Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

X Turniej Grand Prix 2018

X Turniej Grand Prix Okręgu - Wiosenny Puchar Wójta Gminy Lyski

  • Organizator i data:LKS Lyski/24.03.2018
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 40 12 52 3 082 27 1 188 11 1 894 16
2 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 35 12 47 3 012 33 1 154 13 1 858 20
3 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 30 10 40 2 929 27 1 646 14 1 283 13
4 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 906 35 1 215 17 1 691 18
5 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 28 10 38 2 686 26 1 281 14 1 405 12
6 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 10 38 2 549 25 1684 15 865 10
7 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 26 10 36 2 535 24 1 224 12 1 311 12
8 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 26 10 36 2 516 26 1 198 14 1 318 12
9 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 24 8 32 2 484 21 1 230 11 1254 10
10 Szulik Mirosław LKS Lyski 26 8 34 2 442 25 1 163 10 1 279 15
11 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 441 27 1 442 14 999 13
12 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 414 23 1 194 11 1 220 12
13 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 358 23 1 209 11 1149 12
14 Roter Eugeniusz BUK Rudy 22 8 30 2 333 20 1137 9 1 196 11
15 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 317 23 1294 14 1 023 9
16 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 297 25 1157 13 1 140 12
17 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 201 21 1271 13 930 8
18 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 20 8 28 2 191 23 1 052 12 1 139 11
19 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 18 8 26 2 188 19 867 7 1321 12
20 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 184 23 1 363 17 821 6
21 Hanusek Arnold BUK Rudy 18 8 26 2 183 20 1229 10 954 10
22 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 139 21 749 7 1390 14
23 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 16 8 24 2 137 18 1355 11 782 7
24 Palmer Robert BUK Rudy 16 8 24 2 131 19 1107 10 1 024 9
25 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 14 8 22 2 119 21 1225 11 894 10
26 Krzyżanowski Tadeusz niezrzeszony 14 8 22 2 113 19 900 9 1213 10
27 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 14 8 22 2 111 20 1097 9 1 014 11
28 Koniarczyk Tadeusz niezrzeszony 12 6 18 2 095 23 1088 12 1007 11
29 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 988 20 861 10 1127 10
30 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 12 6 18 1 981 17 745 7 1236 10
31 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 6 16 1 957 23 1108 11 849 12
32 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 952 19 1 030 11 922 8
33 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 873 18 725 7 1148 11
34 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 864 14 662 5 1 202 9
35 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 858 26 1270 15 588 11
36 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 833 20 1146 12 687 8
37 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 815 18 938 10 877 8
38 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 809 17 805 9 1004 8
39 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 6 16 1 806 17 713 7 1 093 10
40 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 804 19 895 9 909 10
41 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 797 19 1149 11 648 8
42 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 757 17 881 10 876 7
43 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 756 16 582 6 1174 10
44 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 745 18 573 8 1172 10
45 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 727 17 1133 11 594 6
46 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 718 15 684 6 1034 9
47 Król Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 681 17 945 8 736 9
48 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 667 16 830 7 837 9
49 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 608 19 881 10 727 9
50 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 583 18 1098 10 485 8
51 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 579 13 957 7 622 6
52 Duda Edward niezrzeszony 10 6 16 1 567 18 1024 11 543 7
53 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 561 21 933 12 628 9
54 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 10 6 16 1 547 19 316 6 1231 13
55 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 512 14 799 6 713 8
56 Kojtych Janina S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 427 15 580 5 847 10
57 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1385 15 1002 10 383 5
58 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1375 14 369 4 1006 10
59 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1327 11 465 5 862 6
60 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1279 14 995 10 284 4
61 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik 10 4 14 1224 14 970 9 254 5
62 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 4 14 1197 17 696 6 501 11
63 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1136 15 506 8 630 7
64 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1097 14 517 5 580 9
65 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1094 21 461 10 633 11
66 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 4 14 1086 14 484 6 602 8
67 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 4 14 1043 11 662 6 381 5
68 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 10 2 12 974 14 674 10 300 4
69 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 2 12 793 22 173 9 620 13
70 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 735 14 815 10 -80 4
71 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 2 12 371 8 58 3 313 5
72 Giermak Stefan LKS Lyski 10 2 12 147 5 5 4 142 1