Polski Związek Skata
Miasto Tychy

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./02.02.2019
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sekretariat: Olszewski Michał
  • Sędzia: Zielewski Ludwik

m-ce nazwisko imię klub - sekcja seria 1 seria 2 seria 3 RAZ Pkt GP
punkty punkty punkty punkty punkty punkty P-- G P
1 Sykuła Marian U Jana Tychy 970 1333 870 3173 20 86 106
2 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA  715 639 1737 3091 19 82 101
3 Swadźba Michał Gostyń 720 1140 1043 2903 18 76 94
4 Kula Marian U Jana Tychy 1138 910 738 2786 17 70 87
5 Borko Grzegorz Zagłoba Tychy 876 993 888 2757 16 70 86
6 Mordak Mariusz  U Jana Tychy 783 971 972 2726 15 68 83
7 Dyjeciński Jerzy U Jana Tychy 908 829 923 2660 14 66 80
8 Koźlik Brunon Czułowianka Tychy 501 1065 1004 2570 13 62 75
9 Harupa Marek  SK Kobiór 910 1006 602 2518 12 60 72
10 Szafarz Roman Tęcza Tychy 937 851 676 2464 11 58 69
11 Molenda Andrzej Piekuś Suble Tychy 970 778 671 2419 10 56 66
12 Grochowiec Jan Zagłoba Tychy 683 743 916 2342 9 52 61
13 Rogula Krzysztof Zagłoba Tychy 727 1135 473 2335 8 52 60
14 Rechenek Mieczysław Zagłoba Tychy 583 868 882 2333 7 52 59
15 Wilczok Józef N 821 511 949 2281 6 50 56
16 Kaczmarek Andrzej Tęcza Tychy 827 636 731 2194 5 46 51
17 Brania Bogdan KS Filip Tychy 1126 597 398 2121 4 44 48
18 Ostrowska Krystyna Zagłoba Tychy 308 1002 690 2000 3 40 43
19 Zięba Henryk Piekuś Suble Tychy 811 925 222 1958 2 38 40
20 Jęczmyk Gabriel KS Filip Tychy 1120 -47 800 1873 1 34 35
21 Lampa Henryk MDK Zawodzie 660 753 458 1871   34 34
22 Drab Mariusz Piekuś Suble Tychy 690 540 632 1862   34 34
23 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA  770 336 732 1838   34 34
24 Lampa Stefan Piekuś Suble Tychy 674 755 380 1809   34 34
25 Kiełbasa Edward Czułowianka Tychy 225 428 1104 1757   32 32
26 Szopa Jerzy Tęcza Tychy 640 463 623 1726   30 30
27 Urzędowski Adam  KS Filip Tychy 359 648 694 1701   30 30
28 Segeth Krzysztrof OSP Lędziny 284 941 470 1695   28 28
29 Zielewski Ludwik U Jana Tychy 1153 277 222 1652   28 28
30 Niewiadomski Roman SK Woszczyce 113 659 826 1598   24 24
31 Budny Ryszard Czułowianka Tychy 386 556 636 1578   24 24
32 Ficek Roman N 666 448 454 1568   24 24
33 Lewicki Stanisław U Jana Tychy 780 216 556 1552   24 24
34 Kamiński Tadeusz Studzionka 949 220 336 1505   22 22
35 Kowalski Jerzy Czułowianka Tychy 110 698 652 1460   20 20
36 Saternus Jerzy Sokół Imielin 362 255 810 1427   18 18
37 Kowalski Zbigniew N 466 312 613 1391   16 16
38 Łapa Krystian Piekuś Suble Tychy -99 560 926 1387   16 16
39 Modrzyk Adam N 180 542 454 1176   6 6
40 Mazur Ludwik N 724 95 310 1129   4 4
41 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 439 133 555 1127   4 4
42 Ostrowski Tadeusz Zagłoba Tychy 550 -84 -83 383   1 1