Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXII Turniej Grand Prix 2018

XXII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar 25 Lecia KS MARCEL Radlin

  • Organizator i data:KS MARCEL Radlin/23.06.2018
  • Kierownik turnieju: Mandera Werner
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 40 12 52 3 234 26 1 222 12 2 012 14
2 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 743 28 1 474 15 1 269 13
3 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 30 10 40 2 700 24 1 410 12 1 290 12
4 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 508 22 1 460 12 1 048 10
5 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 28 8 36 2 469 22 1 201 13 1 268 9
6 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 28 8 36 2 467 27 1290 15 1 177 12
7 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 26 8 34 2 450 22 992 11 1 458 11
8 Wojaczek Antoni LKS Lyski 26 8 34 2 435 23 1 099 12 1 336 11
9 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 423 22 913 8 1510 14
10 Szulik Mirosław LKS Lyski 24 8 32 2 358 26 1 136 13 1 222 13
11 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 24 8 32 2 225 24 1 144 13 1081 11
12 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 176 18 1 064 10 1 112 8
13 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 22 8 30 2 167 19 930 8 1237 11
14 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 145 16 1047 8 1 098 8
15 Gajda Monika FORTECA Świerklany 22 8 30 2 129 21 1113 11 1 016 10
16 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 057 20 1314 11 743 9
17 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 20 8 28 2 036 24 1238 15 798 9
18 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 20 6 26 1 990 20 900 11 1 090 9
19 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 18 6 24 1 983 17 1 019 7 964 10
20 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 18 6 24 1 973 15 1 139 8 834 7
21 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 18 6 24 1 951 26 1285 16 666 10
22 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 16 6 22 1 805 20 768 11 1037 9
23 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 6 22 1 798 18 864 8 934 10
24 Balcar Krystian WOKiR Połomia 16 6 22 1 745 24 907 10 838 14
25 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 700 24 1465 13 235 11
26 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 14 6 20 1 691 19 958 11 733 8
27 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 14 6 20 1 680 14 1048 9 632 5
28 Pawera Henryk WOK Gołkowice 12 6 18 1 675 17 680 6 995 11
29 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 12 6 18 1 674 15 627 6 1047 9
30 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 12 6 18 1 648 17 614 8 1034 9
31 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 613 22 776 8 837 14
32 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 522 15 564 7 958 8
33 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 507 18 652 7 855 11
34 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 4 14 1 484 17 343 7 1 141 10
35 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 458 19 713 10 745 9
36 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 416 20 857 9 559 11
37 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 322 18 684 8 638 10
38 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 297 17 1 050 8 247 9
39 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 090 23 661 12 429 11
40 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 027 16 702 5 325 11
41 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 10 2 12 977 12 411 8 566 4
42 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 2 12 967 13 360 6 607 7
43 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 2 12 943 14 412 7 531 7
44 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 2 12 924 9 357 5 567 4
45 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 872 12 582 8 290 4
46 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 228 9 136 7 92 2