Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

VI Memoriał Antoniego Mikołajczyka

VI MEMORIAŁ ANTONIEGO MIKOŁAJCZYKA

  • Organizator i data: OK Dziemiany/09.12.2018
  • Kierownik turnieju: Mikołajczyk Paweł
  • Sekretariat: Kubiszewski Marcin
  • Sędzia: Żywicki Marcin
Klasyfikacja zawodów S U M A I SERIA II SERIA
Mce Nazwisko, Imie Miejscowość punkty w p punkty w p punkty w p
1. LUBECKI ANTONI LIPUSZ 3333 36 4 2017 20 1 1316 16 3
2. MIKOŁAJCZYK RAFAŁ KOŚCIERZYNA 3115 34 5 2215 21 1 900 13 4
3. GOSTOMCZYK TADEUSZ OSŁAWA DĄBROWA 2994 25 3 2057 16 1 937 9 2
4. MIKOŁAJCZYK MICHAŁ DZIEMIANY 2986 29 1 1153 14 0 1833 15 1
5. CZAPIEWSKI ANDRZEJ ŁUBIANA 2905 23 4 1569 14 2 1336 9 2
6. KOZIKOWSKI BOGUSŁAW ŁUBIANA 2835 23 1 1693 13 0 1142 10 1
7. STOLC MIROSŁAW DZIEMIANY 2771 24 3 1476 14 2 1295 10 1
8. MIKOŁAJCZYK TOMASZ LIPUSZ 2766 25 1 1317 14 1 1449 11 0
9. KOHNKE HENRYK GNIEŻDŻEWO 2755 27 6 1498 15 4 1257 12 2
10. SOSNOWSKI LUDWIK KOŚCIERZYNA 2725 31 7 1505 14 2 1220 17 5
11. KURCABA HONORATA STARA KISZEWA 2555 20 0 1085 8 0 1470 12 0
12. KOZIKOWSKI WOJCIECH BAŁACHY 2527 30 9 1709 17 2 818 13 7
13. JANTA DARIUSZ DZIEMIANY 2471 31 8 671 13 6 1800 18 2
14. JĘDRZEJCZAK JERZY BOŻE POLE KRÓLEWSKIE 2456 30 9 1887 19 3 569 11 6
15. ŻYWICKI MARCIN DZIEMIANY 2453 33 9 1244 15 4 1209 18 5
16. SZCZYPIOR STEFAN MRZEZINO 2414 0 0 871 13 4 1543 17 4
17. KUJAWSKI ADAM KOŚCIERZYNA 2387 24 5 1617 13 2 770 11 3
18. FORMELA ALOJZY ZBYCHOWO 2383 26 2 1322 13 1 1061 13 1
19. KRASKOWSKI ADAM BAŁACHY 2369 28 9 1157 13 5 1212 15 4
20. PEPLIŃSKI ZDZISŁAW NOWE POLASZKI 2300 26 6 974 9 1 1326 17 5
21. WARNKE TADEUSZ MALARY 2299 18 1 726 8 1 1573 10  
22. MIKOŁAJCZYK PAWEŁ PIECHOWICE 2220 27 6 333 10 6 1887 17 0
23. ORZŁOWSKI ZYGMUNT TCZEW 2220 27 6 492 9 4 1728 18 2
24. NARLOCH STANISŁAW LINIEWO 2218 32 9 918 12 4 1300 20 5
25. ŻYWICKI JAN DZIEMIANY 2209 22 2 1244 14 0 965 8 2
26. KOZIKOWSKI JAN LIPUSZ 2199 20 4 684 4 3 1515 16 1
27. BEKISZ KAZMIERZ LIPUSZ 2130 25 3 1504 14 0 626 11 3
28. KUBISZEWSKI BARTOSZ BRUSY 2076 25 7 1061 12 4 1015 13 3
29. WRÓBEL TERESA ZIMNE ZDROJE 2076 22 5 1405 12 1 671 10 4
30. CYBULSKI ZYGMUNT KRUGLINIEC 1999 17 4 857 7 2 1142 10 2
31. KUJASZEWSKI KAZMIERZ SKARSZEWY 1902 18 5 925 7 1 977 11 4
32. GOSTOMSKI ZENON LINIEWO 1889 14 1 1014 8 0 875 6 1
33. KNITTER BENEDYKT SOBĄCZ 1669 26 10 844 15 6 825 11 4
34. PAWLICKI ANDRZEJ RUMIA 1639 23 9 1637 18 3 2 5 6
35. WIRKUS JÓZEF LINIEWO 1447 15 4 572 8 4 875 7 0
36. STOLC MAREK LIPUSZ 1333 16 5 880 10 2 453 6 3
37. MIERSKI ZBIGNIEW KOŚCIERZYNA 1190 19 8 442 9 4 748 10 4
38. KUBISZEWSKI ŁUKASZ BRUSY 1022 9 6 458 5 3 564 4 3