Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XVI Turniej Grand Prix 2018

XVI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/05.05.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 40 12 52 3 026 24 1 415 11 1 611 13
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia 35 10 45 2 798 29 1 081 14 1 717 15
3 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 30 10 40 2 683 28 1 617 17 1 066 11
4 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 28 10 38 2 583 23 1 614 14 969 9
5 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 28 8 36 2 451 22 1 324 13 1 127 9
6 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 426 24 1192 14 1 234 10
7 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 26 8 34 2 416 24 1 354 12 1 062 12
8 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 26 8 34 2 412 24 1 834 16 578 8
9 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 24 8 32 2 406 19 1 039 8 1367 11
10 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 26 8 34 2 325 22 1 285 13 1 040 9
11 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 24 8 32 2 292 24 726 8 1566 16
12 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 275 22 1 096 11 1 179 11
13 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 22 8 30 2 273 24 1 586 15 687 9
14 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 239 25 958 13 1 281 12
15 Pawera Henryk WOK Gołkowice 22 8 30 2 210 19 1018 9 1 192 10
16 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 207 20 1163 9 1 044 11
17 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 185 18 804 8 1 381 10
18 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 20 8 28 2 163 22 720 8 1 443 14
19 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 155 20 1 200 12 955 8
20 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 132 18 1 236 9 896 9
21 Gawron Bogdan ASY Żory 18 8 26 2 125 24 1076 11 1 049 13
22 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 097 20 1 152 8 945 12
23 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 093 24 1185 12 908 12
24 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 079 21 984 12 1 095 9
25 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 14 8 22 2 067 26 1142 16 925 10
26 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 979 22 877 9 1102 13
27 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 975 23 1364 14 611 9
28 Szulik Mirosław LKS Lyski 12 6 18 1 946 22 888 11 1058 11
29 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 945 19 837 11 1108 8
30 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 939 14 1351 10 588 4
31 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 903 24 752 10 1151 14
32 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 6 16 1 879 19 1 121 11 758 8
33 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 840 19 1 242 12 598 7
34 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 810 22 850 10 960 12
35 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 802 17 605 7 1197 10
36 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 786 17 689 7 1 097 10
37 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 757 17 1 211 12 546 5
38 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 6 16 1 703 18 545 8 1158 10
39 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 689 19 469 7 1 220 12
40 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 10 6 16 1 634 13 894 8 740 5
41 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 624 12 570 4 1054 8
42 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 601 12 475 3 1126 9
43 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 586 19 925 9 661 10
44 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 6 16 1 579 20 801 10 778 10
45 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 552 17 705 9 847 8
46 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 6 16 1 537 16 499 5 1038 11
47 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 517 28 973 15 544 13
48 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 6 16 1 515 15 551 7 964 8
49 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 481 17 886 9 595 8
50 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 454 16 600 5 854 11
51 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 446 15 907 9 539 6
52 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 301 19 997 9 304 10
53 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 251 13 594 7 657 6
54 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 237 14 212 5 1025 9
55 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 220 20 354 8 866 12
56 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 218 19 501 8 717 11
57 Stania Henryk niezrzeszony 10 4 14 1172 9 394 3 778 6
58 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1132 14 856 10 276 4
59 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1001 17 214 7 787 10
60 Noga Krzysztof KWK Bolesław Śmiały 10 2 12 456 14 -85 4 541 10