Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XLIII Turniej Grand Prix 2017

XLIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Raciborza

  • Organizator i data:TKKF SKAT Racibórz/05.11.2017
  • Kierownik turnieju: Armatys Józef
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem     seria I     seria II    
      punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 40 3 213 27 1 1 920 17 1 1 293 10 0
2 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 35 2 813 20 0 1 705 12 0 1 108 8 0
3 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 30 2 779 27 3 1 295 14 2 1 484 13 1
4 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 28 2 765 25 1 1 292 12 1 1 473 13 0
5 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 28 2 612 33 7 1 696 18 2 916 15 5
6 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 28 2 592 25 5 1 101 8 2 1 491 17 3
7 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 26 2 565 22 0 1 228 11 0 1 337 11 0
8 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 26 2 564 27 5 816 10 4 1 748 17 1
9 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 26 2 489 24 2 974 11 2 1 515 13 0
10 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 24 2 465 23 3 1 014 11 2 1 451 12 1
11 Baćko Piotr Piast Leszczyny 24 2 346 21 3 1 335 11 0 1 011 10 3
12 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 24 2 302 29 7 1 396 14 2 906 15 5
13 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 22 2 226 26 5 1 294 14 1 932 12 4
14 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 2 195 21 4 1 286 13 3 909 8 1
15 Pawelec Mariusz niezrzeszony 22 2 194 18 0 1 338 12 0 856 6 0
16 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 20 2 135 25 5 1 239 15 2 896 10 3
17 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 20 2 112 24 5 922 11 3 1 190 13 2
18 Wojaczek Antoni LKS Lyski 20 2 053 22 5 564 8 4 1 489 14 1
19 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 18 2 049 16 0 1 021 7 0 1 028 9 0
20 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 18 2 043 21 3 1 490 12 0 553 9 3
21 Kostka Hubert LKS Lyski 18 1 998 17 1 920 8 1 1 078 9 0
22 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 16 1 973 14 1 1 335 9 1 638 5 0
23 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 16 1 973 18 3 1 438 11 0 535 7 3
24 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 16 1 951 20 3 799 9 2 1 152 11 1
25 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 14 1 919 20 4 1 054 9 1 865 11 3
26 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 14 1 907 16 1 1 225 10 0 682 6 1
27 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 14 1 867 19 3 944 12 3 923 7 0
28 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 12 1 847 17 4 1 061 10 1 786 7 3
29 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 12 1 842 21 3 670 11 3 1 172 10 0
30 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 12 1 797 20 4 989 11 3 808 9 1
31 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 1 792 20 4 1 059 12 2 733 8 2
32 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 783 27 11 819 11 5 964 16 6
33 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 1 782 17 3 761 8 3 1 021 9 0
34 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 711 18 6 988 10 3 723 8 3
35 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 1 709 18 2 485 6 1 1 224 12 1
36 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 1 686 20 6 817 10 3 869 10 3
37 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 1 673 16 5 722 6 2 951 10 3
38 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 668 16 5 825 8 3 843 8 2
39 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 509 15 4 828 11 3 681 4 1
40 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 1 494 14 1 632 6 1 862 8 0
41 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 479 17 3 1 093 11 0 386 6 3
42 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 1 468 17 5 207 4 2 1 261 13 3
43 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 1 460 18 5 584 7 3 876 11 2
44 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 1 398 12 2 502 5 2 896 7 0
45 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 394 20 6 313 8 4 1 081 12 2
46 Pawela Andrzej LKS Górki Śląskie 10 1 378 18 5 1 146 12 2 232 6 3
47 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 362 15 4 250 5 4 1 112 10 0
48 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 1 359 18 4 546 9 3 813 9 1
49 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 1 340 17 8 715 10 5 625 7 3
50 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 1 314 16 4 363 5 3 951 11 1
51 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 10 1 287 16 5 541 6 1 746 10 4
52 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 1 258 9 1 376 3 1 882 6 0
53 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 236 16 5 410 5 2 826 11 3
54 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 191 16 5 473 6 3 718 10 2
55 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 961 16 6 110 8 4 851 8 2
56 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 819 10 5 343 6 4 476 4 1
57 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 814 13 8 899 10 3 -85 3 5
58 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 813 14 7 163 4 4 650 10 3