Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XVII Turniej Grand Prix 2018

XVII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/06.05.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 40 10 50 2 853 21 1 433 10 1 420 11
2 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 35 10 45 2 754 31 1 066 14 1 688 17
3 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 30 10 40 2 679 22 1 151 9 1 528 13
4 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 619 26 898 10 1 721 16
5 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 28 10 38 2 573 27 1 368 13 1 205 14
6 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 28 8 36 2 496 20 1768 12 728 8
7 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 495 21 1 282 10 1 213 11
8 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 26 8 34 2 485 25 1 042 11 1 443 14
9 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 24 8 32 2 484 20 979 9 1505 11
10 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 26 8 34 2 469 26 1 495 15 974 11
11 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 442 29 836 12 1606 17
12 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 424 26 1 122 13 1 302 13
13 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 22 8 30 2 410 25 1 314 13 1096 12
14 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 22 8 30 2 397 21 1463 14 934 7
15 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 364 22 1458 11 906 11
16 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 359 31 639 11 1 720 20
17 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 20 8 28 2 321 20 1535 13 786 7
18 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 20 8 28 2 280 23 1 539 13 741 10
19 Uryga Lesław WOK Gołkowice 18 8 26 2 270 16 962 6 1308 10
20 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 243 21 957 9 1286 12
21 Orawski Alfred WOKiR Połomia 18 8 26 2 222 23 1400 15 822 8
22 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 16 8 24 2 171 20 608 7 1563 13
23 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 16 8 24 2 161 19 993 8 1 168 11
24 Gajda Monika FORTECA Świerklany 16 8 24 2 152 21 793 9 1 359 12
25 Wojaczek Antoni LKS Lyski 14 8 22 2 133 20 1435 12 698 8
26 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 14 8 22 2 117 24 1366 14 751 10
27 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 8 22 2 084 19 892 8 1 192 11
28 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 12 8 20 2 047 18 1078 9 969 9
29 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 12 8 20 2 003 22 999 13 1004 9
30 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 12 6 18 1 995 26 1175 15 820 11
31 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 10 6 16 1 947 23 1145 13 802 10
32 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 906 19 1 151 10 755 9
33 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 6 16 1 900 19 1 208 10 692 9
34 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 889 20 796 8 1 093 12
35 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 860 22 887 10 973 12
36 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 852 24 1316 16 536 8
37 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 10 6 16 1 774 20 911 10 863 10
38 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 758 17 710 8 1048 9
39 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 754 16 810 7 944 9
40 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 722 13 618 4 1104 9
41 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 703 19 1228 12 475 7
42 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 563 13 386 5 1177 8
43 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 549 22 752 13 797 9
44 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 472 12 424 3 1048 9
45 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 439 13 787 6 652 7
46 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 438 20 867 10 571 10
47 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 436 16 968 7 468 9
48 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 409 11 511 4 898 7
49 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 394 17 383 6 1011 11
50 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 392 30 577 12 815 18
51 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 332 13 900 8 432 5
52 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 4 14 1 322 17 583 8 739 9
53 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 297 14 608 8 689 6
54 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 283 15 840 9 443 6
55 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1 251 13 933 9 318 4
56 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 4 14 1 191 13 528 5 663 8
57 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 4 14 1153 13 355 4 798 9
58 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1088 15 694 11 394 4
59 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1074 14 630 6 444 8
60 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 2 12 888 8 642 4 246 4
61 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 2 12 808 9 163 3 645 6