Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

Drużynowy Puchar Okręgu 2018

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: PRZYSZŁOŚĆ Rogów/11.02.2018
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Błędowski Józef
  • Sędzia: Huwer Alojzy
Msce Drużyna Suma W P 1 ser. 1 w. 1  p. 2 Seria 2 w. 2 p. 3 Seria 3 w. 3 p. 4 Seria 4 w. 4 p.
1 GOKiR Połomia 14655 134 10 3067 30 4 3930 38 1 4096 35 1 3562 31 4
2 GKS DĄB Gaszowice 12862 126 20 3287 34 5 3747 30 1 2928 28 6 2900 34 8
3 LKS lyski 12857 126 20 2435 29 7 3323 36 5 3113 29 6 3986 32 2
4 KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski 12707 142 27 2636 32 7 3318 38 8 4409 45 5 2344 27 7
5 LKS Górki Śląskie 12005 125 25 3033 32 6 3006 31 4 2911 31 7 3055 31 8
6 S.C. STRAŻAK Głożyny 11901 148 40 3190 39 10 2396 33 13 4021 44 4 2294 32 13
7 GOKiR Połomia II 11833 121 19 3232 31 2 3343 34 5 2501 28 6 2757 28 6
8 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 11761 104 23 2365 23 6 3435 33 4 3007 26 8 2954 22 5
9 S.C. CZARNI Gorzyce 11159 98 15 2784 24 4 2132 20 5 2938 27 3 3305 27 3
10 Krojc Krzyżanowice 10913 113 22 2497 26 6 2886 30 5 2532 27 6 2998 30 5
11 WOK Skrzyszów 10874 99 15 2889 22 3 1825 22 6 2788 27 4 3372 28 2
12 KSS MARCEL Radlin 10416 114 24 2784 25 3 2494 27 6 2651 30 8 2487 32 7
13 TKKF SKAT Racibórz 10132 95 16 2619 23 1 3488 32 2 1979 22 8 2046 18 5
14 S.C. HERKULES Rydułtowy 10001 109 29 2180 22 5 2504 28 7 3231 30 6 2086 29 11
15 GKS DĄB Gaszowice II 8629 107 31 2565 29 5 1393 20 8 2429 31 9 2242 27 9
16 TKKF RELAKS Wodzisław Ślaski 8626 99 23 2808 29 5 1260 22 8 2731 25 2 1827 23 8
17 SKS CZARNI Krzyżkowice 7712 93 29 1538 24 11 2592 26 5 1545 19 4 2037 24 9
18 Naprzód Czyżowice 7232 78 24 2400 28 7 1436 16 5 1631 16 6 1765 18 6
Zest Drużyna / Nr St.  -  Nazwisko, imię Suma W P 1 ser. 1 w. 1  p. 2 Seria 2 w. 2 p. 3 Seria 3 w. 3 p. 4 Seria 4 w. 4 p.
1 S.C. CZARNI Gorzyce 11159 98 15 2784 24 4 2132 20 5 2938 27 3 3305 27 3
1 Lenczyk Bolesław 2930 27 5 529 4 1 457 6 2 981 9 0 963 8 2
1 Kruczek Jan 2250 23 3 700 7 0 314 4 1 698 6 1 538 6 1
1 Mozes Jerzy 2202 17 3 729 6 1 356 2 1 393 4 1 724 5 0
1 Grzywacz Kazimierz 3777 31 4 826 7 2 1005 8 1 866 8 1 1080 8 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TKKF SKAT Racibórz 10132 95 16 2619 23 1 3488 32 2 1979 22 8 2046 18 5
2 Nieroda Julian 2447 26 5 617 6 0 1219 10 0 73 5 4 538 5 1
2 Sobik Jerzy 2054 24 8 854 9 1 557 6 2 480 7 3 163 2 2
2 Plutka Krystian 2766 20 0 488 4 0 516 4 0 939 6 0 823 6 0
2 Porwoł Józef 2865 25 3 660 4 0 1196 12 0 487 4 1 522 5 2
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 11761 104 23 2365 23 6 3435 33 4 3007 26 8 2954 22 5
3 Menżyk Piotr 3724 30 4 935 9 2 1297 12 1 926 8 0 566 1 1
3 Buchta Herbert 2947 26 5 655 4 0 767 6 0 775 7 3 750 9 2
3 Chabowski Tadeusz 2204 18 8 220 4 2 520 7 2 538 2 3 926 5 1
