Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

VIII Grand Prix Okręg Kaszubsko-Pomorski

VIII TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU - LIPUSZ

  • Organizator i data: GOKSiR Lipusz/29.09.2019
  • Kierownik turnieju: Bekisz Kazimierz
  • Sekretariat: Radtke Piotr
  • Sędzia: Kozikowski Bogusław
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w Z gry w Z gry w
1. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 192 120 72 2814 27 1496 14 1318 13
2. Kowalski Konrad Krajna Złotów 187 115 72 2809 25 1505 13 1304 12
3. Lica Jan LIBOR Reda 180 110 70 2792 28 1511 14 1281 14
4. Siemaszko Henryk Gran Szamocin 173 105 68 2739 26 1771 17 968 9
5. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 164 100 64 2641 26 1464 13 1177 13
6. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 162 98 64 2601 24 1520 12 1081 12
7. Glama Stanisław FALA Świekatowo 158 96 62 2575 25 1274 12 1301 13
8. Moch Ireneusz Krajna Złotów 154 94 60 2549 24 1164 10 1385 14
9. Styn Marek MOKSiR Puck 146 92 54 2374 20 1270 9 1104 11
10. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 142 90 52 2310 23 1011 11 1299 12
11. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 138 88 50 2268 22 1162 11 1106 11
12. Kos Józef LIBOR Reda 134 86 48 2219 17 1267 11 952 6
13. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 128 84 44 2109 26 831 12 1278 14
14. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 124 82 42 2099 25 969 11 1130 14
15. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 122 80 42 2063 19 1013 8 1050 11
16. Jacek Ludwik LIBOR Reda 118 78 40 2038 16 842 7 1196 9
17. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 116 76 40 2024 20 1108 10 916 10
18. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 112 74 38 1987 22 842 11 1145 11
19. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 108 72 36 1949 21 966 10 983 11
20. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 106 70 36 1946 23 1072 13 874 10
21. Stolc Mirosław S.K. FAMILY Dziemiany 104 68 36 1934 23 937 11 997 12
22. Orzłowski Zygmunt GOKSiR Liniewo 102 66 36 1920 17 771 6 1149 11
23. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 100 64 36 1919 17 907 9 1012 8
24. Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 96 62 34 1897 18 1262 11 635 7
25. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 94 60 34 1851 21 1294 12 557 9
27. Dyba Zygmunt Krajna Złotów 92 58 34 1850 14 887 7 963 7
26. Szatkowski Leszek Krajna Złotów 88 56 32 1812 21 816 11 996 10
28. Baran Adam MOKSiR Puck 86 54 32 1803 26 739 14 1064 12
29. Gafka Andrzej MOKSiR Puck 82 52 30 1773 18 634 8 1139 10
30. Tadeusz Maciej Gran Szamocin 80 50 30 1751 21 974 9 777 12
31. Szczypior Stefan LIBOR Reda 77 49 28 1747 21 366 8 1381 13
32. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 76 48 28 1732 16 615 7 1117 9
33. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 75 47 28 1724 14 933 7 791 7
34. Kubiak Grzegorz Gran Szamocin 74 46 28 1713 16 895 8 818 8
35. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 73 45 28 1710 16 528 6 1182 10
36. Przybyłka Elżbieta Krajna Złotów 70 44 26 1696 15 763 7 933 8
37. Sosnowski Ludwik GOKSiR Liniewo 69 43 26 1670 17 1117 10 553 7
38. Formela Alojzy LIBOR Reda 68 42 26 1659 18 1110 12 549 6
39. Paszylk Marian MOKSiR Puck 67 41 26 1654 18 765 9 889 9
40. Radtke Henryk MOKSiR Puck 66 40 26 1651 19 652 7 999 12
41. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 63 39 24 1616 18 1046 11 570 7
42. Radtke Piotr MOKSiR Puck 62 38 24 1613 19 1081 12 532 7
43. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 59 37 22 1598 22 169 6 1429 16
44. Borzyszkowski Ryszard S.K. FAMILY Dziemiany 58 36 22 1565 16 610 7 955 9
45. Ciepłuch Stefania Krajna Złotów 57 35 22 1564 19 996 8 568 11
46. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 52 34 18 1495 19 567 6 928 13
47. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 47 33 14 1397 17 637 8 760 9
48. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 46 32 14 1376 16 1522 10 -146 6
49. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 43 31 12 1322 10 740 4 582 6
50. Kazimierowski Stanisław Gran Szamocin 36 30 6 1160 13 802 7 358 6
51. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 33 29 4 1141 14 826 11 315 3
52. Kozikowski Jan GOKSiR Lipusz 29 28 1 878 19 515 9 363 10