Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

IX Turniej Grand Prix

IX TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: FALA Świekatowo/04.11.2018
  • Kierownik turnieju: Szneidrowski Marek
  • Sekretariat: Szneidrowski Marek
  • Sędzia: Szatkowski Leszek
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 210 120 90 3268 30 0 1612 15 0 1656 15 0
2. Moch Ireneusz FALA Świekatowo 187 115 72 2835 28 4 1515 16 1 1320 12 3
3. Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów 178 110 68 2703 23 2 1120 10 2 1583 13 0
4. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 171 105 66 2674 21 3 951 9 3 1723 12 0
5. Szczypior Stefan LIBOR Reda 160 100 60 2513 23 3 1220 12 2 1293 11 1
6. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 154 98 56 2445 22 2 1463 13 1 982 9 1
7. Gruchała Mirosław niezrzeszony 0 0 0 2430 24 3 1471 15 1 959 9 2
8. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 152 96 56 2407 29 5 1168 13 2 1239 16 3
9. Piasecki Jan KS KRAJNA Złotów 148 94 54 2366 21 1 1345 12 0 1021 9 1
10. Radtke Piotr MOKSiR Puck 146 92 54 2357 20 3 1661 12 0 696 8 3
11. Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 140 90 50 2259 21 3 865 10 2 1394 11 1
12. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 136 88 48 2223 17 2 1101 10 1 1122 7 1
13. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 132 86 46 2186 21 1 1181 11 0 1005 10 1
14. Bełka Jan KS KRAJNA Złotów 130 84 46 2150 27 6 1210 14 2 940 13 4
15. Gruchała Zbigniew niezrzeszony 0 0 0 2050 22 6 1155 12 3 895 10 3
16. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 122 82 40 2020 21 4 874 11 3 1146 10 1
17. Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 120 80 40 2009 18 0 1238 12 0 771 6 0
18. Dyba Edward KS KRAJNA Złotów 116 78 38 1986 18 3 1018 10 2 968 8 1
19. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 114 76 38 1965 19 6 688 7 3 1277 12 3
20. Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 110 74 36 1938 26 7 826 12 3 1112 14 4
21. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 108 72 36 1925 22 4 1268 12 0 657 10 4
22. Ziarno Henryk FALA Świekatowo 106 70 36 1924 16 3 849 8 2 1075 8 1
23. Formela Alojzy LIBOR Reda 100 68 32 1845 24 5 894 13 2 951 11 3
24. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 98 66 32 1838 20 2 1307 13 0 531 7 2
25. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 96 64 32 1835 20 4 1163 11 2 672 9 2
27. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 94 62 32 1830 19 4 1105 10 1 725 9 3
26. Jakoby Witold FALA Świekatowo 90 60 30 1792 17 1 978 9 0 814 8 1
28. Gruchała Adrian niezrzeszony 0 0 0 1778 15 1 1162 11 0 616 4 1
29. Styn Marek MOKSiR Puck 86 58 28 1746 18 4 989 9 2 757 9 2
30. Muża Jan MOKSiR Puck 84 56 28 1735 15 1 877 8 0 858 7 1
31. Glama Stanisław FALA Świekatowo 78 54 24 1648 19 4 667 8 2 981 11 2
32. Moch Franciszek FALA Świekatowo 76 52 24 1631 19 5 588 8 3 1043 11 2
33. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 72 50 22 1567 14 2 656 6 2 911 8 0
34. Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 71 49 22 1562 23 6 1007 13 2 555 10 4
35. Wirkus Józef GOKSiR Liniewo 70 48 22 1559 15 1 529 5 0 1030 10 1
36. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 69 47 22 1553 21 7 509 11 5 1044 10 2
37. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 66 46 20 1545 17 4 546 7 3 999 10 1
38. Radtke Marek MOKSiR Puck 65 45 20 1539 19 4 1114 11 1 425 8 3
39. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 64 44 20 1504 18 7 667 9 4 837 9 3
40. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 63 43 20 1501 19 3 762 7 0 739 12 3
41. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 60 42 18 1489 18 6 567 8 4 922 10 2
42. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 59 41 18 1488 14 1 785 7 0 703 7 1
43. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 58 40 18 1481 17 5 208 5 3 1273 12 2
44. Radtke Henryk MOKSiR Puck 58 40 18 1481 15 4 651 7 3 830 8 1
45. Stacha Aleksander niezrzeszony 0 0 0 1454 13 2 853 9 1 601 4 1
46. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 54 38 16 1430 22 6 672 10 3 758 12 3
47. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 47 37 10 1282 8 0 727 5 0 555 3 0
48. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 46 36 10 1261 12 1 614 6 0 647 6 1
49. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 38 35 3 1091 16 5 1074 9 0 17 7 5
50. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 36 34 2 1026 16 7 -79 5 5 1105 11 2
51. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 34 33 1 935 9 5 601 5 2 334 4 3
52. Jacek Ludwik LIBOR Reda 33 32 1 886 11 6 528 4 2 358 7 4
53. Baran Adam MOKSiR Puck 32 31 1 641 15 9 708 9 2 -67 6 7