Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXIV Turniej Grand Prix 2018

XXIV Turniej Grand Prix Okręgu - Memoriał Imienia Tadeusza Wiśniewskiego

  • Organizator i data:LKS Lyski/15.07.2018
  • Kierownik turnieju: Wojaczek Klaudiusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 40 10 50 2 958 32 1 808 19 1 150 13
2 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 35 10 45 2 894 24 1 373 13 1 521 11
3 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 30 10 40 2 744 23 1 892 15 852 8
4 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 28 10 38 2 741 27 1 672 16 1 069 11
5 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 713 23 1 528 12 1 185 11
6 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 611 26 1045 12 1 566 14
7 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 26 10 36 2 512 24 1 547 12 965 12
8 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 26 8 34 2 452 23 1 111 12 1 341 11
9 Szulik Mirosław LKS Lyski 26 8 34 2 431 26 1 384 13 1047 13
10 Sobik Klaudiusz niezrzeszony 24 8 32 2 381 23 1 241 10 1 140 13
11 Sobik Klaudiusz KS POLONIA Niewiadom 24 8 32 2 381 25 1 351 11 1030 14
12 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 24 8 32 2 313 21 870 9 1 443 12
13 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 220 18 1 400 11 820 7
14 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 210 25 1058 12 1 152 13
15 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 209 25 1147 13 1 062 12
16 Parma Andrzej GOKiR Mszana 20 8 28 2 197 21 1072 10 1 125 11
17 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 20 8 28 2 144 25 989 12 1 155 13
18 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 133 24 1 018 14 1 115 10
19 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 113 19 860 8 1253 11
20 Wojaczek Antoni LKS Lyski 18 8 26 2 096 24 560 10 1536 14
21 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 18 8 26 2 053 21 1357 14 696 7
22 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 16 8 24 2 049 17 875 8 1174 9
23 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 16 8 24 2 013 23 1093 10 920 13
24 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 16 6 22 1 985 22 1133 10 852 12
25 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 967 18 1089 10 878 8
26 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 14 6 20 1 950 18 975 8 975 10
27 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 14 6 20 1 925 20 834 10 1 091 10
28 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 12 6 18 1 880 20 1318 12 562 8
29 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 869 24 786 14 1083 10
30 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 857 20 754 9 1103 11
31 Wala Eugeniusz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 841 22 1000 10 841 12
32 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 807 17 973 8 834 9
33 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 806 20 1 049 13 757 7
34 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 790 20 863 10 927 10
35 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 782 14 904 6 878 8
36 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 774 18 883 9 891 9
37 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 740 9 835 4 905 5
38 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 736 17 1 238 8 498 9
39 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 684 16 344 4 1 340 12
40 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 673 18 1122 10 551 8
41 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 6 16 1 671 18 724 9 947 9
42 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 590 20 726 13 864 7
43 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 584 23 971 11 613 12
44 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 581 18 839 11 742 7
45 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 546 14 1058 9 488 5
46 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 531 22 699 9 832 13
47 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 505 13 1112 10 393 3
48 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 4 14 1 493 16 861 9 632 7
49 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 10 4 14 1 484 21 934 12 550 9
50 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 467 12 723 7 744 5
51 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 363 15 490 6 873 9
52 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 10 4 14 1 358 11 630 6 728 5
53 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 4 14 1 335 14 611 7 724 7
54 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 301 21 596 10 705 11
55 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 265 10 260 2 1005 8
56 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1 262 12 412 4 850 8
57 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1191 12 928 7 263 5
58 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1177 15 695 8 482 7
59 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1157 10 514 3 643 7
60 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 4 14 1153 19 348 7 805 12
61 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1142 16 364 7 778 9
62 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1100 17 422 6 678 11
63 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 10 2 12 796 7 366 3 430 4
64 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 2 12 564 16 284 8 280 8
65 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 0 10 223 14 302 8 -79 6