Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXIX Turniej Grand Prix 2018

XXIX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego

  • Organizator i data:LKS Lyski/25.08.2018
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 40 10 50 2 790 26 1 255 12 1 535 14
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia 35 10 45 2 729 24 1 312 11 1 417 13
3 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 602 24 1 482 12 1 120 12
4 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 28 10 38 2 596 23 946 9 1 650 14
5 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 28 10 38 2 552 22 1 226 11 1 326 11
6 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 28 10 38 2 520 23 1186 12 1 334 11
7 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 26 10 36 2 503 21 1 653 14 850 7
8 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 460 18 1 040 8 1 420 10
9 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 26 8 34 2 426 23 1 317 14 1109 9
10 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 24 8 32 2 421 24 1 253 12 1 168 12
11 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 420 27 1 406 14 1014 13
12 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 24 8 32 2 384 22 1 393 12 991 10
13 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 383 29 1 095 15 1288 14
14 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 22 8 30 2 330 28 1112 14 1 218 14
15 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 316 27 709 10 1 607 17
16 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 273 21 1079 12 1 194 9
17 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 251 21 926 11 1 325 10
18 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 20 8 28 2 239 23 1 282 13 957 10
19 Kojtych Janina S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 230 20 1 496 14 734 6
20 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 179 22 1 216 11 963 11
21 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 168 23 1187 14 981 9
22 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 16 8 24 2 150 26 1 185 13 965 13
23 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 16 8 24 2 042 24 1741 15 301 9
24 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 029 18 1069 9 960 9
25 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 8 22 2 015 19 592 7 1 423 12
26 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 896 18 901 10 995 8
27 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 14 6 20 1 879 17 561 5 1 318 12
28 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 12 6 18 1 847 18 1395 12 452 6
29 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 819 22 781 12 1038 10
30 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 816 16 636 7 1180 9
31 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 667 23 494 10 1173 13
32 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 640 19 749 10 891 9
33 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 559 19 986 12 573 7
34 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 539 27 1194 15 345 12
35 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 461 16 450 5 1011 11
36 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 447 17 1079 11 368 6
37 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 4 14 1 415 15 614 8 801 7
38 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 411 18 702 8 709 10
39 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1 392 12 1214 9 178 3
40 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 346 13 486 6 860 7
41 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1 342 14 422 4 920 10
42 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 317 18 767 9 550 9
43 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 317 11 710 6 607 5
44 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 293 16 969 10 324 6
45 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1 262 13 527 6 735 7
46 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 4 14 1 253 13 669 4 584 9
47 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 199 13 361 6 838 7
48 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 189 15 790 8 399 7
49 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 075 17 1165 9 -90 8
50 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 065 13 546 8 519 5
51 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 2 12 797 13 361 7 436 6