Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

II Grand Prix Pomorza

 

II Grand Prix o/Kaszubsko-Pomorski Miejsce i data: Złotów, 9 wrzesień 2020 r.
Zawody przeprowadził klub: Krajna Złotów Kierownictwo: Bianga Edward
Sędzia: Bianga Edward Sekretariat: Bianga Edward
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 196 120 76 2912 23 1 1386 10 1 1526 13 0
2. Szatkowski Leszek Krajna Złotów 175 115 60 2534 25 3 1091 11 2 1443 14 1
3. Wirkus Andrzej GOKSiR Lipusz 168 110 58 2461 28 5 937 11 3 1524 17 2
4. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 159 105 54 2361 21 2 1058 11 2 1303 10 0
5. Szczypior Stefan LIBOR Reda 152 100 52 2345 20 0 1419 12 0 926 8 0
6. Stodolny Piotr MOKSiR Puck 150 98 52 2314 22 2 1209 10 0 1105 12 2
7. Kowalski Konrad Krajna Złotów 146 96 50 2256 21 1 1348 14 1 908 7 0
8. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 136 94 42 2078 24 3 1075 10 2 1003 14 1
9. Przybyłka Elżbieta Krajna Złotów 134 92 42 2050 18 1 1185 13 1 865 5 0
10. Dyba Edward Krajna Złotów 130 90 40 2007 17 1 912 8 1 1095 9 0
11. Wirkus Józef GOKSiR Liniewo 122 86 36 1941 21 5 509 9 3 1432 12 2
12. Moch Ireneusz Krajna Złotów 120 84 36 1922 25 9 1320 14 3 602 11 6
13. Radtke Piotr MOKSiR Puck 118 82 36 1913 18 2 1388 12 0 525 6 2
14. Radtke Henryk MOKSiR Puck 112 80 32 1801 19 3 933 7 0 868 12 3
15. Białk Józef LIBOR Reda 108 78 30 1769 18 3 995 10 2 774 8 1
16. Radtke Marek MOKSiR Puck 104 76 28 1746 18 6 823 8 2 923 10 4
17. Kazimierowski Stanisław Gran Szamocin 102 74 28 1717 16 1 854 8 0 863 8 1
18. Bianga Zenon Krajna Złotów 100 72 28 1711 15 4 638 6 3 1073 9 1
19. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 96 70 26 1697 18 4 1008 9 1 689 9 3
20. Siemaszko Henryk Gran Szamocin 92 68 24 1646 18 6 467 7 4 1179 11 2
21. Formela Alojzy LIBOR Reda 86 66 20 1520 15 3 896 10 2 624 5 1
22. Ciepłuch Stefania Krajna Złotów 82 64 18 1480 19 5 913 10 2 567 9 3
23. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 76 62 14 1371 12 2 646 6 1 725 6 1
24. Kubiak Grzegorz Gran Szamocin 72 60 12 1332 16 6 434 6 3 898 10 3
25. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 66 58 8 1218 18 6 160 6 4 1058 12 2
27. Mitkowski Winfried Krajna Złotów 62 56 6 1181 12 5 417 5 4 764 7 1
26. Bełka Jan Krajna Złotów 55 54 1 684 16 11 557 10 6 127 6 5
28. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 53 52 1 604 15 7 506 7 2 98 8 5
29. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 51 50 1 477 9 5 1 3 3 476 6 2
30. Bianga Edward Krajna Złotów 135 0 0 2000 0 0 kierownik i sędzia turnieju