Polski Związek Skata
Wlkp.-Kuj.-Pom.

I Bydgoski Festiwal Skatowy

I BYDGOSKI FESTIWAL SKATOWY

  • Organizator i data: Bydgoszcz/14.07.2018
  • Kierownik turnieju: Szatkowski Leszek
  • Sekretariat: Szatkowska Emilia
  • Sędzia: Szatkowski Leszek

m-ce Nazwisko, Imię Klub/ Sekcja punkty w p seria I seria II seria III
1 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 3029 28 4 611 7 1 903 9 2 1515 12 1
2 Waloszyński Ernest BOLKO Łaziska Górne 2867 25 2 1269 11 1 886 8 1 712 6 0
3 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 2811 34 7 598 9 2 719 10 4 1494 15 1
4 Feit Ryszard BARBARA Chorzow 2720 31 5 832 10 3 989 10 1 899 11 1
5 Pianka Andrzej WiktoriaTranzytChruścice 2561 29 4 455 9 4 1134 10 0 972 10 0
6 Farana Andrzej Karolinka Kamień Śląski 2484 23 2 830 7 1 913 8 0 741 8 1
7 Kaźmierowski St. KS KRAJNA Złotów 2419 20 1 1300 11 0 800 6 0 319 3 1
8 Gruchała Mirosław N/Z    Świecie n/W. 2366 23 1 1021 10 0 614 6 1 731 7 0
9 Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 2330 25 3 679 6 1 692 9 1 959 10 1
10 Piasecki Jan KS KRAJNA Złotów 2304 20 4 515 6 2 722 7 2 1067 7 0
11 Moch Franciszek FALA Świekatowo 2287 26 7 631 9 4 800 7 1 856 10 2
12 Glama Stanisław FALA Świekatowo 2136 18 2 985 7 0 189 3 2 962 8 0
13 Kohenke Henryk MOKSiR Puck 2112 19 2 798 6 0 572 6 2 742 7 0
14 Ziarno Henryk FALA Świekatowo 2112 18 1 811 8 1 622 4 0 679 6 0
15 Mizgajski Piotr KONTRA- REJ Międzychód 2110 26 6 556 6 1 851 9 2 703 11 3
16 Gruchała Adrian N/Z    Świecie n/W. 2110 20 0 640 5 0 843 8 0 627 7 0
17 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice śl. 2094 23 5 835 9 1 1181 11 1 78 3 3
18 Gruchała Zbigniew N/Z    Świecie n/W. 2087 26 5 776 8 1 907 11 2 404 7 2
19 Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów 2062 28 7 446 7 3 661 7 2 955 14 2
20 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 2040 24 5 430 4 1 591 8 3 1019 12 1
21 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 2035 22 3 598 8 1 725 5 0 712 9 2
22 Szczypior Stefan LIBOR  Reda 1855 17 3 635 8 2 657 6 1 563 3 0
23 Mitkowski Winfred KS KRAJNA Złotów 1813 20 3 529 10 3 712 6 0 572 4 0
24 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 1790 17 2 1015 7 0 296 4 1 479 6 1
25 Moch Ireneusz FALA Świekatowo 1774 21 4 981 11 1 502 5 1 291 5 2
26 Fleischer Grzegorz WiktoriaTranzytChruścice 1737 27 9 480 8 4 570 8 2 687 11 3
27 Bełka Jan KS KRAJNA Złotów 1512 22 9 685 7 2 37 8 5 790 7 2
28 Kaczan Alicja FALA Świekatowo 1488 16 3 490 3 0 932 10 0 66 3 3
29 Boertzler Friedolin KONTRA- REJ Międzychód 1408 12 1 330 3 1 495 4 0 583 5 0
30 Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 1370 14 4 659 5 1 186 4 3 525 5 0
31 Smolarek Bernard KS KRAJNA Złotów 1362 11 1 576 6 1 370 2 0 416 3 0
32 Bianga Zenon KS KRAJNA Złotów 944 14 5 391 5 1 375 7 3 178 2 1
33 Sibilski Robert KONTRA- REJ Międzychód 764 13 4 302 5 2 484 5 0 -22 3 2