Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XII Turniej Grand Prix 2018

XII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Kornowac

  • Organizator i data:LKS Lyski/14.04.2018
  • Kierownik turnieju: Szweigstil Andrzej
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 40 10 50 2 717 24 1 615 14 1 102 10
2 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 35 10 45 2 671 22 1 023 7 1 648 15
3 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 30 10 40 2 546 22 1 197 12 1 349 10
4 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 28 10 38 2 540 23 1 324 12 1 216 11
5 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 28 10 38 2 530 27 1 673 15 857 12
6 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 438 20 1336 9 1 102 11
7 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 26 8 34 2 426 25 1 252 15 1 174 10
8 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 412 25 1 138 12 1 274 13
9 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 405 23 940 10 1465 13
10 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 26 8 34 2 380 19 1 217 11 1 163 8
11 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 24 8 32 2 374 23 1 039 10 1335 13
12 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 24 8 32 2 362 20 1 324 11 1 038 9
13 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 340 24 968 10 1372 14
14 Pawera Henryk WOK Gołkowice 22 8 30 2 334 25 897 11 1 437 14
15 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 328 26 984 13 1 344 13
16 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 238 18 1386 12 852 6
17 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 215 20 1291 11 924 9
18 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 199 21 1 171 10 1 028 11
19 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 155 26 1 101 14 1054 12
20 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 8 26 2 060 30 993 13 1067 17
21 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 18 8 26 2 041 20 1282 9 759 11
22 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 16 6 22 1 998 26 1 271 16 727 10
23 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 16 6 22 1 961 19 831 9 1 130 10
24 Hajduczek Eugeniusz RELAKS Rzuchów 16 6 22 1 947 15 936 7 1 011 8
25 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 14 6 20 1 926 22 1006 9 920 13
26 Wojaczek Antoni LKS Lyski 14 6 20 1 913 22 739 9 1174 13
27 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 14 6 20 1 887 17 818 8 1 069 9
28 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 6 18 1 858 18 963 9 895 9
29 Mainka Henryk EMERYT Kobyla 12 6 18 1 834 18 930 10 904 8
30 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 12 6 18 1 801 14 782 5 1019 9
31 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 727 22 962 12 765 10
32 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 659 19 1 007 10 652 9
33 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 606 18 748 9 858 9
34 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1 603 10 773 5 830 5
35 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 542 15 367 6 1175 9
36 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 541 16 569 7 972 9
37 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1 407 13 893 8 514 5
38 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 369 22 1 469 16 -100 6
39 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 368 16 691 6 677 10
40 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 354 15 790 9 564 6
41 Sobik Jerzy LKS Lyski 10 4 14 1 323 16 937 9 386 7
42 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 320 18 795 11 525 7
43 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1 264 14 979 9 285 5
44 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 254 20 656 10 598 10
45 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 237 17 292 6 945 11
46 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 133 12 556 5 577 7
47 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 126 17 559 9 567 8
48 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 024 17 718 9 306 8
49 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 015 18 596 9 419 9
50 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 820 16 -66 4 886 12
51 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 10 2 12 768 7 470 5 298 2
52 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 2 12 660 9 250 6 410 3