Polski Związek Skata
Miasto Tychy

V Turniej Grand Prix

V Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./07.10.2018
  • Kierownik turnieju: Zielewski Ludwik
  • Sekretariat: Olszewski Michał
  • Sędzia: Łapa Henryk
m-ce nazwisko imię klub - sekcja         Seria 1       seria 2       seria 3   po 3  seriach punkty punkty P-- G P
punkty punkty punkty punkty
1 Mordak Mariusz U JANA Tychy 941 1088 939 2968 78 20 98
2 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 1031 891 910 2832 74 19 93
3 Głowacki Roman PIEKUŚ SUBLE Tychy 657 1129 1038 2824 74 18 92
4 Rogula Krzysztof ZAGŁOBA Tychy 1128 801 724 2653 66 17 83
5 Krawiec Wiesław TĘCZA Tychy 881 858 900 2639 64 16 80
6 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 823 764 930 2517 60 15 75
7 Lewicki Stanisław U JANA Tychy 909 683 920 2512 60 14 74
8 Kulesza Zdzisław GOL BAR 488 1068 891 2447 56 13 69
9 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 639 1183 600 2422 56 12 68
10 Harupa Marek KS Kobiór 608 834 955 2397 54 11 65
11 Kaczmarek Andrzej TĘCZA Tychy 947 512 928 2387 54 10 64
12 Sykuła Marian U JANA Tychy 865 680 813 2358 54 9 63
13 Łapa Henryk KS Kobiór 243 1329 745 2317 52 8 60
14 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy 785 880 642 2307 52 7 59
15 Saternus Jerzy Sokół Imielin 1230 623 445 2298 50 6 56
16 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy 489 867 890 2246 48 5 53
17 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA  695 762 722 2179 46 4 50
18 Olczak Agata TĘCZA Tychy 868 286 965 2119 44 3 47
19 Kamiński Tadeusz Studzionka 402 899 788 2089 42 2 44
20 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 658 607 817 2082 42 1 43
21 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 961 440 667 2068 42   42
22 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 640 930 468 2038 40   40
23 Jęczmyk Gabriel KS FILIP 576 981 460 2017 40   40
24 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA  542 915 559 2016 40   40
25 Mazur Ludwik N 992 528 442 1962 38   38
26 Zięba Henryk PIEKUŚ SUBLE Tychy 851 568 532 1951 38   38
27 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy 734 590 596 1920 36   36
28 Zielonka Emil TĘCZA Tychy 314 706 900 1920 36   36
29 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 881 380 640 1901 36   36
30 Brania Bogdan KS FILIP 496 760 586 1842 32   32
31 Urzędowski Adam KS FILIP -56 982 885 1811 32   32
32 Kurzyp Henryk KS FILIP 700 846 262 1808 32   32
33 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 397 635 774 1806 32   32
34 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy 770 453 555 1778 30   30
35 Lampa Henryk MDK Zawodzie 1161 193 381 1735 28   28
36 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA  921 681 18 1620 24   24
37 Niewiadomski Roman SK Woszczyce 407 78 954 1439 16   16
38 Bilgoń Jan KS Kobiór 401 554 420 1375 14   14
39 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA  560 470 340 1370 14   14
40 Swadźba Michał   382 602   984 1   1
41 Olszewski Michał  KS FILIP       0 50   50