Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

III Turniej Grand Prix

III TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU - ZBYCHOWO

  • Organizator i data: LIBOR REDA/07.04.2019
  • Kierownik turnieju: Formela Alojzy
  • Sekretariat: Radtke Krzysztof
  • Sędzia: Radtke Piotr

Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Stolc Mirosław S.K. FAMILY Dziemiany 194 120 74 2887 28 2 1448 13 1 1439 15 1
2. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 181 115 66 2683 23 0 1174 10 0 1509 13 0
3. Radtke Piotr MOKSiR Puck 166 110 56 2412 21 1 1220 10 0 1192 11 1
4. Radtke Henryk MOKSiR Puck 159 105 54 2390 23 2 1159 12 1 1231 11 1
5. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 154 100 54 2372 21 1 1170 10 1 1202 11 0
6. Baran Adam MOKSiR Puck 150 98 52 2317 25 5 1420 16 2 897 9 3
7. Szatkowski Leszek Krajna Złotów 148 96 52 2305 23 4 1228 11 2 1077 12 2
8. Kos Józef LIBOR Reda 142 94 48 2219 22 3 746 8 2 1473 14 1
9. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 134 92 42 2096 18 1 773 6 1 1323 12 0
10. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 132 90 42 2092 18 3 1106 10 1 986 8 2
11. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 130 88 42 2078 24 6 1256 12 2 822 12 4
12. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 128 86 42 2072 18 4 1309 9 1 763 9 3
13. Radtke Marek MOKSiR Puck 126 84 42 2064 20 1 1118 10 0 946 10 1
14. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 122 82 40 2049 23 3 1297 15 2 752 8 1
15. Muża Jan MOKSiR Puck 120 80 40 2011 20 2 1024 10 0 987 10 2
16. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 114 78 36 1930 19 3 646 6 2 1284 13 1
17. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 112 76 36 1926 24 4 776 11 4 1150 13 0
18. Jacek Ludwik LIBOR Reda 108 74 34 1880 20 3 595 10 3 1285 10 0
19. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 108 74 34 1880 15 0 840 6 0 1040 9 0
20. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 104 70 34 1856 19 5 1118 11 2 738 8 3
21. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 100 68 32 1823 18 4 1055 10 2 768 8 2
22. Stodolny Piotr MOKSiR Puck 98 66 32 1816 16 1 791 8 1 1025 8 0
23. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 92 64 28 1741 19 4 1057 12 3 684 7 1
24. Formela Alojzy LIBOR Reda 90 62 28 1714 15 3 986 7 1 728 8 2
25. Styn Marek MOKSiR Puck 86 60 26 1681 21 5 396 8 3 1285 13 2
26. Paszylk Marian MOKSiR Puck 80 58 22 1575 17 5 1128 9 1 447 8 4
27. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 78 56 22 1563 21 8 724 10 3 839 11 5
28. Szczypior Stefan LIBOR Reda 76 54 22 1551 21 5 639 10 2 912 11 3
29. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 72 52 20 1501 14 2 1126 10 0 375 4 2
30. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 66 50 16 1417 20 7 650 11 4 767 9 3
31. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 63 49 14 1365 14 4 919 7 1 446 7 3
32. Lica Jan LIBOR Reda 58 48 10 1268 19 8 635 10 4 633 9 4
33. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 48 47 1 767 13 4 221 7 3 546 6 1
34. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 47 46 1 662 15 7 76 5 4 586 10 3
35. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 46 45 1 648 16 12 -284 8 10 932 8 2