3 Zuch Bogdan 2886 30 6 555 6 2 851 8 1 768 9 2 712 7 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GKS DĄB Gaszowice 12862 126 20 3287 34 5 3747 30 1 2928 28 6 2900 34 8
4 Daniluk Kazimierz 2519 22 5 552 6 3 830 6 0 588 5 1 549 5 1
4 Tomaszewski Bolesław 3423 35 6 1262 11 0 703 7 1 867 8 2 591 9 3
4 Pielacz Wojciech 3040 32 5 539 9 2 1129 8 0 478 5 1 894 10 2
4 Biernat Wiesław 3880 37 4 934 8 0 1085 9 0 995 10 2 866 10 2
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GKS DĄB Gaszowice II 8629 107 31 2565 29 5 1393 20 8 2429 31 9 2242 27 9
5 Wochnik Lucjan 2574 32 9 254 5 2 401 7 4 1010 11 2 909 9 1
5 Tomaszewski Stanisław 2674 27 3 828 9 1 406 4 0 812 8 1 628 6 1
5 Jezusek Joachim 2242 29 8 769 8 1 380 5 2 452 8 3 641 8 2
5 Kuszek Marek 1139 19 11 714 7 1 206 4 2 155 4 3 64 4 5
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski 12707 142 27 2636 32 7 3318 38 8 4409 45 5 2344 27 7
6 Bura Michał 3751 39 8 932 9 1 814 10 3 991 12 3 1014 8 1
6 Bura Jan 3406 40 8 538 8 3 643 10 3 1548 14 0 677 8 2
6 Szkatuła Grzegorz 2706 32 6 614 7 1 1143 10 0 891 11 2 58 4 3
6 Wojtczyk Waldemar 2844 31 5 552 8 2 718 8 2 979 8 0 595 7 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LKS Górki Śląskie 12005 125 25 3033 32 6 3006 31 4 2911 31 7 3055 31 8
7 Płaczek Ryszard 3458 31 2 1256 9 0 1028 10 0 855 7 0 319 5 2
7 Broża Rudolf 2611 31 11 622 7 2 398 7 3 385 6 4 1206 11 2
7 Kasparek Marian 3016 33 7 629 8 2 730 8 1 934 10 3 723 7 1
7 Przynicki Rajnard 2920 30 5 526 8 2 850 6 0 737 8 0 807 8 3
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TKKF RELAKS Wodzisław Ślaski 8626 99 23 2808 29 5 1260 22 8 2731 25 2 1827 23 8
8 Kolano Ginter 2609 29 5 591 6 1 548 6 1 1044 10 0 426 7 3
8 Kowalski Piotr 2557 26 5 813 8 1 375 4 1 1133 11 1 236 3 2
8 Gomola Jan 1503 23 7 361 5 2 184 7 2 116 2 1 842 9 2
8 Skupiń Karol 1957 21 6 1043 10 1 153 5 4 438 2 0 323 4 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Naprzód Czyżowice 7232 78 24 2400 28 7 1436 16 5 1631 16 6 1765 18 6
9 Cichy Witold 1923 21 7 638 7 1 805 7 1 343 3 1 137 4 4
9 Jędrysik Zygmunt 1355 17 8 252 7 4 146 2 2 546 4 1 411 4 1
9 Kuczka Franciszek 2165 21 3 1098 9 0 30 4 2 584 4 0 453 4 1
9 Pyrchała Józef 1789 19 6 412 5 2 455 3 0 158 5 4 764 6 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GOKiR Połomia 14655 134 10 3067 30 4 3930 38 1 4096 35 1 3562 31 4
10 Balcar Krystian 4527 38 1 745 5 0 1093 11 0 1459 11 0 1230 11 1
10 Burdzik Ireneusz 3174 30 3 805 7 0 1022 8 0 691 7 1 656 8 2
10 Orawski Alfred 3073 24 1 782 8 1 895 8 0 827 6 0 569 2 0
10 Pawela Andrzej 3881 42 5 735 10 3 920 11 1 1119 11 0 1107 10 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GOKiR Połomia II 11833 121 19 3232 31 2 3343 34 5 2501 28 6 2757 28 6
11 Grabarczyk Henryk 3853 36 3 1226 11 0 774 8 2 1257 11 0 596 6 1
