Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XLII Turniej Grand Prix 2017

XLII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/04.11.2017
  • Kierownik turnieju: Alojzy Huwer
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem     seria I     seria II    
      punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 40 3 031 29 3 1 336 13 1 1 695 16 2
2 Goc Jan NADWIŚLAN Góra 35 3 017 26 3 1 500 13 1 1 517 13 2
3 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 30 3 012 32 5 859 15 5 2 153 17 0
4 Gawron Bogdan ASY Żory 28 2 969 31 3 1 463 16 2 1 506 15 1
5 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 28 2 901 27 3 891 10 3 2 010 17 0
6 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 2 658 25 4 1 308 14 2 1 350 11 2
7 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 26 2 647 22 1 1 070 11 1 1 577 11 0
8 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 2 627 24 4 1 323 12 2 1 304 12 2
9 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 26 2 559 19 0 1 300 10 0 1 259 9 0
10 Pawera Henryk WOK Gołkowice 24 2 539 22 1 1 378 13 1 1 161 9 0
11 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 24 2 538 23 3 1 302 11 1 1 236 12 2
12 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 2 524 27 4 1 457 16 3 1 067 11 1
13 Paździor Henryk WISUS Żory 22 2 511 26 3 1 235 12 1 1 276 14 2
14 Szulik Mirosław LKS Lyski 22 2 508 23 2 1 381 14 1 1 127 9 1
15 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 22 2 507 25 3 1 778 17 1 729 8 2
16 Baćko Piotr Piast Leszczyny 20 2 477 24 5 861 9 4 1 616 15 1
17 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 20 2 419 30 7 1 247 15 2 1 172 15 5
18 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 20 2 345 25 4 1 045 12 1 1 300 13 3
19 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 18 2 344 24 3 778 10 3 1 566 14 0
20 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 18 2 321 21 2 1 045 9 0 1 276 12 2
21 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 18 2 262 19 2 1 518 12 1 744 7 1
22 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 18 2 246 24 5 1 290 12 1 956 12 4
23 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 16 2 233 23 2 1 128 12 1 1 105 11 1
24 Bogusławski Stanisław ASY Żory 14 2 226 25 4 1 145 16 3 1 081 9 1
25 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 16 2 221 29 6 1 314 21 5 907 8 1
26 Balcar Krystian WOKiR Połomia 14 2 209 24 6 1 212 11 3 997 13 3
27 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 14 2 194 19 2 815 7 2 1 379 12 0
28 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 12 2 193 22 1 1 077 11 1 1 116 11 0
29 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 12 2 178 20 3 751 5 1 1 427 15 2
30 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 12 2 171 19 1 852 8 1 1 319 11 0
31 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 2 141 16 0 1 219 9 0 922 7 0
32 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 2 103 18 1 1 226 10 0 877 8 1
33 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 082 19 3 912 8 2 1 170 11 1
34 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 2 080 19 3 1 108 8 0 972 11 3
35 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 2 076 20 4 1 202 9 1 874 11 3
36 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 2 028 20 3 1 391 12 0 637 8 3
37 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 026 21 4 1 001 7 2 1 025 14 2
38 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 2 018 18 1 1 129 12 1 889 6 0
39 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 2 016 25 6 1 057 13 3 959 12 3
40 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 1 989 20 2 1 240 11 0 749 9 2
41 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 978 17 2 1 124 9 1 854 8 1
42 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 1 946 18 3 1 138 9 1 808 9 2
43 Helczyk Paweł KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 1 942 16 1 886 7 0 1 056 9 1
44 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 1 933 14 0 1 173 8 0 760 6 0
45 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 1 914 22 4 842 10 1 1 072 12 3
46 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 905 15 0 880 8 0 1 025 7 0
47 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 1 884 16 2 946 6 0 938 10 2
48 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 1 873 23 7 1 030 13 4 843 10 3
49 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce 10 1 872 15 1 738 7 1 1 134 8 0
50 Gatnarczyk Andrzej S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 860 18 2 1 418 15 0 442 3 2
51 Sobczuk Artur NADWIŚLAN Góra 10 1 859 20 5 936 11 3 923 9 2
52 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 857 18 3 1 033 8 0 824 10 3
53 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 852 21 4 697 8 2 1 155 13 2
54 Niemiec Stanisław ASY Żory 10 1 805 22 5 1 027 13 2 778 9 3
55 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 1 779 24 8 1 227 14 4 552 10 4
56 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 766 22 5 954 10 2 812 12 3
57 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 745 19 5 627 9 4 1 118 10 1
58 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 1 635 18 3 697 8 1 938 10 2
59 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 10 1 630 15 5 807 6 1 823 9 4
60 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 626 19 5 1 069 11 2 557 8 3
61 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 607 15 3 844 8 1 763 7 2
62 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 1 606 19 4 734 9 2 872 10 2
63 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 601 24 8 318 9 6 1 283 15 2
64 Król Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 1 562 15 2 1 166 13 2 396 2 0
65 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 1 512 14 2 552 5 1 960 9 1
66 Kostka Hubert LKS Lyski 10 1 496 16 4 741 9 2 755 7 2
67 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 1 491 23 9 759 11 4 732 12 5
68 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 484 18 5 819 10 3 665 8 2
69 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 1 445 18 6 762 10 3 683 8 3
70 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 1 392 13 2 1 007 7 0 385 6 2
71 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 1 367 18 6 703 11 4 664 7 2
72 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 10 1 297 15 3 706 7 0 591 8 3
73 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 1 270 16 4 700 8 1 570 8 3
74 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 10 1 262 14 4 952 8 0 310 6 4
75 Brawański Werner S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 251 11 3 639 6 2 612 5 1
76 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 1 181 17 7 776 7 1 405 10 6
77 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 175 13 3 456 6 2 719 7 1
78 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 160 15 5 948 11 2 212 4 3
79 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 1 148 13 5 834 9 2 314 4 3
80 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 133 16 7 535 7 3 598 9 4
81 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 1 130 12 2 498 5 1 632 7 1
82 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 1 035 11 3 310 2 0 725 9 3
83 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 946 7 2 308 2 1 638 5 1
84 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia 10 906 12 4 770 7 1 136 5 3
85 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 899 14 7 809 10 3 90 4 4
86 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 859 13 5 572 8 2 287 5 3
87 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 856 8 3 980 7 1 -124 1 2
88 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 843 13 6 71 7 6 772 6 0
89 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 731 15 7 151 7 5 580 8 2
90 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 10 700 13 6 473 7 3 227 6 3
91 Kubicki Leon S.C. CZARNI Gorzyce 10 517 6 2 328 2 0 189 4 2