Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

III Turniej Grand Prix

III TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: LIBOR Reda/13.05.2018
  • Kierownik turnieju: Formela Alojzy
  • Sekretariat: Radtke Krzysztof
  • Sędzia: Pawlicki Andrzej
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 188 120 68 2719 28 4 1249 15 4 1470 13 0
2. Formela Alojzy LIBOR Reda 181 115 66 2669 23 3 1090 10 1 1579 13 2
3. Muża Jan MOKSiR Puck 174 110 64 2639 22 1 1303 11 1 1336 11 0
4. Leman Alfons LIBOR Reda 165 105 60 2514 24 3 844 10 2 1670 14 1
5. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 158 100 58 2480 26 3 1097 14 3 1383 12 0
6. Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 154 98 56 2433 16 1 1038 7 1 1395 9 0
7. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 148 96 52 2341 21 0 1403 12 0 938 9 0
8. Jacek Ludwik LIBOR Reda 146 94 52 2329 21 1 1276 10 0 1053 11 1
9. Gostomczyk Tadeusz GOKSiR Lipusz 144 92 52 2321 24 3 1554 17 1 767 7 2
10. Radtke Henryk MOKSiR Puck 140 90 50 2258 21 3 882 9 3 1376 12 0
11. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 134 88 46 2173 19 2 920 8 1 1253 11 1
12. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 132 86 46 2163 20 1 1030 10 1 1133 10 0
13. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 126 84 42 2088 23 3 799 9 2 1289 14 1
14. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 122 82 40 2027 17 1 1090 9 0 937 8 1
15. Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 118 80 38 1960 21 5 379 6 4 1581 15 1
16. Styn Marek MOKSiR Puck 116 78 38 1959 21 2 1242 12 1 717 9 1
17. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 110 76 34 1853 19 3 973 8 0 880 11 3
18. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 108 74 34 1852 18 4 936 7 2 916 11 2
19. Glama Stanisław FALA Świekatowo 104 72 32 1825 18 5 990 10 3 835 8 2
20. Paszylk Marian MOKSiR Puck 102 70 32 1820 19 2 1025 11 1 795 8 1
21. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 100 68 32 1812 18 4 814 8 2 998 10 2
22. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 98 66 32 1810 22 4 1137 13 2 673 9 2
23. Baran Adam MOKSiR Puck 96 64 32 1803 22 7 1521 13 1 282 9 6
24. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 92 62 30 1769 21 4 940 12 2 829 9 2
25. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 88 60 28 1725 16 3 649 6 1 1076 10 2
26. Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 84 58 26 1672 17 3 848 8 2 824 9 1
27. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 82 56 26 1670 15 2 748 6 1 922 9 1
28. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 80 54 26 1667 17 2 955 9 1 712 8 1
29. Lica Jan LIBOR Reda 74 52 22 1597 22 5 953 12 2 644 10 3
30. Bełka Jan KS KRAJNA Złotów 72 50 22 1579 16 3 1188 12 1 391 4 2
31. Radtke Piotr MOKSiR Puck 69 49 20 1541 18 5 1161 9 1 380 9 4
32. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 68 48 20 1519 19 6 700 9 3 819 10 3
33. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 67 47 20 1511 20 7 652 10 5 859 10 2
34. Moch Ireneusz FALA Świekatowo 64 46 18 1497 15 4 467 6 2 1030 9 2
35. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 63 45 18 1477 15 5 466 4 2 1011 11 3
36. Radtke Marek MOKSiR Puck 48 44 4 1133 19 10 478 8 4 655 11 6
37. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 44 43 1 893 14 8 607 9 4 286 5 4
38. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 43 42 1 891 18 9 -84 7 7 975 11 2
39. Szczypior Stefan LIBOR Reda 42 41 1 782 13 5 340 5 2 442 8 3
40. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 41 40 1 769 14 7 563 11 4 206 3 3
41. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 40 39 1 492 16 8 181 7 4 311 9 4