Polski Związek Skata
Pomorsko-Kaszubski

VII Turniej Grand Prix

VII TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU

  • Organizator i data: GOKSiR Liniewo/09.09.2018
  • Kierownik turnieju: Narloch Stanisław
  • Sekretariat: Żywicki Marcin
  • Sędzia: Żywicki Marcin
Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA
M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1. Baran Adam MOKSiR Puck 192 120 72 2813 28 4 1905 19 2 908 9 2
2. Gafka Andrzej MOKSiR Puck 175 115 60 2524 27 4 948 10 1 1576 17 3
3. Radtke Piotr MOKSiR Puck 168 110 58 2473 23 1 1044 10 0 1429 13 1
4. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 157 105 52 2330 18 2 1066 7 0 1264 11 2
5. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 152 100 52 2311 26 3 1070 14 2 1241 12 1
6. Moch Franciszek FALA Świekatowo 148 98 50 2294 24 2 1101 12 1 1193 12 1
7. Lica Jan LIBOR Reda 146 96 50 2283 26 5 1526 16 1 757 10 4
8. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 144 94 50 2277 21 5 897 7 0 1380 14 5
9. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 140 92 48 2242 25 5 1471 13 1 771 12 4
10. Paszylk Marian MOKSiR Puck 138 90 48 2213 21 2 1000 11 2 1213 10 0
11. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 134 88 46 2166 20 3 1012 11 3 1154 9 0
12. Styn Marek MOKSiR Puck 130 86 44 2121 22 7 1466 12 1 655 10 6
13. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 126 84 42 2057 22 3 1269 12 1 788 10 2
14. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 124 82 42 2052 25 4 760 10 1 1292 15 3
15. Muża Jan MOKSiR Puck 122 80 42 2050 20 4 1243 12 2 807 8 2
16. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 118 78 40 2036 24 5 1547 17 2 489 7 3
17. Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 114 76 38 1993 17 4 777 8 3 1216 9 1
18. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 112 74 38 1962 15 0 951 7 0 1011 8 0
19. Radtke Marek MOKSiR Puck 110 72 38 1955 19 2 837 9 1 1118 10 1
20. Glama Stanisław FALA Świekatowo 106 70 36 1909 13 2 968 7 1 941 6 1
21. Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 104 68 36 1902 19 4 676 10 3 1226 9 1
22. Szczypior Stefan LIBOR Reda 100 66 34 1875 17 3 1134 9 1 741 8 2
23. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 96 64 32 1849 18 4 668 8 2 1181 10 2
24. Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 94 62 32 1838 20 1 1157 11 0 681 9 1
25. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 92 60 32 1803 22 4 918 10 1 885 12 3
27. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 88 58 30 1797 18 4 1090 11 1 707 7 3
26. Borzyszkowski Ryszard S.K. FAMILY Dziemiany 84 56 28 1747 13 1 620 4 0 1127 9 1
28. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 82 54 28 1708 20 6 797 10 3 911 10 3
29. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 80 52 28 1702 21 5 1340 13 1 362 8 4
30. Moch Ireneusz FALA Świekatowo 76 50 26 1685 18 3 950 11 2 735 7 1
31. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 73 49 24 1613 24 8 800 10 4 813 14 4
32. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 70 48 22 1566 18 3 873 7 0 693 11 3
33. Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 67 47 20 1536 15 1 782 8 0 754 7 1
34. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 64 46 18 1485 16 4 718 7 2 767 9 2
35. Wirkus Józef GOKSiR Liniewo 63 45 18 1473 16 6 532 6 5 941 10 1
36. Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 60 44 16 1440 12 3 362 4 3 1078 8 0
37. Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 55 43 12 1329 7 2 450 4 0 879 3 2
38. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 54 42 12 1328 20 6 588 11 4 740 9 2
39. Jacek Ludwik LIBOR Reda 51 41 10 1295 9 1 790 5 0 505 4 1
40. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 50 40 10 1254 13 4 424 7 3 830 6 1
41. Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 47 39 8 1206 17 8 315 7 5 891 10 3
42. Formela Alojzy LIBOR Reda 42 38 4 1118 17 5 527 11 4 591 6 1
43. Kaczan Alicja FALA Świekatowo 40 37 3 1098 13 4 891 8 1 207 5 3
44. Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 37 36 1 953 11 2 551 7 1 402 4 1
45. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 36 35 1 766 13 6 560 6 1 206 7 5