Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

II Turniej Grand Prix 2018

II Turniej Grand Prix Okręgu - Okręgowa Barbórka

  • Organizator i data:KS MARCEL Radlin/09.12.2017
  • Kierownik turnieju: Mandera Werner
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 40 10 50 2 826 28 1 292 15 1 534 13
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia 35 10 45 2 757 29 1 251 15 1 506 14
3 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 30 10 40 2 593 27 1 182 12 1 411 15
4 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 28 10 38 2 576 10 1 230 10 1 346 13
5 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 28 8 36 2 486 26 1 515 14 971 12
6 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 28 8 36 2 394 22 1 369 12 1 025 10
7 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 8 34 2 388 24 524 9 1 864 15
8 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 387 24 652 9 1 735 15
9 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 299 22 1 267 12 1 032 10
10 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 293 27 1 684 18 609 9
11 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 24 8 32 2 251 10 793 6 1 458 4
12 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 24 8 32 2 248 21 1 058 9 1 190 12
13 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 226 19 1 454 12 772 7
14 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 22 8 30 2 182 22 1 017 10 1 165 12
15 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 22 8 30 2 176 21 1 032 11 1 144 10
16 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 108 17 1 340 11 768 6
17 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 20 8 28 2 044 18 720 6 1 324 12
18 Niemiec Stanisław ASY Żory 20 8 28 2 017 22 982 11 1 035 11
19 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 016 22 1 139 11 877 11
20 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 18 8 26 2 016 20 1 193 12 823 8
21 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 009 20 830 9 1 179 11
22 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 16 8 24 2 003 17 794 6 1 209 11
23 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 16 6 22 1 998 17 1 383 10 615 7
24 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 16 6 22 1 936 20 885 9 1 051 11
25 Bogusławski Stanisław ASY Żory 14 6 20 1 933 13 1 208 9 725 4
26 Gajda Monika FORTECA Świerklany 14 6 20 1 926 23 913 11 1 013 12
27 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 914 18 1 145 10 769 8
28 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 914 26 462 9 1 452 17
29 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 12 6 18 1 869 15 1 045 8 824 7
30 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 12 6 18 1 848 18 1 159 11 689 7
31 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 809 20 1 158 11 651 9
32 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 800 20 405 6 1 395 14
33 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 763 18 368 8 1 395 10
34 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 759 15 985 9 774 6
35 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 708 18 467 8 1 241 10
36 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 677 16 935 7 742 9
37 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 676 10 705 4 971 6
38 Baćko Piotr Piast Leszczyny 10 6 16 1 634 18 1 081 12 553 6
39 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 604 18 833 10 771 8
40 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 584 16 766 9 818 7
41 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 574 16 1 104 9 470 7
42 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 548 17 677 8 871 9
43 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 546 16 805 8 741 8
44 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 541 14 835 6 706 8
45 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 530 18 134 4 1 396 14
46 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 515 18 783 10 732 8
47 Gawron Bogdan ASY Żory 10 4 14 1 456 21 978 13 478 8
48 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 360 17 712 10 648 7
49 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 308 19 274 7 1 034 12
50 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 277 13 488 5 789 8
51 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 202 11 348 5 854 6
52 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 185 18 770 7 415 11
53 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 164 16 221 6 943 10
54 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 162 14 894 8 268 6
55 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 089 14 647 9 442 5
56 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 2 12 989 20 293 11 696 9
57 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 2 12 987 17 174 8 813 9
58 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 2 12 939 12 721 6 218 6