Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXI Turniej Grand Prix 2018

XXXI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/09.09.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 40 10 50 2 942 25 1 740 13 1 202 12
2 Szulik Mirosław LKS Lyski 35 10 45 2 841 26 1 342 11 1 499 15
3 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 30 10 40 2 828 28 1 621 16 1 207 12
4 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 604 24 1 208 12 1 396 12
5 Paździor Henryk WISUS Żory 28 10 38 2 601 25 1 589 16 1 012 9
6 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 28 10 38 2 601 21 886 8 1 715 13
7 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 26 8 34 2 497 22 944 11 1 553 11
8 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 491 28 1 380 12 1 111 16
9 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 26 8 34 2 444 18 1 570 12 874 6
10 Niemiec Stanisław ASY Żory 24 8 32 2 442 22 1 054 9 1 388 13
11 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 24 8 32 2 388 18 1 382 10 1006 8
12 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 370 22 1 495 13 875 9
13 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 320 21 1 042 11 1278 10
14 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 22 8 30 2 234 30 726 13 1 508 17
15 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22 8 30 2 178 22 1270 15 908 7
16 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 20 8 28 2 174 20 1369 11 805 9
17 Balcar Krystian WOKiR Połomia 20 8 28 2 142 22 735 11 1 407 11
18 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 140 25 1 156 12 984 13
19 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 18 8 26 2 140 20 1 529 13 611 7
20 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 137 21 776 9 1361 12
21 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 128 19 1147 8 981 11
22 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 16 8 24 2 125 24 982 11 1143 13
23 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 114 23 1132 13 982 10
24 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 16 8 24 2 098 25 868 11 1 230 14
25 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 14 8 22 2 090 21 1156 10 934 11
26 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 14 8 22 2 079 20 935 10 1144 10
27 Wojaczek Antoni LKS Lyski 12 8 20 2 052 19 1238 11 814 8
28 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 8 22 2 049 21 950 8 1099 13
29 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 997 16 1 124 8 873 8
30 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 970 15 976 7 994 8
31 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 958 24 731 11 1227 13
32 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 945 20 641 8 1304 12
33 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 929 18 1 074 10 855 8
34 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 905 18 1191 9 714 9
35 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 897 20 855 8 1042 12
36 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 886 19 733 9 1 153 10
37 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 847 16 740 7 1107 9
38 Depta Gerard niezrzeszony 10 6 16 1 812 19 943 11 869 8
39 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 808 19 1031 11 777 8
40 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 792 20 850 8 942 12
41 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 6 16 1 752 20 1184 12 568 8
42 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 725 24 573 10 1152 14
43 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 715 21 1 256 13 459 8
44 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 714 12 619 5 1095 7
45 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 706 17 653 7 1053 10
46 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 683 20 764 8 919 12
47 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 670 17 870 9 800 8
48 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 663 15 884 9 779 6
49 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 657 20 623 10 1034 10
50 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 641 18 599 9 1 042 9
51 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 627 21 650 9 977 12
52 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 621 11 905 6 716 5
53 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 558 13 793 7 765 6
54 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 6 16 1 542 17 969 11 573 6
55 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 503 13 712 5 791 8
56 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 482 22 1283 14 199 8
57 Sobik Klaudiusz Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1471 14 693 8 778 6
58 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1396 18 648 11 748 7
59 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1365 18 572 8 793 10
60 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1333 11 326 2 1007 9
61 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1215 16 616 7 599 9
62 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 10 2 12 937 20 739 8 198 12
63 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 2 12 912 16 392 8 520 8
64 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 2 12 871 13 452 5 419 8
65 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 807 22 111 11 696 11
66 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 2 12 753 10 399 6 354 4
67 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 2 12 634 11 442 5 192 6