Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

I Grand Prix Pomorza

I Grand Prix o/Kaszubsko-Pomorski Miejsce i data: Złotów, 16 sierpień 2020 r.
Zawody przeprowadził klub: Krajna Złotów Kierownictwo: Bianga Edward
Sędzia: Siemaszko Henryk Sekretariat: Bianga Edward
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w Z gry w Z gry w
1. Bełka Jan Krajna Złotów 204 120 84 3107 29 1256 14 1851 15
2. Kubiak Grzegorz Gran Szamocin 179 115 64 2636 26 1083 11 1553 15
3. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 168 110 58 2452 22 1646 16 806 6
4. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 161 105 56 2439 24 1372 13 1067 11
5. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 154 100 54 2369 21 1192 11 1177 10
6. Wirkus Józef GOKSiR Liniewo 152 98 54 2357 19 967 9 1390 10
7. Siemaszko Henryk Gran Szamocin 148 96 52 2347 21 1023 11 1324 10
8. Formela Alojzy LIBOR Reda 146 94 52 2311 20 1187 8 1124 12
9. Białk Józef LIBOR Reda 142 92 50 2291 18 1127 11 1164 7
10. Szatkowski Leszek Krajna Złotów 140 90 50 2253 24 973 10 1280 14
11. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 134 88 46 2183 20 1218 10 965 10
12. Radtke Henryk MOKSiR Puck 132 86 46 2159 18 680 5 1479 13
13. Kowalski Konrad Krajna Złotów 130 84 46 2154 20 845 9 1309 11
14. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 126 82 44 2119 26 759 12 1360 14
15. Dyba Edward Krajna Złotów 122 80 42 2069 18 1155 9 914 9
16. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 116 78 38 1975 18 1065 7 910 11
17. Bianga Zenon Krajna Złotów 112 76 36 1928 18 1329 12 599 6
18. Stodolny Piotr MOKSiR Puck 108 74 34 1889 25 657 11 1232 14
19. Gostomczyk Tadeusz GOKSiR Lipusz 106 72 34 1881 21 705 9 1176 12
20. Szczypior Stefan LIBOR Reda 104 70 34 1868 14 1020 8 848 6
21. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 100 68 32 1843 21 580 7 1263 14
22. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 98 66 32 1810 22 941 10 869 12
23. Radtke Piotr MOKSiR Puck 92 64 28 1701 16 441 4 1260 12
24. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 88 62 26 1699 22 1050 11 649 11
25. Przybyłka Elżbieta Krajna Złotów 86 60 26 1686 12 658 4 1028 8
27. Baran Adam MOKSiR Puck 82 58 24 1647 20 1050 11 597 9
26. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 80 56 24 1635 10 838 6 797 4
28. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 74 54 20 1510 18 342 8 1168 10
29. Tadeusz Maciej Gran Szamocin 70 52 18 1462 18 385 8 1077 10
30. Moch Ireneusz Krajna Złotów 66 50 16 1447 14 710 6 737 8
31. Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 1416 17 395 7 1021 10
32. Wirkus Andrzej GOKSiR Lipusz 59 49 10 1298 22 642 11 656 11
33. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 56 48 8 1244 21 811 14 433 7
34. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 55 47 8 1231 20 483 7 748 13
35. Muża Jan MOKSiR Puck 52 46 6 1198 18 443 8 755 10
36. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 47 45 2 1030 13 109 7 921 6
37. Kazimierowski Stanisław Gran Szamocin 45 44 1 969 8 653 6 316 2
38. Lica Jan LIBOR Reda 44 43 1 914 18 1153 12 -239 6
39. Radtke Marek MOKSiR Puck 43 42 1 858 19 757 11 101 8
40. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 42 41 1 801 8 486 3 315 5
41. Szaram Zygmunt niezrzeszony 0 0 0 381 6 433 5 -52 1
42. Bianga Edward Krajna Złotów 41 40 1 195 7 195 7 0 0