Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

V Turniej Grand Prix

V Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

  • Organizator i data:KROJC Krzyżanowice/10.02.2018
  • Kierownik turnieju: Darda Jarosław
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 40 10 50 2 752 24 1 593 14 1 159 10
2 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 522 24 1 609 15 913 9
3 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 509 25 1 244 12 1 265 13
4 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 498 25 963 11 1 535 14
5 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 28 8 36 2 444 23 1 373 13 1 071 10
6 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 329 19 1156 11 1 173 8
7 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice 26 8 34 2 328 23 1 175 11 1 153 12
8 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 328 23 1 549 13 779 10
9 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 8 34 2 304 24 1 545 14 759 10
10 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 276 23 1 284 12 992 11
11 Kosubek Jan niezrzeszony 24 8 32 2 227 18 1 063 9 1164 9
12 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 197 19 972 7 1 225 12
13 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 190 21 1 077 9 1113 12
14 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 117 27 1131 14 986 13
15 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 22 8 30 2 098 17 916 6 1 182 11
16 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 20 8 28 2 095 20 1398 14 697 6
17 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 083 24 1061 12 1 022 12
18 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 039 20 977 9 1 062 11
19 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 18 8 26 2 016 18 1 408 13 608 5
20 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 18 8 26 2 007 18 980 7 1027 11
21 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 18 8 26 2 000 26 1287 15 713 11
22 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 16 6 22 1 986 23 820 10 1166 13
23 Wojaczek Antoni LKS Lyski 16 6 22 1 985 24 1334 12 651 12
24 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 16 6 22 1 961 26 487 10 1 474 16
25 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 14 6 20 1 955 21 1044 12 911 9
26 Mokrosz Bernard Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 937 15 907 6 1030 9
27 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 934 18 1091 11 843 7
28 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 12 6 18 1 888 18 675 7 1213 11
29 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 849 19 993 9 856 10
30 Kostka Hubert LKS Lyski 12 6 18 1 842 16 1079 9 763 7
31 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 841 24 1423 17 418 7
32 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 783 15 739 6 1044 9
33 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 752 19 784 10 968 9
34 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 752 22 893 11 859 11
35 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 733 21 1008 9 725 12
36 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 711 18 811 9 900 9
37 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 693 19 709 9 984 10
38 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 688 18 614 9 1074 9
39 Strzelczyk Edward Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 665 14 683 4 982 10
40 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 662 23 988 12 674 11
41 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 643 21 792 10 851 11
42 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 633 16 433 6 1200 10
43 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 551 20 411 7 1140 13
44 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 546 22 416 10 1130 12
45 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 520 21 889 11 631 10
46 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 512 15 706 8 806 7
47 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 505 19 606 9 899 10
48 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 489 15 827 9 662 6
49 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 481 19 952 11 529 8
50 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 467 16 963 10 504 6
51 Drobny Rudolf niezrzeszony 10 4 14 1 426 10 700 5 726 5
52 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1 386 15 704 8 682 7
53 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 386 19 858 13 528 6
54 Adamczyk Andrzej niezrzeszony 10 4 14 1 371 12 767 7 604 5
55 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1 336 15 471 6 865 9
56 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 328 8 748 6 580 2
57 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 4 14 1302 20 26 4 1276 16
58 Ćwik Gerard niezrzeszony 10 4 14 1216 11 674 6 542 5
59 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1176 13 460 4 716 9
60 Reguła Jan Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1112 14 551 6 561 8
61 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 2 12 894 18 307 8 587 10
62 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 10 2 12 753 7 753 7 0 0
63 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 2 12 543 17 427 12 116 5
64 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 0 10 243 9 -69 4 312 5