Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXVI Turniej Grand Prix 2018

XXVI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Dyrektora GOKiR Mszana

  • Organizator i data:WOKiR Połomia/29.07.2018
  • Kierownik turnieju: Rduch Stanisław
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
   
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 40 10 50 2 907 29 1 372 14 1 535 15
2 Orawski Alfred WOKiR Połomia 35 10 45 2 826 23 1 306 10 1 520 13
3 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 30 10 40 2 825 27 1 410 14 1 415 13
4 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 28 10 38 2 783 22 1 088 8 1 695 14
5 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 28 10 38 2 744 23 1 372 9 1 372 14
6 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 28 10 38 2 739 24 1423 13 1 316 11
7 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 26 10 36 2 692 27 1 304 13 1 388 14
8 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 26 10 36 2 655 23 1 279 10 1 376 13
9 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 26 10 36 2 644 30 1 327 16 1317 14
10 Buchalik Alfons niezrzeszony 24 10 34 2 618 21 1 272 10 1 346 11
11 Grodoń Joachim niezrzeszony 24 10 34 2 590 17 1 726 11 864 6
12 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 24 10 34 2 574 28 993 12 1 581 16
13 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 22 10 32 2 561 24 1 056 10 1505 14
14 Liśnikowski Tomasz WOKiR Połomia 22 10 32 2 527 26 1335 12 1 192 14
15 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 22 8 30 2 496 28 1434 15 1 062 13
16 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 20 8 28 2 494 23 1441 13 1 053 10
17 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 465 28 1147 15 1 318 13
18 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 20 8 28 2 388 27 1 359 14 1 029 13
19 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 18 8 26 2 383 24 1 170 13 1213 11
20 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 18 8 26 2 372 25 862 10 1510 15
21 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 18 8 26 2 340 24 1146 13 1 194 11
22 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 8 24 2 331 23 1 326 11 1005 12
23 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 16 8 24 2 259 24 1525 14 734 10
24 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 251 21 1306 11 945 10
25 Balcar Krystian WOKiR Połomia 14 8 22 2 245 23 1519 13 726 10
26 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 14 8 22 2 210 19 1103 11 1107 8
27 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 14 8 22 2 184 26 1142 12 1 042 14
28 Szulik Mirosław LKS Lyski 12 8 20 2 152 23 1053 12 1099 11
29 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 12 8 20 2 034 17 1 199 8 835 9
30 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 12 8 20 2 023 19 891 8 1132 11
31 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 10 8 18 2 016 23 1106 12 910 11
32 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 8 18 2 013 21 1 229 13 784 8
33 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 962 18 859 8 1103 10
34 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 959 19 1013 10 946 9
35 Palmer Robert BUK Rudy 10 6 16 1 946 20 991 9 955 11
36 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 6 16 1 938 16 807 7 1 131 9
37 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 924 21 835 11 1089 10
38 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 10 6 16 1 903 22 784 10 1119 12
39 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 863 21 508 9 1 355 12
40 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 814 17 432 7 1382 10
41 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 801 16 614 7 1187 9
42 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 798 17 731 6 1067 11
43 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 796 16 888 8 908 8
44 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 697 19 496 8 1201 11
45 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 6 16 1 642 12 1058 7 584 5
46 Koniarczyk Tadeusz niezrzeszony 10 6 16 1 620 17 1 075 9 545 8
47 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 590 21 414 9 1176 12
48 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 587 23 467 11 1120 12
49 Michalik Czesław WOKiR Połomia 10 6 16 1 539 15 1305 10 234 5
50 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 522 13 662 7 860 6
51 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 513 17 926 11 587 6
52 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 505 18 745 8 760 10
53 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 498 15 534 6 964 9
54 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 4 14 1 476 21 818 11 658 10
55 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 4 14 1 457 13 454 4 1003 9
56 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 440 12 724 7 716 5
57 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 4 14 1400 20 813 14 587 6
58 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1388 13 822 6 566 7
59 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1383 17 560 6 823 11
60 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1382 15 692 8 690 7
61 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1334 13 531 6 803 7
62 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1314 20 354 9 960 11
63 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1299 14 914 8 385 6
64 Sobik Klaudiusz Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1220 19 478 11 742 8
65 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1162 15 712 7 450 8
66 Parma Andrzej GOKiR Mszana 10 4 14 1073 14 426 6 647 8
67 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1050 12 552 5 498 7
68 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 2 12 914 14 -56 5 970 9
69 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 2 12 764 15 992 10 -228 5
70 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 628 15 294 8 334 7
71 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 0 10 447 14 171 7 276 7