Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXI Turniej Grand Prix 2018

XXI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów./03.06.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 40 10 50 2 801 24 1 602 14 1 199 10
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 35 10 45 2 605 21 1 441 11 1 164 10
3 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 30 10 40 2 603 22 1 402 12 1 201 10
4 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 598 24 1 345 13 1 253 11
5 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 587 24 1 676 15 911 9
6 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 28 10 38 2 528 22 1395 11 1 133 11
7 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 26 10 36 2 516 26 1 460 16 1 056 10
8 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 26 8 34 2 436 23 1 139 10 1 297 13
9 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 411 23 1 439 14 972 9
10 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 24 8 32 2 409 23 1 370 13 1 039 10
11 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 380 22 1 613 14 767 8
12 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 24 8 32 2 351 23 1 052 11 1 299 12
13 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 329 25 1 195 14 1134 11
14 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 297 25 1242 13 1 055 12
15 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 290 23 686 10 1 604 13
16 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 20 8 28 2 261 30 788 14 1 473 16
17 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 254 21 1153 9 1 101 12
18 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 20 8 28 2 241 26 883 11 1 358 15
19 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 18 8 26 2 167 18 596 5 1571 13
20 Balcar Krystian WOKiR Połomia 18 8 26 2 133 17 1 134 10 999 7
21 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 18 8 26 2 122 22 930 12 1 192 10
22 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 013 23 1 368 14 645 9
23 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 16 6 22 1 994 20 1444 14 550 6
24 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 16 6 22 1 983 21 486 9 1 497 12
25 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 6 20 1 978 13 1168 9 810 4
26 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 943 19 530 7 1413 12
27 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 14 6 20 1 914 17 845 6 1 069 11
28 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 6 18 1 830 17 1192 10 638 7
29 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 12 6 18 1 781 18 1 102 9 679 9
30 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 761 21 791 9 970 12
31 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 735 19 913 9 822 10
32 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 720 16 1 088 10 632 6
33 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 711 18 892 8 819 10
34 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 692 15 580 7 1 112 8
35 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 691 22 1012 12 679 10
36 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 686 23 899 13 787 10
37 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 663 22 793 10 870 12
38 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 663 24 713 11 950 13
39 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 623 15 609 5 1 014 10
40 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 605 20 764 10 841 10
41 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 6 16 1 585 13 977 9 608 4
42 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 10 6 16 1 580 16 585 6 995 10
43 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 570 20 887 11 683 9
44 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 544 15 1231 11 313 4
45 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 543 18 1065 12 478 6
46 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 6 16 1 535 16 974 8 561 8
47 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 10 6 16 1 524 20 743 9 781 11
48 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 503 16 624 6 879 10
49 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 499 17 1046 8 453 9
50 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 498 14 659 8 839 6
51 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 489 16 493 7 996 9
52 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 485 16 98 5 1387 11
53 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 410 23 720 11 690 12
54 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 368 12 559 6 809 6
55 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 368 19 525 7 843 12
56 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 310 15 784 8 526 7
57 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1187 14 500 6 687 8
58 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1148 12 791 7 357 5
59 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 4 14 1063 15 1101 11 -38 4
60 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 10 2 12 969 16 844 10 125 6
61 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 2 12 790 9 824 6 -34 3
62 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 761 19 179 7 582 12
63 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 2 12 370 12 353 9 17 3