Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

VII Turniej Grand Prix

VII TURNIEJ GRAND PRIX - OKRĘG POMORSKO-KASZUBSKI

  • Organizator i data: GOKSiR Lipusz/24.09.2017
  • Kierownik turnieju: Bekisz Kazimierz
  • Sekretariat: Grzenia Hubert
  • Sędzia: Kozikowski Bogusław
M-ce Nazwisko, Imię Klub GP S U M A I SERIA II SERIA
Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 188 120 68 2741 25 2 1724 14 1 1017 11 1
2. Baran Adam MOKSiR Puck 181 115 66 2677 25 3 1070 12 3 1607 13 0
3. Glama Stanisław FALA Świekatowo 176 110 66 2652 26 2 1586 13 0 1066 13 2
4. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 169 105 64 2626 27 2 1294 11 0 1332 16 2
5. Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 162 100 62 2573 24 2 1435 12 0 1138 12 2
6. Paszylk Marian MOKSiR Puck 158 98 60 2539 24 3 1061 11 3 1478 13 0
7. Radtke Henryk MOKSiR Puck 156 96 60 2515 20 1 1366 11 0 1149 9 1
8. Radtke Marek MOKSiR Puck 152 94 58 2454 23 2 940 9 2 1514 14 0
9. Jacek Ludwik LIBOR Reda 146 92 54 2377 19 3 764 6 2 1613 13 1
10. Orzłowski Zygmunt GOKSiR Liniewo 140 90 50 2273 24 4 664 7 2 1609 17 2
11. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 136 88 48 2214 23 4 823 11 3 1391 12 1
12. Muża Jan MOKSiR Puck 130 86 44 2143 21 2 1051 9 0 1092 12 2
13. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 126 84 42 2089 28 5 769 13 4 1320 15 1
14. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 124 82 42 2059 21 5 1448 11 1 611 10 4
15. Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 120 80 40 2017 21 4 1712 16 2 305 5 2
16. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 118 78 40 2006 19 4 1201 10 1 805 9 3
17. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 114 76 38 1963 28 6 406 15 6 1557 13 0
18. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 112 74 38 1959 20 3 1070 9 1 889 11 2
19. Lubecki Antoni GOKSiR Lipusz 108 72 36 1944 23 5 1286 13 1 658 10 4
20. Kurasz Michał KS KRAJNA Złotów 106 70 36 1915 21 2 1427 16 1 488 5 1
21. Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany 104 68 36 1909 17 2 1120 9 0 789 8 2
22. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 100 66 34 1896 19 4 1058 11 2 838 8 2
23. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 98 64 34 1882 19 5 264 7 5 1618 12 0
24. Formela Alojzy LIBOR Reda 96 62 34 1878 18 4 730 8 3 1148 10 1
25. Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 92 60 32 1811 15 2 789 6 1 1022 9 1
26. Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 88 58 30 1785 17 2 581 7 1 1204 10 1
27. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 86 56 30 1771 18 4 737 9 2 1034 9 2
28. Moch Ireneusz FALA Świekatowo 84 54 30 1757 20 4 1109 12 1 648 8 3
29. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 82 52 30 1751 19 5 332 6 3 1419 13 2
30. Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 78 50 28 1743 15 7 893 11 4 850 4 3
31. Szczypior Stefan LIBOR Reda 77 49 28 1736 18 4 743 9 2 993 9 2
32. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 76 48 28 1715 18 4 1316 12 1 399 6 3
33. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 71 47 24 1628 15 2 742 8 1 886 7 1
34. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 68 46 22 1592 12 1 1063 8 0 529 4 1
35. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 67 45 22 1575 12 3 777 7 2 798 5 1
36. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 66 44 22 1564 17 3 996 9 1 568 8 2
37. Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów 63 43 20 1527 14 3 812 7 1 715 7 2
38. Lica Jan LIBOR Reda 60 42 18 1476 15 2 1344 10 0 132 5 2
39. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 57 41 16 1433 18 5 757 10 3 676 8 2
40. Kozikowski Jan GOKSiR Lipusz 56 40 16 1425 18 6 730 9 3 695 9 3
41. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 51 39 12 1300 12 3 870 9 2 430 3 1
42. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 48 38 10 1263 20 10 868 11 4 395 9 6
43. Borzyszkowski Ryszard S.K. FAMILY Dziemiany 45 37 8 1237 12 3 751 6 1 486 6 2
44. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 42 36 6 1187 16 6 350 7 3 837 9 3
45. Radtke Piotr MOKSiR Puck 39 35 4 1145 16 6 991 9 1 154 7 5
46. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 38 34 4 1110 17 8 392 7 3 718 10 5
47. Gostomczyk Tadeusz GOKSiR Lipusz 36 33 3 1054 14 4 661 7 1 393 7 3
48. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 33 32 1 830 9 2 252 2 1 578 7 1
49. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 32 31 1 791 16 9 240 9 6 551 7 3
50. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 135 Sędzia zawodów