Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXX Turniej Grand Prix 2018

XXX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Towarzystwa Przyjaciół Rydułtów

  • Organizator i data:S.C. HERKULES Rydułtowy/26.08.2018
  • Kierownik turnieju: Menżyk Erwin
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 40 10 50 2 527 18 1 660 9 867 9
2 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 35 8 43 2 485 23 879 9 1 606 14
3 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 30 8 38 2 477 24 938 11 1 539 13
4 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 8 36 2 475 20 1 393 11 1 082 9
5 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 469 23 850 10 1 619 13
6 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 28 8 36 2 435 18 1148 10 1 287 8
7 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 425 23 1 421 14 1 004 9
8 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 26 8 34 2 368 25 977 11 1 391 14
9 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 26 8 34 2 193 21 1 372 14 821 7
10 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 184 24 1 317 14 867 10
11 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 145 20 1 234 11 911 9
12 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 24 8 32 2 143 19 1 123 11 1 020 8
13 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 130 18 1 131 9 999 9
14 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 22 8 30 2 043 20 893 10 1 150 10
15 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 22 8 30 2 030 21 1086 11 944 10
16 Wróblewski Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 021 19 738 5 1 283 14
17 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 017 22 1145 12 872 10
18 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 20 8 28 2 007 25 636 9 1 371 16
19 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 18 6 24 1 989 22 1 363 14 626 8
20 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 1 965 22 1 104 12 861 10
21 Balcar Krystian WOKiR Połomia 18 6 24 1 944 21 541 8 1 403 13
22 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 16 6 22 1 942 19 1 322 11 620 8
23 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 16 6 22 1 866 22 701 9 1 165 13
24 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 16 6 22 1 862 21 963 8 899 13
25 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 858 16 734 6 1 124 10
26 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 838 17 851 8 987 9
27 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 760 23 978 10 782 13
28 Wróblewski Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 760 17 771 5 989 12
29 Uryga Lesław WOK Gołkowice 12 6 18 1 747 17 638 6 1109 11
30 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 739 14 973 9 766 5
31 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 723 20 866 10 857 10
32 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 721 22 798 9 923 13
33 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 10 6 16 1 703 16 989 10 714 6
34 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1 677 15 912 7 765 8
35 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 671 21 651 11 1020 10
36 Machecki Piotr SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 668 25 1265 14 403 11
37 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 663 18 1 041 12 622 6
38 Kuczera Andrzej S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 659 16 674 6 985 10
39 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 649 18 421 6 1 228 12
40 Kojtych Janina S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 643 18 608 7 1035 11
41 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 579 21 496 11 1083 10
42 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 552 14 405 5 1147 9
43 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1 490 15 790 7 700 8
44 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 482 24 161 10 1321 14
45 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 478 20 820 9 658 11
46 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 467 13 995 8 472 5
47 Brachmański Jerzy KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 443 15 821 8 622 7
48 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 393 16 837 11 556 5
49 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 392 22 986 10 406 12
50 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 392 16 145 7 1 247 9
51 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 254 14 946 8 308 6
52 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 199 16 255 6 944 10
53 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 184 16 793 9 391 7
54 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 173 14 455 5 718 9
55 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 136 14 842 9 294 5
56 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 739 10 135 5 604 5