Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XV Turniej Grand Prix 2018

XV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Nędza

  • Organizator i data:LKS Górki Śląskie/03.05.2018
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 40 12 52 3 395 32 1 802 17 1 593 15
2 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 35 12 47 3 033 30 1 560 13 1 473 17
3 Balcar Krystian WOKiR Połomia 30 10 40 2 726 23 1 430 10 1 296 13
4 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 691 28 1 133 12 1 558 16
5 Pawera Henryk WOK Gołkowice 28 10 38 2 638 19 1 219 10 1 419 9
6 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 28 10 38 2 632 24 1103 12 1 529 12
7 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 26 10 36 2 629 22 1 178 10 1 451 12
8 Słomka Erwin BUK Rudy 26 10 36 2 605 18 1 079 8 1 526 10
9 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 24 10 34 2 531 20 1 161 9 1370 11
10 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 26 10 36 2 528 22 1 025 10 1 503 12
11 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 24 10 34 2 522 27 1 945 18 577 9
12 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 368 24 1 327 14 1 041 10
13 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 22 8 30 2 364 20 1 271 11 1093 9
14 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 22 8 30 2 361 20 825 9 1 536 11
15 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 357 24 1089 13 1 268 11
16 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 348 22 1178 10 1 170 12
17 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 319 26 1159 12 1 160 14
18 Uryga Lesław WOK Gołkowice 20 8 28 2 315 20 1 354 9 961 11
19 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 301 23 1 101 11 1200 12
20 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 8 26 2 264 26 952 13 1312 13
21 Pietruszka Herbert ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 18 8 26 2 219 19 129 4 2 090 15
22 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 16 8 24 2 160 20 897 10 1263 10
23 Hanusek Arnold BUK Rudy 16 8 24 2 155 24 1655 16 500 8
24 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 16 8 24 2 142 20 1076 10 1 066 10
25 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 14 8 22 2 139 20 912 10 1 227 10
26 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 14 8 22 2 119 20 978 10 1141 10
27 Goncarzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 14 8 22 2 113 25 802 9 1 311 16
28 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 12 8 20 2 097 24 1084 12 1013 12
29 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 12 8 20 2 078 20 1 611 15 467 5
30 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 12 8 20 2 072 20 1089 12 983 8
31 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 8 18 2 006 23 608 10 1398 13
32 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 8 18 2 006 19 1 103 11 903 8
33 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 10 6 16 1 995 22 1 106 12 889 10
34 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 971 22 1524 15 447 7
35 Stania Henryk niezrzeszony 10 6 16 1 923 23 534 9 1389 14
36 Hanusek Piotr LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 923 20 1254 11 669 9
37 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 899 20 1 426 13 473 7
38 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 899 15 958 6 941 9
39 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 863 22 118 5 1 745 17
40 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 845 17 1203 11 642 6
41 Duda Edward niezrzeszony 10 6 16 1 836 19 906 10 930 9
42 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 831 17 951 8 880 9
43 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 813 21 731 10 1082 11
44 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 771 22 1019 12 752 10
45 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 695 22 456 10 1239 12
46 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 678 19 702 6 976 13
47 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 674 19 951 10 723 9
48 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 651 20 1007 11 644 9
49 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 10 6 16 1 647 18 762 10 885 8
50 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 6 16 1 579 12 785 6 794 6
51 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 6 16 1 547 17 433 8 1114 9
52 Schrey Ewald niezrzeszony 10 6 16 1 544 15 774 9 770 6
53 Hanusek Tomasz niezrzeszony 10 6 16 1 510 15 1137 11 373 4
54 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 10 6 16 1 501 8 708 3 793 5
55 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 4 14 1 484 16 1 000 10 484 6
56 Jezusek Joachim GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 459 23 751 11 708 12
57 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1450 16 689 6 761 10
58 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1440 17 648 9 792 8
59 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1429 12 503 4 926 8
60 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 4 14 1426 18 648 8 778 10
61 Palmer Robert BUK Rudy 10 4 14 1424 15 963 10 461 5
62 Stareczek Jan niezrzeszony 10 4 14 1361 11 923 7 438 4
63 Rzodeczko Sigfrid LKS Górki Śląskie 10 4 14 1349 12 853 6 496 6
64 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1347 16 552 5 795 11
65 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 4 14 1307 12 555 6 752 6
66 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1261 23 560 10 701 13
67 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1257 14 603 7 654 7
68 Roter Eugeniusz BUK Rudy 10 4 14 1240 15 341 7 899 8
69 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1215 18 177 6 1038 12
70 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1183 15 818 9 365 6
71 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1169 13 724 6 445 7
72 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1162 11 657 6 505 5
73 Szymura Piotr niezrzeszony 10 2 12 993 16 823 11 170 5
74 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 963 9 346 3 617 6
75 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 2 12 950 16 300 6 650 10
76 Bielicki Andrzej niezrzeszony 10 2 12 642 7 488 5 154 2