Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XLIV Turniej Grand Prix 2017

XLIV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Burmistrza Rydułtów

  • Organizator i data:S.C. HERKULES Rydułtowy/12.11.2017
  • Kierownik turnieju: Menżyk Erwin
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 40 3 130 23 0 1 667 12 0 1 463 11 0
2 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 35 2 874 26 3 1 428 12 1 1 446 14 2
3 Gajda Monika FORTECA Świerklany 30 2 706 19 1 1 100 10 1 1 606 9 0
4 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 28 2 626 26 5 1 286 14 3 1 340 12 2
5 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 2 555 23 3 1 703 14 1 852 9 2
6 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 28 2 504 21 4 1 111 10 2 1 393 11 2
7 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 26 2 492 22 1 1 151 12 1 1 341 10 0
8 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 26 2 453 24 3 1 340 13 1 1 113 11 2
9 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 26 2 368 27 5 1 142 13 3 1 226 14 2
10 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 2 360 24 4 1 260 13 1 1 100 11 3
11 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 24 2 351 19 1 1 025 10 1 1 326 9 0
12 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 24 2 345 22 3 1 712 14 0 633 8 3
13 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 22 2 298 19 1 1 096 10 1 1 202 9 0
14 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 22 2 266 23 4 1 207 11 1 1 059 12 3
15 Pawela Andrzej LKS Górki Śląskie 22 2 217 20 3 823 10 3 1 394 10 0
16 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 20 2 215 23 2 1 143 12 1 1 072 11 1
17 Frydrych Alojzy niezrzeszony 20 2 208 21 4 1 638 13 1 570 8 3
18 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 20 2 205 20 3 784 8 2 1 421 12 1
19 Szulik Mirosław LKS Lyski 18 2 133 23 6 967 12 2 1 166 11 4
20 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 18 2 132 21 2 1 076 11 1 1 056 10 1
21 Balcar Krystian WOKiR Połomia 18 2 101 27 4 1 250 17 3 851 10 1
22 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 16 2 096 20 4 1 087 9 1 1 009 11 3
23 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 16 2 063 20 3 943 7 1 1 120 13 2
24 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 16 2 016 20 4 1 033 10 2 983 10 2
25 Bajer Ryszard LKS Lyski 14 2 007 15 1 861 9 1 1 146 6 0
26 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 14 2 000 19 3 942 10 2 1 058 9 1
27 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 1 994 24 6 1 106 13 4 888 11 2
28 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 12 1 968 20 2 656 9 2 1 312 11 0
29 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 1 917 22 5 339 7 3 1 578 15 2
30 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 12 1 901 21 3 653 8 2 1 248 13 1
31 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 1 889 16 2 928 7 0 961 9 2
32 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 1 882 20 3 859 10 1 1 023 10 2
33 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 875 21 5 627 9 4 1 248 12 1
34 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 1 859 19 5 1 577 11 0 282 8 5
35 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 1 836 23 7 653 10 3 1 183 13 4
36 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 1 817 19 4 760 8 2 1 057 11 2
37 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 807 29 13 1 249 14 3 558 15 10
38 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 798 15 2 1 088 9 0 710 6 2
39 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 1 774 15 3 609 5 1 1 165 10 2
40 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 1 751 16 2 1 082 9 0 669 7 2
41 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 712 20 5 745 11 3 967 9 2
42 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 711 17 6 989 8 2 722 9 4
43 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 1 676 22 7 623 9 4 1 053 13 3
44 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 1 667 12 0 1 119 8 0 548 4 0
45 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 666 26 9 668 11 4 998 15 5
46 Helczyk Paweł KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 1 616 16 3 620 7 2 996 9 1
47 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 612 18 5 428 7 3 1 184 11 2
48 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 608 15 3 924 11 2 684 4 1
49 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 603 23 7 521 10 4 1 082 13 3
50 Kuczera Andrzej S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 592 14 2 947 8 1 645 6 1
51 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 1 550 14 3 772 5 0 778 9 3
52 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 543 17 3 1 179 10 0 364 7 3
53 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 538 17 5 962 9 2 576 8 3
54 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 1 498 17 6 1 008 9 2 490 8 4
55 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 476 17 5 1 016 11 2 460 6 3
56 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 457 14 3 888 9 1 569 5 2
57 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 455 15 3 454 4 1 1 001 11 2
58 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 1 378 18 6 1 022 11 2 356 7 4
59 Bochenek Jan niezrzeszony 10 1 259 15 4 718 8 2 541 7 2
60 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 1 223 15 7 864 8 2 359 7 5
61 Chlebisz Tomasz niezrzeszony 10 1 208 15 8 628 8 5 580 7 3
62 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 10 1 160 13 4 602 7 2 558 6 2
63 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 112 13 7 570 6 3 542 7 4
64 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 042 11 4 537 6 3 505 5 1
65 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 006 13 6 555 6 2 451 7 4
66 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 987 12 4 711 8 2 276 4 2
67 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 975 13 5 737 8 2 238 5 3
68 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 972 15 7 114 6 4 858 9 3
69 Baćko Piotr Piast Leszczyny 10 792 13 6 547 11 5 245 2 1
70 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 625 5 2 304 2 1 321 3 1
71 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 398 19 14 101 10 8 297 9 6