Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XIX Turniej Grand Prix 2018

XIX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Towarzystwa Przyjaciół Rydułtów

  • Organizator i data:S.C HERKULES Rydułtowy/13.05.2018
  • Kierownik turnieju: Menżyk Erwin
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 40 12 52 3 316 27 2 083 16 1 233 11
2 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 35 10 45 2 849 25 989 11 1 860 14
3 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 30 10 40 2 711 21 1 072 9 1 639 12
4 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 10 38 2 634 22 1 008 12 1 626 10
5 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 474 23 1 292 12 1 182 11
6 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 28 8 36 2 433 29 698 12 1 735 17
7 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 400 27 1 010 10 1 390 17
8 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 26 8 34 2 369 24 994 10 1 375 14
9 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 356 19 1 172 9 1184 10
10 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 328 20 1 322 11 1 006 9
11 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 24 8 32 2 290 21 1 326 12 964 9
12 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22 8 30 2 239 23 991 11 1 248 12
13 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 24 8 32 2 232 25 1 052 10 1180 15
14 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 140 19 1007 9 1 133 10
15 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 22 8 30 2 094 20 1180 13 914 7
16 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 078 19 1354 11 724 8
17 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 20 8 28 2 072 19 534 7 1 538 12
18 Pawera Henryk WOK Gołkowice 20 8 28 2 063 19 1 308 11 755 8
19 Gajda Monika FORTECA Świerklany 18 6 24 1 974 23 589 9 1385 14
20 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 18 6 24 1 962 15 917 6 1045 9
21 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 18 6 24 1 955 19 1026 12 929 7
22 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 16 6 22 1 884 19 1 184 10 700 9
23 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 16 6 22 1 867 19 1004 9 863 10
24 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 865 20 996 11 869 9
25 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 863 24 1301 14 562 10
26 Bajer Ryszard LKS Lyski 14 6 20 1 816 14 866 5 950 9
27 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 803 19 1033 11 770 8
28 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 12 6 18 1 750 15 924 11 826 4
29 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 747 22 1 289 12 458 10
30 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 12 6 18 1 744 21 501 11 1243 10
31 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 6 16 1 738 18 883 9 855 9
32 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 725 17 872 9 853 8
33 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 706 20 564 11 1142 9
34 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 661 19 1115 9 546 10
35 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 631 20 654 9 977 11
36 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 538 21 221 7 1 317 14
37 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 522 20 1 189 13 333 7
38 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 456 14 552 5 904 9
39 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 364 18 817 10 547 8
40 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 338 15 927 9 411 6
41 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 300 18 845 12 455 6
42 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 4 14 1 276 15 665 6 611 9
43 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 215 17 399 8 816 9
44 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 205 14 593 10 612 4
45 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 182 13 740 5 442 8
46 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 140 18 1 116 12 24 6
47 Palmer Robert BUK Rudy 10 4 14 1 044 14 843 9 201 5
48 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 943 10 301 5 642 5
49 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 2 12 692 11 172 4 520 7