Polski Związek Skata
Miasto Tychy

Drużynowy Puchar Okręgu 2019

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Tyskiego Związku Skata/117.02.2019
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sekretariat: Zielewski Ludwik
  • Sędzia: Jucha Roman

Bazyl  9860
Tęcza  8687
S.C. Kobiór 8069
U Jana 8066
Piekuś Suble  7312
Czułowianka  7304
KS Filip 5962
Zagłoba 5443
lp Drużyna Nazwisko, imię I seria  wygr. przegr II seria  wygr. przegr III seria  wygr. przegr Razem wygr. przegr    
1 Bazyl  Tomkowicz Jarosław 439 5 3 686 5   289 5 3 1414 15 6    
2 Bazyl  Trybus Jan 831 7   1028 8   862 5   2721 20 0    
3 Bazyl  Kudzia Jan 1260 12   1044 9   684 10 3 2988 31 3    
4 Bazyl  Falęcik Andrzej 996 11   566 6 3 1175 13 2 2737 30 5 9860 1
                                 
25 Tęcza Szopa Jerzy 572 4   936 9   892 9 1 2400 22 1    
26 Tęcza Kaczmarek Andrzej 873 7 1 426 4 1 448 2 0 1747 13 2    
27 Tęcza Krawiec Wiesław 620 5   440 6 2 941 7   2001 18 2    
28 Tęcza Szafarz Roman 1196 12 1 1067 8   276 3 3 2539 23 4 8687 2
                                 
13 S.C. Kobiór Grolik Adam 634 4   634 9 3 569 5 0 1837 18 3    
14 S.C. Kobiór Harupa Marek 453 5 1 545 6 1 304 3 2 1302 14 4    
15 S.C. Kobiór Łapa Henryk 947 10   1221 11   831 9 2 2999 30 2    
16 S.C. Kobiór Pazdzior Wojciech 639 7 3 693 6   599 6 2 1931 19 5 8069 3
                                 
29 U Jana Mordak Mariusz 660 9 2 885     809 13 3 2354 22 5    
30 U Jana Janko Paweł 604 7 1 553 5   890 7 2 2047 19 3    
31 U Jana Zielewski Ludwik 1218 13 3 277 7 3 218 4 3 1713 24 9    
32 U Jana Lewicki Stanisław 341 6 2 574 4   1037 8 0 1952 18 2 8066 4
                                 
5 Piekuś Suble  Drab Mariusz 575 6 2 725 7 1 205 4 3 1505 17 6    
6 Piekuś Suble  Głowacki Roman 986 11 1 510 6 2 520 6 1 2016 23 4    
7 Piekuś Suble  Lampa Stefan 1033 6   774 6   536 4 1 2343 16 1    
8 Piekuś Suble  Litewczuk Dariusz 403 6 1 243 5 3 802 8 1 1448 19 5 7312 5
                                 
17 Czułowianka Duży Ryszard 779 9 1 109 5 3 625 8 2 1513 22 6    
18 Czułowianka Kowalski Jerzy 599 5 1 1082 8   854 7 0 2535 20 1    
19 Czułowianka Kaleta Jan 591 7 1 524 9 3 821 10 3 1936 26 7    
20 Czułowianka Koźlik Brunon 698 8 2 410 4   212 3 2 1320 15 4 7304 6
                                 
21 KS Filip Urzędowski Adam 801 5   305 4 1 734 7 1 1840 16 2    
22 KS Filip Jęczmyk Gabriel 386 4 1 496 4 1 144 5 4 1026 13 6    
23 KS Filip Kurzyp Henryk 652 7   810 9 1 449 5 1 1911 21 2    
24 KS Filip Brania Bogdan 344 4 3 715 7   126 8 7 1185 19 10 5962 7
                                 
33 Zagłoba Ostrowska Krystyna 581 6 1 456 5 3 221 3 1 1258 14 5    
34 Zagłoba Ostrowski Tadeusz 457 7 2 865 13 4 231 5 5 1553 25 11    
35 Zagłoba Rechenek Mieczys 518 10 3 28 5 5 533 10 3 1079 25 11    
36 Zagłoba Grochowiec Jan 576 5 2 750 6   227 5 3 1553 16 5 5443 8