Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XI Turniej Grand Prix 2018

XI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Jejkowice

  • Organizator i data:LKS Lyski/25.03.2018
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 40 12 52 3 216 33 1 412 16 1 804 17
2 Kostka Hubert LKS Lyski 35 12 47 3 208 24 1 958 14 1 250 10
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 30 12 42 3 184 32 2 026 20 1 158 12
4 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 28 12 40 3 115 29 1 747 17 1 368 12
5 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 28 10 38 2 982 26 1 405 12 1 577 14
6 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 783 24 1193 10 1 590 14
7 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 26 10 36 2 630 24 1 623 15 1 007 9
8 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 26 10 36 2 536 26 772 9 1 764 17
9 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 24 8 32 2 495 26 1 139 13 1356 13
10 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 26 8 34 2 474 25 1 205 11 1 269 14
11 Wojaczek Antoni LKS Lyski 24 8 32 2 409 25 1 368 12 1041 13
12 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 347 20 1 125 10 1 222 10
13 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 345 24 1 236 10 1109 14
14 Płaczek Henryk niezrzeszony 22 8 30 2 306 22 896 9 1 410 13
15 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 22 8 30 2 272 23 1533 14 739 9
16 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 198 19 1302 11 896 8
17 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 127 25 1247 11 880 14
18 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 110 23 431 8 1 679 15
19 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 18 8 26 2 107 23 958 10 1149 13
20 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 18 8 26 2 102 22 1 458 12 644 10
21 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 18 8 26 2 039 18 1114 8 925 10
22 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 039 17 657 6 1382 11
23 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 16 8 24 2 033 22 1127 13 906 9
24 Pawera Henryk WOK Gołkowice 16 6 22 1 970 16 1461 11 509 5
25 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 14 6 20 1 932 23 1049 11 883 12
26 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 876 27 585 12 1291 15
27 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 851 21 802 10 1 049 11
28 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 832 25 618 9 1214 16
29 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 819 15 1 192 10 627 5
30 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 12 6 18 1 812 18 450 6 1362 12
31 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 756 16 822 9 934 7
32 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 6 16 1 747 20 597 8 1150 12
33 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 733 16 773 6 960 10
34 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 693 16 827 8 866 8
35 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 661 17 843 8 818 9
36 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 650 18 736 10 914 8
37 Węglorz Franciszek niezrzeszony 10 6 16 1 627 18 1 110 12 517 6
38 Kojtych Janina S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 622 13 712 5 910 8
39 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 618 18 967 10 651 8
40 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 609 13 615 5 994 8
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 602 13 701 7 901 6
42 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 580 23 792 10 788 13
43 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 576 15 988 9 588 6
44 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 570 17 908 13 662 4
45 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 560 17 1175 11 385 6
46 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 552 26 763 13 789 13
47 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 505 15 746 7 759 8
48 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 477 11 801 6 676 5
49 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 440 13 571 6 869 7
50 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 434 10 762 5 672 5
51 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 374 22 596 9 778 13
52 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1 291 12 398 5 893 7
53 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 273 15 698 6 575 9
54 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 270 14 534 8 736 6
55 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 265 19 1 087 14 178 5
56 Giermak Stefan LKS Lyski 10 4 14 1 237 11 903 9 334 2
57 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1225 14 850 7 375 7
58 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 4 14 1202 18 470 10 732 8
59 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 965 16 276 6 689 10
60 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 2 12 951 17 246 9 705 8
61 Włosiński Janusz niezrzeszony 10 2 12 865 12 369 5 496 7
62 Cichecki Andrzej niezrzeszony 10 2 12 721 13 194 5 527 8
63 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 2 12 458 13 372 7 86 6
64 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 227 8 -274 2 501 6