Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

I Turniej Grand Prix

I TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘG KASZUBSKO-POMORSKI

  • Organizator i data: MOSiR Puck/05.02.2017
  • Kierownik turnieju: Baran Adam
  • Sekretariat: Radtke Krzysztof
  • Sędzia: Pawlicki Andrzej
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Radtke Marek MOKSiR Puck 186 120 66 2699 24 2 1465 12 1 1234 12 1
2. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 177 115 62 2570 20 1 1293 10 0 1277 10 1
3. Jacek Ludwik LIBOR Reda 170 110 60 2535 26 4 1396 14 1 1139 12 3
4. Styn Marek MOKSiR Puck 157 105 52 2310 22 2 1252 10 0 1058 12 2
5. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 152 100 52 2308 22 3 1344 11 1 964 11 2
6. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 148 98 50 2268 24 3 715 10 2 1553 14 1
7. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 146 96 50 2266 17 1 1155 9 1 1111 8 0
8. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 144 94 50 2256 24 5 1582 16 2 674 8 3
9. Baran Adam MOKSiR Puck 142 92 50 2254 26 5 686 10 4 1568 16 1
10. Glama Stanisław FALA Świekatowo 134 90 44 2133 20 2 1048 9 1 1085 11 1
11. Stodolny Piotr MOKSiR Puck 132 88 44 2114 23 5 1052 12 3 1062 11 2
12. Dąbrowski Sławomir GOKSiR Liniewo 130 86 44 2102 22 2 1002 11 1 1100 11 1
13. Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany 130 86 44 2102 21 4 903 11 3 1199 10 1
14. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 124 82 42 2079 22 4 1068 12 2 1011 10 2
15. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 120 80 40 2046 17 1 611 5 0 1435 12 1
16. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 118 78 40 2036 21 2 814 9 1 1222 12 1
17. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 114 76 38 1997 25 5 1131 12 1 866 13 4
18. Dąbrowski Kazimierz GOKSiR Liniewo 112 74 38 1989 25 7 746 11 5 1243 14 2
19. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 110 72 38 1986 15 0 1310 10 0 676 5 0
20. Orzłowski Zygmunt GOKSiR Liniewo 108 70 38 1950 20 3 1088 11 1 862 9 2
21. Paszylk Marian MOKSiR Puck 104 68 36 1931 17 2 800 8 2 1131 9 0
22. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 102 66 36 1913 18 4 941 10 2 972 8 2
23. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 98 64 34 1859 17 2 1072 10 1 787 7 1
24. Kurasz Michał KS KRAJNA Złotów 94 62 32 1848 18 3 920 8 2 928 10 1
25. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 92 60 32 1846 21 5 1110 14 4 736 7 1
26. Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 90 58 32 1829 20 6 1151 13 3 678 7 3
27. Radtke Piotr MOKSiR Puck 88 56 32 1804 20 4 1070 11 1 734 9 3
28. Szczypior Stefan LIBOR Reda 84 54 30 1759 14 1 518 5 1 1241 9 0
29. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 80 52 28 1729 21 5 898 11 3 831 10 2
30. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 78 50 28 1723 24 9 1153 14 4 570 10 5
31. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 77 49 28 1709 12 0 812 5 0 897 7 0
32. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 74 48 26 1676 19 5 1176 9 0 500 10 5
33. Muża Jan MOKSiR Puck 73 47 26 1652 13 0 629 6 0 1023 7 0
34. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 70 46 24 1608 12 1 324 3 1 1284 9 0
35. Formela Alojzy LIBOR Reda 67 45 22 1571 18 2 1054 13 1 517 5 1
36. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 66 44 22 1565 18 5 1099 12 2 466 6 3
37. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 63 43 20 1502 19 5 704 9 2 798 10 3
38. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 54 42 12 1323 11 3 688 6 2 635 5 1
39. Radtke Henryk MOKSiR Puck 53 41 12 1308 18 6 1049 9 2 259 9 4
40. Moch Ireneusz FALA Świekatowo 50 40 10 1278 20 8 1026 11 4 252 9 4
41. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 49 39 10 1250 18 8 468 7 5 782 11 3
42. Wejer Henryk MOKSiR Puck 44 38 6 1191 12 3 252 4 1 939 8 2
43. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 43 37 6 1180 21 8 659 12 5 521 9 3
44. Wirkus Józef GOKSiR Liniewo 38 36 2 1045 14 6 452 5 3 593 9 3
45. Karsznia Henryk MOKSiR Puck 37 35 2 1005 13 5 76 5 4 929 8 1
46. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 35 34 1 972 18 9 563 8 2 409 10 7
47. Miller Maria MOKSiR Puck 34 33 1 701 12 7 296 5 4 405 7 3