Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XLV Turniej Grand Prix 2017

XLV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/26.11.2017
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem     seria I     seria II    
      punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 40 3 144 28 2 1 658 14 1 1 486 14 1
2 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 35 3 037 22 2 1 464 10 1 1 573 12 1
3 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 30 2 845 26 2 1 947 16 0 898 10 2
4 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 28 2 761 24 4 1 348 11 1 1 413 13 3
5 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 28 2 734 26 2 937 10 2 1 797 16 0
6 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 28 2 724 23 1 1 305 12 0 1 419 11 1
7 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 26 2 620 24 3 1 729 15 1 891 9 2
8 Bogusławski Stanisław ASY Żory 26 2 513 26 5 1 255 14 2 1 258 12 3
9 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 26 2 471 26 2 1 561 15 0 910 11 2
10 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 24 2 469 24 3 1 127 12 2 1 342 12 1
11 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 24 2 445 30 9 1 371 15 4 1 074 15 5
12 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 24 2 432 18 2 1 162 8 1 1 270 10 1
13 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 22 2 431 25 5 1 009 12 3 1 422 13 2
14 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 22 2 427 24 4 1 149 13 3 1 278 11 1
15 Szulik Mirosław LKS Lyski 22 2 426 23 3 1 477 12 1 949 11 2
16 Wojaczek Antoni LKS Lyski 20 2 358 20 2 1 089 10 2 1 269 10 0
17 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 20 2 296 27 7 651 10 5 1 645 17 2
18 Polnik Jerzy S.C. WOKiR Mszana 20 2 276 17 2 1 112 6 0 1 164 11 2
19 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 18 2 237 27 5 1 426 15 1 811 12 4
20 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 18 2 208 22 2 1 006 10 1 1 202 12 1
21 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 18 2 179 23 3 908 9 1 1 271 14 2
22 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 16 2 072 18 2 1 001 9 0 1 071 9 2
23 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 2 063 19 4 1 406 12 1 657 7 3
24 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 16 2 062 25 4 1 132 13 2 930 12 2
25 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 14 2 058 20 1 1 211 12 1 847 8 0
26 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 14 2 030 18 3 1 312 12 2 718 6 1
27 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 14 2 020 17 1 1 116 8 0 904 9 1
28 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 12 1 988 21 3 924 9 1 1 064 12 2
29 Balcar Krystian WOKiR Połomia 12 1 967 20 4 679 10 3 1 288 10 1
30 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 12 1 962 18 2 991 8 0 971 10 2
31 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 1 956 18 2 1 078 10 0 878 8 2
32 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 953 28 9 924 15 5 1 029 13 4
33 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 1 889 18 2 883 9 1 1 006 9 1
34 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 1 824 16 1 996 10 1 828 6 0
35 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 1 817 22 5 772 10 3 1 045 12 2
36 Gawron Bogdan ASY Żory 10 1 798 23 8 807 11 5 991 12 3
37 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 1 787 16 3 630 6 2 1 157 10 1
38 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 1 784 16 3 1 113 11 1 671 5 2
39 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 1 766 17 2 682 6 1 1 084 11 1
40 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 1 733 21 5 979 10 1 754 11 4
41 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 1 716 15 2 815 6 0 901 9 2
42 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 1 712 23 6 802 11 3 910 12 3
43 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 1 711 18 4 925 10 3 786 8 1
44 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 1 689 16 4 626 7 3 1 063 9 1
45 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 682 16 4 992 9 1 690 7 3
46 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 10 1 670 19 5 381 8 3 1 289 11 2
47 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 1 666 15 2 802 5 0 864 10 2
48 Baćko Piotr Piast Leszczyny 10 1 652 21 4 614 12 3 1 038 9 1
49 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 651 16 2 1 128 11 1 523 5 1
50 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 631 16 3 377 5 2 1 254 11 1
51 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 619 20 5 918 12 3 701 8 2
52 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 1 592 17 6 1 128 11 3 464 6 3
53 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 1 587 17 3 1 016 8 1 571 9 2
54 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 587 20 7 882 9 3 705 11 4
55 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 536 24 7 1 049 11 1 487 13 6
56 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 495 15 3 726 8 1 769 7 2
57 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 477 13 4 680 6 2 797 7 2
58 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 469 22 9 659 12 6 810 10 3
59 Bochenek Jan niezrzeszony 10 1 463 21 6 665 12 4 798 9 2
60 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 1 405 16 5 1 076 11 2 329 5 3
61 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 1 351 16 5 497 8 3 854 8 2
62 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 1 319 17 6 322 6 3 997 11 3
63 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 1 305 13 3 1 027 9 0 278 4 3
64 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 1 277 12 4 550 3 0 727 9 4
65 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 261 15 6 210 5 4 1 051 10 2
66 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 168 15 5 958 10 2 210 5 3
67 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 096 11 4 684 8 2 412 3 2
68 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 080 21 9 142 8 5 938 13 4
69 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany 10 1 062 16 7 574 10 4 488 6 3
70 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 1 040 15 8 429 8 4 611 7 4
71 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 013 14 6 520 7 3 493 7 3
72 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 917 11 4 713 8 1 204 3 3
73 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 10 626 10 4 10 4 4 616 6 0
74 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 10 624 12 7 330 4 2 294 8 5
75 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 568 9 5 296 3 2 272 6 3
76 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 252 8 6 180 3 2 72 5 4
77 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce 10 93 8 8 -77 5 6 170 3 2