Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XVIII Turniej Grand Prix 2018

XVIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Rybnickiego

  • Organizator i data:GKS DĄB Gaszowice/12.05.2018
  • Kierownik turnieju: Pielacz Marian
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 40 10 50 2 843 25 1 558 13 1 285 12
2 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 35 10 45 2 681 27 1 563 14 1 118 13
3 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 30 10 40 2 591 29 1 402 16 1 189 13
4 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 28 10 38 2 516 29 943 13 1 573 16
5 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 28 10 38 2 511 25 1 196 11 1 315 14
6 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 28 8 36 2 484 23 1106 10 1 378 13
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 330 22 1 240 14 1 090 8
8 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 265 26 1 349 13 916 13
9 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 24 8 32 2 228 19 1 176 8 1052 11
10 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 199 19 720 7 1 479 12
11 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 24 8 32 2 161 21 689 8 1472 13
12 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 132 20 1 221 10 911 10
13 Pawera Henryk WOK Gołkowice 24 8 32 2 132 18 711 8 1421 10
14 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22 8 30 2 125 15 837 5 1 288 10
15 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 120 21 1007 13 1 113 8
16 Jezusek Joachim GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 113 23 1345 14 768 9
17 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 20 8 28 2 102 19 1070 11 1 032 8
18 Pełczyński Jerzy GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 097 17 1 084 7 1 013 10
19 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 18 8 26 2 084 22 1 399 13 685 9
20 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 083 17 645 6 1438 11
21 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 18 8 26 2 022 18 1136 12 886 6
22 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 16 8 24 2 021 20 502 8 1519 12
23 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 16 6 22 1 985 20 1075 10 910 10
24 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 16 6 22 1 978 17 1292 11 686 6
25 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 14 6 20 1 961 17 538 5 1 423 12
26 Bajer Ryszard LKS Lyski 14 6 20 1 961 19 1106 11 855 8
27 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 14 6 20 1 953 18 1571 12 382 6
28 Płaczek Henryk niezrzeszony 12 6 18 1 952 19 1327 13 625 6
29 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 940 21 931 10 1009 11
30 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 12 6 18 1 939 17 1097 9 842 8
31 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 931 24 940 14 991 10
32 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 899 13 942 7 957 6
33 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 885 20 945 10 940 10
34 Tomaszewski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 883 16 803 8 1 080 8
35 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 829 20 771 8 1058 12
36 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 778 19 440 7 1 338 12
37 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 761 17 623 8 1138 9
38 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 721 17 719 9 1002 8
39 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 6 16 1 720 28 1352 17 368 11
40 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 10 6 16 1 688 19 896 8 792 11
41 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 656 20 996 9 660 11
42 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 590 19 955 9 635 10
43 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 6 16 1 577 14 797 8 780 6
44 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 556 30 767 13 789 17
45 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 534 17 797 8 737 9
46 Mleczko Tadeusz BUK Rudy 10 6 16 1 506 14 1 094 11 412 3
47 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 6 16 1 504 17 397 7 1107 10
48 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1 498 15 696 7 802 8
49 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 475 20 602 11 873 9
50 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 360 16 784 8 576 8
51 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 346 12 192 2 1154 10
52 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 325 22 739 11 586 11
53 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 213 16 741 9 472 7
54 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 193 15 1169 12 24 3
55 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 174 18 641 8 533 10
56 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 143 16 312 4 831 12
57 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1135 16 793 11 342 5
58 Lebek Henryk BUK Rudy 10 4 14 1134 14 579 8 555 6
59 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1104 10 421 5 683 5
60 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1080 11 994 8 86 3
61 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1076 8 700 6 376 2
62 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 2 12 963 15 664 9 299 6
63 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 2 12 912 20 -397 5 1309 15