Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

V Turniej Grand Prix

V TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu/17.06.2018
  • Kierownik turnieju: Baran Adam
  • Sekretariat: Papkala Janusz
  • Sędzia: Szatkowski Leszek, Kujaschewski Marian
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Radtke Marek MOKSiR Puck 190 120 70 2774 25 4 1423 12 2 1351 13 2
2. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 183 115 68 2707 25 2 1624 14 1 1083 11 1
3. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 174 110 64 2640 25 3 1514 13 1 1126 12 2
4. Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 169 105 64 2630 26 3 1321 12 0 1309 14 3
5. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 158 100 58 2452 25 6 662 8 5 1790 17 1
6. Glama Stanisław FALA Świekatowo 154 98 56 2425 19 2 1399 12 1 1026 7 1
7. Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 150 96 54 2351 27 5 1413 15 2 938 12 3
8. Radtke Piotr MOKSiR Puck 146 94 52 2313 21 1 1144 11 1 1169 10 0
9. Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 144 92 52 2303 20 2 1085 11 1 1218 9 1
10. Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów 140 90 50 2284 20 0 1062 9 0 1222 11 0
11. Szczypior Stefan LIBOR Reda 138 88 50 2277 21 2 1274 11 1 1003 10 1
12. Dąbrowski Sławomir GOKSiR Liniewo 136 86 50 2257 26 4 1380 15 2 877 11 2
13. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 126 84 42 2097 19 2 1257 11 1 840 8 1
14. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 122 82 40 2045 19 2 967 9 1 1078 10 1
15. Formela Alojzy LIBOR Reda 120 80 40 2043 18 2 886 8 1 1157 10 1
16. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 112 74 38 1984 16 1 1186 8 0 798 8 1
17. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 108 72 36 1923 17 2 828 10 2 1095 7 0
18. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 106 70 36 1906 19 3 1153 10 1 753 9 2
19. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 104 68 36 1901 22 5 505 11 4 1396 11 1
20. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 100 66 34 1886 19 3 915 9 0 971 10 3
21. Lica Jan LIBOR Reda 96 64 32 1846 19 3 1301 14 2 545 5 1
22. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 92 62 30 1763 16 4 1053 10 2 710 6 2
23. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 90 60 30 1754 16 1 600 8 1 1154 8 0
24. Muża Jan MOKSiR Puck 86 58 28 1729 16 2 969 8 1 760 8 1
25. Radtke Henryk MOKSiR Puck 82 56 26 1685 16 2 546 4 0 1139 12 2
27. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 76 54 22 1591 14 1 1052 9 0 539 5 1
26. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 74 52 22 1550 15 4 1287 12 1 263 3 3
28. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 70 50 20 1525 9 1 658 3 0 867 6 1
29. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 69 49 20 1516 19 7 634 8 2 882 11 5
30. Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 64 48 16 1405 15 6 -15 4 5 1420 11 1
31. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 61 47 14 1354 10 1 675 5 1 679 5 0
32. Stolc Mirosław S.K. FAMILY Dziemiany 58 46 12 1300 16 4 818 9 2 482 7 2
33. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 55 45 10 1297 17 6 504 7 3 793 10 3
34. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 54 44 10 1262 10 1 307 3 1 955 7 0
35. Styn Marek MOKSiR Puck 49 43 6 1159 11 4 633 7 3 526 4 1
36. Paszylk Marian MOKSiR Puck 48 42 6 1153 15 5 755 10 3 398 5 2
37. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 45 41 4 1144 21 8 393 10 4 751 11 4
38. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 44 40 4 1141 14 6 563 5 2 578 9 4
39. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 42 39 3 1084 10 1 686 6 0 398 4 1
40. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 41 38 3 1083 12 5 494 7 3 589 5 2
41. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 39 37 2 1010 7 1 726 6 1 284 1 0
42. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 37 36 1 972 15 8 749 7 2 223 8 6
43. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 36 35 1 954 15 6 531 7 2 423 8 4
44. Jacek Ludwik LIBOR Reda 35 34 1 949 11 4 288 4 3 661 7 1
45. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 34 33 1 833 13 5 422 5 1 411 8 4
46. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 33 32 1 498 12 10 264 7 6 234 5 4
47. Baran Adam MOKSiR Puck 135 Kierownik turnieju
48. Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 135 Sędzia turnieju