Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

II Turniej Grand Prix

II TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: SK FAMILY Dziemiany/25.03.2018
  • Kierownik turnieju: Żywicki Marcin
  • Sekretariat: Kleinschmidt Bolesław
  • Sędzia: Szatkowski Leszek
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Radtke Marek MOKSiR Puck 202 120 82 3097 28 1 1799 17 1 1298 11 0
2. Sosnowski Ludwik GOKSiR Liniewo 185 115 70 2780 26 0 1300 12 0 1480 14 0
3. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 178 110 68 2709 25 2 1455 12 0 1254 13 2
4. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 171 105 66 2698 25 0 954 9 0 1744 16 0
5. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 164 100 64 2633 24 3 1267 14 3 1366 10 0
6. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 162 98 64 2619 27 1 1079 10 0 1540 17 1
7. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 160 96 64 2609 21 1 1038 7 0 1571 14 1
8. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 156 94 62 2551 23 2 822 6 1 1729 17 1
9. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 152 92 60 2532 28 5 1335 13 1 1197 15 4
10. Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 150 90 60 2509 25 3 1289 12 0 1220 13 3
11. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 146 88 58 2454 24 2 1571 14 0 883 10 2
12. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 140 86 54 2385 25 3 1584 15 1 801 10 2
13. Styn Marek MOKSiR Puck 138 84 54 2372 26 3 1152 11 1 1220 15 2
14. Baran Adam MOKSiR Puck 132 82 50 2276 27 8 751 12 6 1525 15 2
15. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 126 80 46 2159 22 4 1028 11 1 1131 11 3
16. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 124 78 46 2154 21 4 1265 13 2 889 8 2
17. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 120 76 44 2104 25 6 1079 13 2 1025 12 4
18. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 116 74 42 2089 19 1 1089 10 1 1000 9 0
19. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 114 72 42 2082 24 4 1203 12 1 879 12 3
20. Muża Jan MOKSiR Puck 112 70 42 2050 17 2 1231 11 1 819 6 1
21. Szczypior Stefan LIBOR Reda 108 68 40 2027 18 1 1294 10 0 733 8 1
22. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 104 66 38 1962 27 8 1120 14 3 842 13 5
23. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 102 64 38 1950 26 7 1241 16 3 709 10 4
24. Kraskowski Adam niezrzeszony 0 0 0 1894 22 6 740 10 4 1154 12 2
25. Radtke Piotr MOKSiR Puck 94 62 32 1844 16 4 958 9 2 886 7 2
26. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 92 60 32 1814 21 5 486 10 4 1328 11 1
27. Stodolny Piotr MOKSiR Puck 88 58 30 1793 20 5 960 9 1 833 11 4
28. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 86 56 30 1769 12 1 1165 8 0 604 4 1
29. Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 84 54 30 1760 21 5 609 10 3 1151 11 2
30. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 80 52 28 1710 20 4 917 11 2 793 9 2
31. Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów 76 50 26 1694 16 2 760 8 2 934 8 0
32. Moch Ireneusz FALA Świekatowo 75 49 26 1691 22 7 495 9 4 1196 13 3
33. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 74 48 26 1675 13 3 393 5 3 1282 8 0
34. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 69 47 22 1598 17 5 1202 11 2 396 6 3
35. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 68 46 22 1573 14 3 626 5 1 947 9 2
36. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 67 45 22 1569 17 5 1197 11 2 372 6 3
37. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 64 44 20 1525 17 5 598 6 2 927 11 3
38. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 63 43 20 1524 15 4 569 7 3 955 8 1
39. Kozikowski Jan GOKSiR Lipusz 58 42 16 1441 13 4 1063 8 1 378 5 3
40. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 57 41 16 1436 21 10 936 13 5 500 8 5
41. Radtke Henryk MOKSiR Puck 54 40 14 1373 17 3 756 10 2 617 7 1
42. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 49 39 10 1285 23 8 470 11 4 815 12 4
43. Bianga Zenon KS KRAJNA Złotów 48 38 10 1281 13 2 500 5 1 781 8 1
44. Gafka Andrzej MOKSiR Puck 47 37 10 1272 22 7 359 9 4 913 13 3
45. Lica Jan LIBOR Reda 46 36 10 1254 17 6 528 7 3 726 10 3
46. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 43 35 8 1242 15 6 449 8 4 793 7 2
47. Formela Alojzy LIBOR Reda 42 34 8 1202 11 1 540 5 1 662 6 0
48. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 39 33 6 1181 11 3 657 6 2 524 5 1
49. Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 34 32 2 1043 9 0 504 5 0 539 4 0
50. Kubiszewski Łukasz S.K. FAMILY Dziemiany 32 31 1 962 7 5 362 3 2 600 4 3
51. Jacek Ludwik LIBOR Reda 31 30 1 930 10 4 854 8 1 76 2 3
52. Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 30 29 1 850 8 3 266 3 2 584 5 1
53. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 29 28 1 654 10 5 162 4 3 492 6 2
54. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 28 27 1 634 10 4 522 7 2 112 3 2
55. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 27 26 1 98 7 7 140 3 3 -42 4 4