Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

VIII Turniej Grand Prix

VIII TURNIEJ GRAND PRIX - OKRĘG POMORSKO-KASZUBSKI

  • Organizator i data: FALA Świekatowo/05.11.2017
  • Kierownik turnieju: Sztkowski Leszek
  • Sekretariat: Szneidrowski Marek
  • Sędzia: Bianga Edward, Szatkowski Leszek
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Muża Jan MOKSiR Puck 186 120 66 2681 18 0 1299 10 0 1382 8 0
2. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 179 115 64 2627 26 2 1184 14 2 1443 12 0
3. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 172 110 62 2560 28 5 1186 14 4 1374 14 1
4. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 165 105 60 2524 23 3 1213 9 0 1311 14 3
5. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 158 100 58 2456 28 5 1643 17 2 813 11 3
6. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 154 98 56 2420 21 2 1350 10 1 1070 11 1
7. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 150 96 54 2391 24 0 1197 11 0 1194 13 0
8. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 146 94 52 2322 19 2 1093 9 1 1229 10 1
9. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 142 92 50 2256 25 4 967 14 4 1289 11 0
10. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 140 90 50 2251 21 2 1034 9 1 1217 12 1
11. Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 134 88 46 2177 17 0 1421 11 0 756 6 0
12. Radtke Marek MOKSiR Puck 132 86 46 2159 20 2 733 7 1 1426 13 1
13. Gruchała Adrian niezrzeszony 0 0 0 2038 17 2 1098 10 1 940 7 1
14. Bełka Jan KS KRAJNA Złotów 124 84 40 2027 25 7 1313 14 2 714 11 5
15. Jacek Ludwik LIBOR Reda 122 82 40 2011 18 2 922 10 2 1089 8 0
16. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 120 80 40 2010 25 6 1743 18 1 267 7 5
17. Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 118 78 40 2008 20 2 991 10 1 1017 10 1
18. Gruchała Zbigniew niezrzeszony 0 0 0 1992 20 4 1033 8 1 959 12 3
19. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 114 76 38 1976 19 3 896 9 2 1080 10 1
20. Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 110 74 36 1926 23 4 1075 12 1 851 11 3
21. Glama Stanisław FALA Świekatowo 108 72 36 1921 16 1 1205 10 0 716 6 1
22. Dąbrowski Grzegorz GOKSiR Liniewo 104 70 34 1862 26 7 665 12 5 1197 14 2
23. Gruchała Mirosław niezrzeszony 0 0 0 1842 15 3 1111 9 2 731 6 1
24. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 100 68 32 1836 17 1 1017 9 0 819 8 1
25. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 98 66 32 1833 14 2 609 3 0 1224 11 2
26. Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 96 64 32 1824 16 2 1152 10 1 672 6 1
27. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 94 62 32 1819 22 5 1220 13 2 599 9 3
28. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 90 60 30 1790 20 4 978 10 2 812 10 2
29. Tadeusz Mikołaj KS KRAJNA Złotów 88 58 30 1780 22 5 1170 13 2 610 9 3
30. Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 86 56 30 1774 21 6 1151 12 2 623 9 4
31. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 84 54 30 1758 12 2 1082 7 0 676 5 2
32. Malinowski Joachim KS KRAJNA Złotów 76 52 24 1638 14 1 744 5 0 894 9 1
33. Piasecki Jan KS KRAJNA Złotów 74 50 24 1633 19 5 947 9 2 686 10 3
34. Szczypior Stefan LIBOR Reda 73 49 24 1632 14 4 1142 8 1 490 6 3
35. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 70 48 22 1568 16 4 940 9 1 628 7 3
36. Radtke Piotr MOKSiR Puck 67 47 20 1545 17 4 634 7 3 911 10 1
37. Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów 66 46 20 1519 14 1 805 9 1 714 5 0
38. Dąbrowski Sławomir GOKSiR Liniewo 59 45 14 1387 13 2 449 6 2 938 7 0
39. Gretkowski Franciszek niezrzeszony 0 0 0 1370 14 2 175 2 1 1195 12 1
40. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 58 44 14 1357 19 6 842 10 2 515 9 4
41. Ziarno Henryk FALA Świekatowo 55 43 12 1324 16 4 671 7 1 653 9 3
42. Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 54 42 12 1319 25 12 818 11 3 501 14 9
43. Baran Adam MOKSiR Puck 53 41 12 1313 19 8 26 8 6 1287 11 2
44. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 50 40 10 1299 12 4 423 6 3 876 6 1
45. Grabowski Mariusz niezrzeszony 0 0 0 1190 24 12 607 12 5 583 12 7
46. Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów 43 39 4 1108 15 7 102 7 6 1006 8 1
47. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 42 38 4 1105 15 7 340 6 4 765 9 3
48. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 38 37 1 810 17 9 433 9 4 377 8 5
49. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 37 36 1 663 17 9 465 9 5 198 8 4
50. Wirkus Józef GOKSiR Liniewo 36 35 1 476 11 7 388 6 2 88 5 5