Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXVII Turniej Grand Prix 2018

XXVII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Andrzeja Zdrzałka

  • Organizator i data:LKS Lyski/04.08.2018
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Uryga Lesław WOK Gołkowice 40 10 50 2 592 23 1 185 11 1 407 12
2 Wojaczek Antoni LKS Lyski 35 10 45 2 573 23 1 227 13 1 346 10
3 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 30 10 40 2 567 23 996 8 1 571 15
4 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 28 10 38 2 550 22 1 378 12 1 172 10
5 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 502 24 1 259 13 1 243 11
6 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 454 23 1195 10 1 259 13
7 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 26 8 34 2 402 20 1 210 11 1 192 9
8 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 26 8 34 2 370 21 886 8 1 484 13
9 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 26 8 34 2 329 22 1 159 10 1170 12
10 Kostka Hubert LKS Lyski 24 8 32 2 327 24 1 323 15 1 004 9
11 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 24 8 32 2 279 22 804 8 1475 14
12 Michalski Dawid KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 24 8 32 2 267 21 927 7 1 340 14
13 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 22 8 30 2 209 21 1 310 12 899 9
14 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 182 19 1051 8 1 131 11
15 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 179 20 1199 12 980 8
16 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 141 26 1436 16 705 10
17 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 132 18 844 6 1 288 12
18 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 20 8 28 2 132 20 831 11 1 301 9
19 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 120 21 1 302 13 818 8
20 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 18 8 26 2 094 20 908 8 1186 12
21 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 029 20 1223 13 806 7
22 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 8 24 2 005 21 954 11 1051 10
23 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 16 6 22 1 996 21 889 10 1 107 11
24 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 16 6 22 1 994 19 1217 10 777 9
25 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 14 6 20 1 985 21 935 10 1 050 11
26 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 956 18 830 8 1126 10
27 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 14 6 20 1 944 19 1246 13 698 6
28 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 942 28 852 13 1090 15
29 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 12 6 18 1 937 21 895 11 1042 10
30 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 6 18 1 885 18 1193 11 692 7
31 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 819 20 1028 10 791 10
32 Hanusek Tomasz niezrzeszony 10 6 16 1 799 15 833 8 966 7
33 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 774 24 796 7 978 17
34 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 690 26 1138 15 552 11
35 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 658 19 496 6 1162 13
36 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 654 18 584 9 1 070 9
37 Bańko Sebastian niezrzeszony 10 6 16 1 641 22 522 10 1119 12
38 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 619 17 803 8 816 9
39 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 587 16 945 9 642 7
40 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 561 22 836 12 725 10
41 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 499 18 799 11 700 7
42 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 397 18 781 10 616 8
43 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 393 11 671 3 722 8
44 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 4 14 1 365 11 796 7 569 4
45 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 332 15 1183 11 149 4
46 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 4 14 1 295 13 360 5 935 8
47 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 274 16 646 8 628 8
48 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 191 20 810 11 381 9
49 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 170 15 643 9 527 6
50 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 2 12 979 16 539 8 440 8
51 Hanusek Arnold BUK Rudy 10 2 12 791 10 132 4 659 6
52 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 752 18 760 11 -8 7
53 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 2 12 641 12 211 8 430 4
54 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 549 10 -122 2 671 8