Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

I Turniej Grand Prix

I TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: MOSiR Puck/04.02.2018
  • Kierownik turnieju: Baran Adam
  • Sekretariat: Radtke Krzysztof
  • Sędzia: Szatkowski Leszek
Klasyfikacja zawodów SGP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub GP m-sc wynik Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 194 120 74 2898 23 2 1485 11 0 1413 12 2
2. Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 187 115 72 2823 24 2 1716 15 1 1107 9 1
3. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 178 110 68 2734 26 1 1584 15 0 1150 11 1
4. Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 171 105 66 2694 29 5 806 11 3 1888 18 2
5. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 166 100 66 2677 27 2 1037 11 2 1640 16 0
6. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 162 98 64 2628 27 3 1478 13 1 1150 14 2
7. Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów 158 96 62 2578 18 0 1483 11 0 1095 7 0
8. Szczypior Stefan LIBOR Reda 156 94 62 2568 25 3 1124 13 3 1444 12 0
9. Radtke Marek MOKSiR Puck 152 92 60 2503 23 0 1458 13 0 1045 10 0
10. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 148 90 58 2494 26 5 1586 15 2 908 11 3
11. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 146 88 58 2484 22 1 1282 12 1 1202 10 0
12. Lica Jan LIBOR Reda 140 86 54 2374 19 2 1292 11 2 1082 8 0
13. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 136 84 52 2328 25 7 1311 13 3 1017 12 4
14. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 132 82 50 2289 19 1 940 9 1 1349 10 0
15. Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 126 80 46 2194 21 2 1275 11 0 919 10 2
16. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 124 78 46 2188 23 3 1350 12 1 838 11 2
17. Grapp Kazimierz niezrzeszony 0 0 0 2133 23 5 737 9 3 1396 14 2
18. Gafka Andrzej MOKSiR Puck 120 76 44 2119 19 4 1095 12 3 1024 7 1
19. Formela Alojzy LIBOR Reda 118 74 44 2105 18 1 878 7 0 1227 11 1
20. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 114 72 42 2095 15 1 1132 7 0 963 8 1
21. Styn Marek MOKSiR Puck 110 70 40 2020 26 8 710 13 6 1310 13 2
22. Paszylk Marian MOKSiR Puck 106 68 38 1959 24 3 951 11 1 1008 13 2
23. Lezner Przemysław niezrzeszony 0 0 0 1941 22 3 1079 10 0 862 12 3
24. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 102 66 36 1928 16 2 890 7 1 1038 9 1
25. Jacek Ludwik LIBOR Reda 100 64 36 1926 22 4 796 11 3 1130 11 1
26. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 98 62 36 1924 18 3 761 9 2 1163 9 1
27. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 96 60 36 1906 22 5 1153 12 3 753 10 2
28. Dettlaff Piotr niezrzeszony 0 0 0 1866 16 2 801 6 1 1065 10 1
29. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 90 58 32 1847 15 1 1023 10 1 824 5 0
30. Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 88 56 32 1824 16 1 961 8 0 863 8 1
31. Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 86 54 32 1818 23 7 569 9 5 1249 14 2
32. Baran Adam MOKSiR Puck 84 52 32 1815 18 5 1106 9 2 709 9 3
33. Dąbrowski Sławomir GOKSiR Liniewo 80 50 30 1788 18 2 406 6 2 1382 12 0
34. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 79 49 30 1766 17 3 932 9 1 834 8 2
35. Muża Jan MOKSiR Puck 78 48 30 1765 18 4 512 6 4 1253 12 0
36. Radtke Henryk MOKSiR Puck 77 47 30 1759 17 3 858 7 1 901 10 2
37. Dąbrowski Grzegorz GOKSiR Liniewo 74 46 28 1729 20 4 1020 10 1 709 10 3
38. Orzłowski Zygmunt GOKSiR Liniewo 73 45 28 1721 17 4 950 7 0 771 10 4
39. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 72 44 28 1719 16 3 669 7 2 1050 9 1
40. Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów 71 43 28 1702 18 3 915 9 1 787 9 2
41. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 68 42 26 1691 17 3 942 7 0 749 10 3
42. Glama Stanisław FALA Świekatowo 67 41 26 1653 16 3 554 6 2 1099 10 1
43. Radtke Piotr MOKSiR Puck 64 40 24 1618 12 1 1012 7 1 606 5 0
44. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 63 39 24 1612 15 4 716 8 2 896 7 2
45. Miller Maria MOKSiR Puck 60 38 22 1580 15 3 856 8 2 724 7 1
46. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 57 37 20 1521 20 5 627 8 2 894 12 3
47. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 54 36 18 1476 20 5 879 11 2 597 9 3
48. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 53 35 18 1468 21 7 859 11 3 609 10 4
49. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 50 34 16 1443 14 4 740 7 3 703 7 1
50. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 49 33 16 1431 21 7 272 9 5 1159 12 2
51. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 44 32 12 1349 25 11 1100 16 5 249 9 6
52. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 43 31 12 1338 16 3 631 9 1 707 7 2
53. Kos Józef niezrzeszony 0 0 0 1311 15 3 382 6 3 929 9 0
54. Rajski Kazimierz GOKSiR Liniewo 40 30 10 1277 17 5 891 10 2 386 7 3
55. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 33 29 4 1106 17 7 1182 12 2 -76 5 5
56. Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 31 28 3 1095 15 4 363 8 3 732 7 1
57. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 30 27 3 1088 12 8 735 6 3 353 6 5
58. Leman Alfons LIBOR Reda 29 26 3 1076 14 6 132 4 4 944 10 2
59. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 27 25 2 1042 15 6 559 10 4 483 5 2
60. Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 25 24 1 919 15 6 100 7 4 819 8 2
61. Jankowski Janusz niezrzeszony 0 0 0 919 13 5 567 8 2 352 5 3
62. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 24 23 1 853 15 6 495 12 5 358 3 1
63. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 23 22 1 606 13 8 -343 3 6 949 10 2