11 Michalik Czesław 2635 25 4 436 4 0 1094 11 1 357 3 1 748 7 2
11 Michalik Arkadiusz 2886 31 6 1052 10 1 552 5 1 564 8 2 718 8 2
11 Dutkiewicz Edward 2459 29 6 518 6 1 923 10 1 323 6 3 695 7 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 S.C. HERKULES Rydułtowy 10001 109 29 2180 22 5 2504 28 7 3231 30 6 2086 29 11
12 Wróblewski Marek 2934 32 8 494 6 2 282 6 3 920 7 2 1238 13 1
12 Wróblewski Kazimierz 2710 26 1 334 2 0 1094 10 0 739 8 0 543 6 1
12 Cisek Edward 1825 30 16 914 9 1 552 7 3 677 9 4 -318 5 8
12 Kojtych Janina 2532 21 4 438 5 2 576 5 1 895 6 0 623 5 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WOK Skrzyszów 10874 99 15 2889 22 3 1825 22 6 2788 27 4 3372 28 2
13 Durczok Stanisław 2986 27 4 920 9 1 426 5 2 726 7 1 914 6 0
13 Mołdrzyk Józef 3054 32 8 852 7 2 471 6 2 808 10 3 923 9 1
13 Kłosek Leonard 2351 22 2 755 5 0 132 3 1 800 8 0 664 6 1
13 Tatarczyk Witold 2483 18 1 362 1 0 796 8 1 454 2 0 871 7 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KSS MARCEL Radlin 10416 114 24 2784 25 3 2494 27 6 2651 30 8 2487 32 7
14 Lasota Wiesław 2430 24 3 758 7 0 643 7 1 558 4 1 471 6 1
14 Mandera Werner 2503 29 10 536 3 0 833 9 2 445 7 5 689 10 3
14 Marszolik Stefan 3274 31 1 842 7 0 608 5 0 640 8 1 1184 11 0
14 Stisz Marian 2209 30 10 648 8 3 410 6 3 1008 11 1 143 5 3
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 S.C. STRAŻAK Głożyny 11901 148 40 3190 39 10 2396 33 13 4021 44 4 2294 32 13
15 Maziarczyk Władysław 2902 35 9 -81 3 4 630 10 4 1156 12 0 1197 10 1
15 Juraszek Adam 3817 46 11 897 11 2 1122 12 3 1447 14 0 351 9 6
15 Stroiński Włodzimierz 3113 38 9 1136 13 2 633 6 1 1055 12 2 289 7 4
15 Latocha Eugeniusz 2069 29 11 1238 12 2 11 5 5 363 6 2 457 6 2
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Krojc Krzyżanowice 10913 113 22 2497 26 6 2886 30 5 2532 27 6 2998 30 5
16 Darda Jarosław 2753 31 8 406 7 4 569 7 2 910 7 0 868 10 2
16 Drzymała Piotr 3664 33 2 885 8 0 1085 10 0 1171 11 1 523 4 1
16 Konsek Andrzej W 2575 23 3 767 6 1 619 5 0 462 4 1 727 8 1
16 Bortel Andrzej 1921 26 9 439 5 1 613 8 3 -11 5 4 880 8 1
  Konieczny Ernest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 LKS lyski 12857 126 20 2435 29 7 3323 36 5 3113 29 6 3986 32 2
17 Wojaczek Klaudiusz 3078 31 7 793 9 2 828 7 1 332 5 4 1125 10 0
17 Szulik Mirosław 3998 34 2 853 8 1 954 9 0 1069 9 1 1122 8 0
17 Bajer Ryszard 2505 23 3 243 2 0 755 9 2 627 6 1 880 6 0
17 Wojaczek Antoni 3276 38 8 546 10 4 786 11 2 1085 9 0 859 8 2
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SKS CZARNI Krzyżkowice 7712 93 29 1538 24 11 2592 26 5 1545 19 4 2037 24 9
18 Hendel Andrzej 1050 15 6 -488 0 5 525 6 1 372 4 0 641 5 0
18 Machecki Piotr 2144 33 11 409 8 4 561 9 3 588 6 0 586 10 4
18 Michna Rudolf 2106 22 8 651 6 1 756 6 1 407 5 2 292 5 4
18 Brachmański Jerzy 2412 23 4 966 10 1 750 5 0 178 4 2 518 4 1