 3
19 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 18 2 220 27 7 1 144 13 3 1 076 14 4
20 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 18 2 156 24 3 1 303 14 1 853 10 2
21 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 16 2 129 23 2 1 388 13 1 741 10 1
22 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 18 2 071 20 2 1 182 10 0 889 10 2
23 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 16 2 069 22 5 1 016 12 4 1 053 10 1
24 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 14 2 043 17 2 1 102 9 1 941 8 1
25 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 16 2 041 15 1 1 146 8 1 895 7 0
26 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 14 1 963 24 7 897 11 3 1 066 13 4
27 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce 14 1 934 20 3 570 5 1 1 364 15 2
28 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 12 1 930 20 4 1 622 15 0 308 5 4
29 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 12 1 874 18 2 1 060 9 1 814 9 1
30 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 12 1 869 19 6 151 5 6 1 718 14 0
31 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 852 23 8 108 8 6 1 744 15 2
32 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 1 848 20 4 904 11 3 944 9 1
33 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 1 840 19 3 842 10 2 998 9 1
34 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 1 828 17 3 671 7 3 1 157 10 0
35 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 823 25 6 1 154 15 3 669 10 3
36 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 1 820 13 3 1 114 6 1 706 7 2
37 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 820 16 2 598 6 1 1 222 10 1
38 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 764 20 4 714 12 3 1 050 8 1
39 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 1 755 21 3 836 11 1 919 10 2
40 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 754 19 3 971 10 1 783 9 2
41 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 1 745 15 2 1 426 11 0 319 4 2
42 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 1 706 21 4 1 234 14 1 472 7 3
43 Kostka Hubert LKS Lyski 10 1 609 17 5 1 141 11 2 468 6 3
44 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 1 597 25 8 687 10 3 910 15 5
45 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 1 580 18 4 992 11 2 588 7 2
46 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 1 568 18 5 1 038 11 3 530 7 2
47 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 1 567 18 6 1 181 12 2 386 6 4
48 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 1 520 14 1 700 6 1 820 8 0
49 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 1 512 14 2 644 5 1 868 9 1
50 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 1 487 23 8 1 092 13 4 395 10 4
51 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 474 13 2 809 9 2 665 4 0
52 Baćko Piotr Piast Leszczyny 10 1 439 18 6 715 8 2 724 10 4
53 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 1 436 13 2 606 5 1 830 8 1
54 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 404 10 0 616 5 0 788 5 0
55 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 362 11 0 983 9 0 379 2 0
56 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 1 351 15 4 671 7 2 680 8 2
57 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 344 10 2 324 4 2 1 020 6 0
58 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 274 10 1 702 6 0 572 4 1
59 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 1 228 14 5 305 5 3 923 9 2
60 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 205 17 4 271 8 4 934 9 0
61 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 1 167 19 7 498 9 3 669 10 4
62 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 10 1 056 20 10 349 9 5 707 11 5
63 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 1 033 16 7 726 8 2 307 8 5
64 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 974 10 4 882 6 1 92 4 3
65 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 966 12 5 718 8 2 248 4 3
66 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 883 24 14 744 13 5 139 11 9
67 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 876 21 10 125 10 7 751 11 3
68 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 665 12 7 272 5 3 393 7 4