Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXV Turniej Grand Prix 2018

XXV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Dyrektora GOKiS Gołkowice

  • Organizator i data:GOKiR Gołkowice/22.07.2018
  • Kierownik turnieju: Pawera Henryk
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 40 12 52 3 415 34 1 631 16 1 784 18
2 Szulik Mirosław LKS Lyski 35 10 45 2 634 26 1 192 13 1 442 13
3 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 586 23 1 842 16 744 7
4 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 513 25 1 320 12 1 193 13
5 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 28 8 36 2 419 21 1 215 11 1 204 10
6 Wojaczek Antoni LKS Lyski 28 8 36 2 408 31 1609 17 799 14
7 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 26 8 34 2 394 16 981 7 1 413 9
8 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 8 34 2 373 24 1 046 12 1 327 12
9 Gajda Monika FORTECA Świerklany 26 8 34 2 330 24 845 12 1485 12
10 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 24 8 32 2 319 25 1 352 13 967 12
11 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 24 8 32 2 316 24 1 223 10 1093 14
12 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 24 8 32 2 287 20 968 9 1 319 11
13 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 286 21 1 068 10 1218 11
14 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 22 8 30 2 246 25 1102 11 1 144 14
15 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22 8 30 2 237 20 1309 11 928 9
16 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 20 8 28 2 224 16 1426 11 798 5
17 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 20 8 28 2 178 22 1356 10 822 12
18 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 085 18 1 082 12 1 003 6
19 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 076 23 1 197 14 879 9
20 Stukator Arkadiusz niezrzeszony 18 8 26 2 065 20 1 066 12 999 8
21 Rurarz Zygmunt niezrzeszony 18 8 26 2 060 17 1060 10 1 000 7
22 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 8 24 2 054 27 867 11 1187 16
23 Grobelny Ireneusz WOK Gołkowice 16 8 24 2 028 19 933 9 1 095 10
24 Kostka Hubert LKS Lyski 16 8 24 2 002 15 788 6 1 214 9
25 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 14 8 22 2 000 22 1454 12 546 10
26 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 6 20 1 987 20 1209 10 778 10
27 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 14 6 20 1 973 17 1086 9 887 8
28 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 12 6 18 1 970 21 825 12 1145 9
29 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 953 22 644 10 1309 12
30 Oślizło Jerzy WOK Skrzyszów 12 6 18 1 929 17 1096 10 833 7
31 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 928 22 1047 12 881 10
32 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 907 15 1 030 7 877 8
33 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 6 16 1 857 21 871 11 986 10
34 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 817 24 1174 10 643 14
35 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 6 16 1 808 20 1301 11 507 9
36 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 807 19 1311 10 496 9
37 Rzepiszczak Jan WOKiR Połomia 10 6 16 1 788 13 820 6 968 7
38 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 765 19 1 205 11 560 8
39 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 743 21 1089 12 654 9
40 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 651 18 355 6 1296 12
41 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 629 13 763 6 866 7
42 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 628 16 612 7 1016 9
43 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 603 19 937 11 666 8
44 Staroszczyk Marian WOK Skrzyszów 10 6 16 1 563 17 1045 11 518 6
45 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 560 12 373 4 1187 8
46 Bańko Sebastian niezrzeszony 10 6 16 1 556 16 664 8 892 8
47 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 522 14 928 8 594 6
48 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1 470 13 488 5 982 8
49 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 4 14 1 410 11 670 4 740 7
50 Sobik Klaudiusz Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 348 21 781 13 567 8
51 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 348 22 1324 12 24 10
52 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 311 19 491 9 820 10
53 Chrobok Władyslaw WOK Gołkowice 10 4 14 1 311 8 408 3 903 5
54 Palmer Robert BUK Rudy 10 4 14 1 288 16 915 11 373 5
55 Parma Andrzej GOKiR Mszana 10 4 14 1 278 13 866 7 412 6
56 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 199 14 605 8 594 6
57 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1146 14 468 7 678 7
58 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1123 11 402 5 721 6
59 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 2 12 857 19 82 7 775 12
60 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 591 18 858 10 -267 8