Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

I Turniej Grand Prix

I TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: MOSiR Puck/03.02.2019
  • Kierownik turnieju: Baran Adam
  • Sekretariat: Radtke Piotr
  • Sędzia: Baran Adam
Klasyfikacja zawodów S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 2659 25 3 1794 17 1 865 8 2
2. Styn Marek MOKSiR Puck 2536 25 4 684 9 4 1852 16 0
3. Radtke Henryk MOKSiR Puck 2447 21 1 1212 11 1 1235 10 0
4. Jacek Ludwik LIBOR Reda 2379 21 2 941 9 0 1438 12 2
5. Miller Maria MOKSiR Puck 2362 21 1 962 8 0 1400 13 1
6. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 2285 20 2 1069 11 2 1216 9 0
7. Kubiak Grzegorz Gran Szamocin 2276 19 1 1067 7 0 1209 12 1
8. Radtke Marek MOKSiR Puck 2256 23 9 1101 10 5 1155 13 4
9. Dyba Zygmunt  Krajna Złotów 2247 23 4 1455 14 1 792 9 3
10. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 2220 19 1 1145 10 1 1075 9 0
11. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 2122 21 2 970 9 0 1152 12 2
12. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 2091 22 4 1211 10 1 880 12 3
13. Siemaszko Henryk Gran Szamocin 2060 23 5 1321 16 4 739 7 1
14. Przybyłka Elżbieta Krajna Złotów 2045 16 1 693 6 1 1352 10 0
15. Paszylk Marian MOKSiR Puck 1997 23 4 829 11 2 1168 12 2
16. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 1982 25 5 916 13 3 1066 12 2
17. Formela Alojzy LIBOR Reda 1945 18 3 955 9 2 990 9 1
18. Lica Jan LIBOR Reda 1925 19 2 824 10 2 1101 9 0
19. Gafka Andrzej MOKSiR Puck 1905 18 2 1204 11 1 701 7 1
20. Szczypior Stefan LIBOR Reda 1898 18 2 901 10 2 997 8 0
21. Mitkowski Winfried Krajna Złotów 1823 20 5 1323 11 2 500 9 3
22. Szatkowski Leszek Krajna Złotów 1801 20 5 840 10 3 961 10 2
23. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 1775 20 4 1117 12 1 658 8 3
24. Moch Ireneusz Krajna Złotów 1759 21 4 1114 13 1 645 8 3
25. Radtke Piotr MOKSiR Puck 1758 24 5 880 12 3 878 12 2
26. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 1747 16 4 878 7 2 869 9 2
27. Stodolny Piotr MOKSiR Puck 1734 17 4 1006 8 3 728 9 1
28. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 1733 17 2 830 8 0 903 9 2
29. Muża Jan MOKSiR Puck 1705 16 2 821 9 2 884 7 0
30. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 1673 17 5 1423 11 1 250 6 4
31. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 1625 23 6 754 11 4 871 12 2
32. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 1607 14 2 717 7 1 890 7 1
33. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 1572 14 2 1045 7 0 527 7 2
34. Kurasz Michał Gran Szamocin 1545 17 5 787 7 2 758 10 3
35. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 1523 17 3 350 7 3 1173 10 0
36. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 1521 20 6 1449 13 1 72 7 5
37. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 1508 17 6 1032 13 4 476 4 2
38. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 1494 19 4 399 5 3 1095 14 1
39. Leman Alfons LIBOR Reda 1485 26 9 477 10 5 1008 16 4
40. Kubiszewski Łukasz S.K. FAMILY Dziemiany 1479 12 1 826 6 0 653 6 1
41. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 1475 18 6 776 9 2 699 9 4
42. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 1340 16 4 351 9 4 989 7 0
43. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 1020 10 4 392 4 2 628 6 2
44. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 935 15 9 422 7 5 513 8 4
45. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 896 13 4 644 8 1 252 5 3
46. Kos Józef LIBOR Reda 885 16 9 372 7 4 513 9 5