Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XX Turniej Grand Prix 2018

XX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śl.

  • Organizator i data:KWK 1 Maja Wodzisław Śl./19.05.2018
  • Kierownik turnieju: Zdechlikiewicz Eugeniusz
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 40 12 52 3 251 32 1 626 17 1 625 15
2 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 35 10 45 2 804 21 1 536 12 1 268 9
3 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 30 10 40 2 536 27 952 12 1 584 15
4 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 28 8 36 2 483 24 1 318 14 1 165 10
5 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 8 36 2 468 26 1 617 17 851 9
6 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 439 24 885 10 1 554 14
7 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 26 8 34 2 413 19 1 355 9 1 058 10
8 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 26 8 34 2 388 20 1 016 9 1 372 11
9 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 372 29 1 136 13 1236 16
10 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 24 8 32 2 336 19 1 258 11 1 078 8
11 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 24 8 32 2 299 23 1 184 12 1115 11
12 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 24 8 32 2 299 26 1 283 16 1 016 10
13 Stachurski Grzegorz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 280 22 917 9 1363 13
14 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 22 8 30 2 229 27 935 12 1 294 15
15 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 142 20 1231 11 911 9
16 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 20 8 28 2 132 20 850 7 1 282 13
17 Pawera Henryk WOK Gołkowice 20 8 28 2 123 19 1001 8 1 122 11
18 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 122 17 1 361 12 761 5
19 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 111 16 1 129 9 982 7
20 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 18 8 26 2 073 19 933 10 1140 9
21 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 18 8 26 2 029 20 839 10 1 190 10
22 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 16 8 24 2 024 24 945 10 1079 14
23 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 16 8 24 2 020 21 732 9 1 288 12
24 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 16 6 22 1 957 22 910 12 1 047 10
25 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 6 20 1 916 25 1121 13 795 12
26 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 14 6 20 1 868 14 604 5 1264 9
27 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 805 21 935 12 870 9
28 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 12 6 18 1 783 15 1146 11 637 4
29 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 12 6 18 1 715 29 224 12 1491 17
30 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 6 18 1 698 18 866 9 832 9
31 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 658 14 832 7 826 7
32 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 632 17 381 7 1251 10
33 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 611 12 685 5 926 7
34 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 601 22 752 9 849 13
35 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 582 18 556 8 1026 10
36 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 565 19 879 9 686 10
37 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 542 16 1 051 9 491 7
38 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 499 16 709 7 790 9
39 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 482 20 602 11 880 9
40 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 458 14 892 7 566 7
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 445 13 1003 7 442 6
42 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 420 17 540 6 880 11
43 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 367 21 990 15 377 6
44 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 337 15 829 10 508 5
45 Sobik Jerzy LKS Lyski 10 4 14 1 308 21 901 11 407 10
46 Wojciechowski Zdzisław KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 246 13 810 7 436 6
47 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 218 12 492 5 726 7
48 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 191 19 1133 13 58 6
49 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 4 14 1 134 15 713 9 421 6
50 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 2 12 784 8 212 3 572 5
51 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 2 12 764 12 514 6 250 6