Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXIII Turniej Grand Prix 2018

XXIII Turniej Grand Prix Okręgu - Memoriał Imienia Czesława Grzeni

  • Organizator i data:LKS Lyski/29.06.2018
  • Kierownik turnieju: Wojaczek Klaudiusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 40 12 52 3 304 28 1 911 15 1 393 13
2 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 35 12 47 3 058 27 1 556 17 1 502 10
3 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 30 10 40 2 863 25 1 396 12 1 467 13
4 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 709 27 901 11 1 808 16
5 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 654 26 985 9 1 669 17
6 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 28 10 38 2 646 23 1403 11 1 243 12
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 26 10 36 2 632 24 1 430 14 1 202 10
8 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 26 8 34 2 328 20 1 020 8 1 308 12
9 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 26 8 34 2 307 20 1 522 12 785 8
10 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 24 8 32 2 302 21 1 093 8 1 209 13
11 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 24 8 32 2 297 20 1 126 12 1171 8
12 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 265 21 891 10 1 374 11
13 Michalski Dawid KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 22 8 30 2 224 21 1 185 12 1039 9
14 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 222 20 998 9 1 224 11
15 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 204 22 1254 15 950 7
16 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 177 23 1403 13 774 10
17 Knesz Jan niezrzeszony 20 8 28 2 163 22 840 10 1 323 12
18 Balcar Krystian WOKiR Połomia 20 8 28 2 153 23 1 328 11 825 12
19 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 099 20 1 384 11 715 9
20 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 18 8 26 2 092 23 570 8 1522 15
21 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 18 8 26 2 076 19 1087 10 989 9
22 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 067 21 1 451 13 616 8
23 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 16 8 24 2 040 24 929 12 1 111 12
24 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 16 8 24 2 032 20 988 9 1 044 11
25 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 14 8 22 2 028 24 1130 11 898 13
26 Uryga Lesław WOK Gołkowice 14 6 20 1 997 16 826 7 1171 9
27 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 14 6 20 1 828 23 960 12 868 11
28 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 12 6 18 1 756 17 306 6 1450 11
29 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 12 6 18 1 753 15 781 8 972 7
30 Bajer Ryszard LKS Lyski 12 6 18 1 710 14 1022 8 688 6
31 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 683 14 904 6 779 8
32 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 673 24 796 11 877 13
33 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 660 17 845 9 815 8
34 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 660 18 1267 14 393 4
35 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 621 16 1061 9 560 7
36 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 573 22 763 10 810 12
37 Depta Gerard niezrzeszony 10 6 16 1 566 18 940 10 626 8
38 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 549 16 873 8 676 8
39 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 4 14 1 449 18 763 9 686 9
40 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 435 19 671 9 764 10
41 Rzodeczko Sigfrid LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 383 13 805 8 578 5
42 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 362 22 710 11 652 11
43 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 349 17 553 7 796 10
44 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 272 8 332 7 940 1
45 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 255 14 582 8 673 6
46 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 4 14 1 204 17 672 9 532 8
47 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 191 11 829 9 362 2
48 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 167 15 473 6 694 9
49 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 114 15 333 6 781 9
50 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 089 15 276 7 813 8
51 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 084 15 533 7 551 8
52 Płaczek Henryk niezrzeszony 10 4 14 1 058 10 318 3 740 7
53 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 050 22 211 8 839 14
54 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 2 12 982 12 1082 10 -100 2
55 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 2 12 955 20 786 12 169 8
56 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 2 12 823 12 323 5 500 7
57 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 749 11 259 4 490 7
58 Węglorz Franciszek niezrzeszony 10 2 12 676 9 311 4 365 5
59 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 407 6 407 6 0 0