Polski Związek Skata
Miasto Tychy

V Turniej Grand Prix - Tychy Miasto

V Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./09.06.2019
  • Kierownik turnieju: Molenda Andrzej
  • Sekretariat: Zielewski Ludwik
  • Sędzia: Zielewski Ludwik

 

      ser-1 ser-2 ser-3 razem     GP
m-ce nazwisko imie klub -sekcja punkty punkty punkty punkty punkty punkty razem
1 Cebula Leonard Ramsz Przysz 784 1173 1132 3089 20 82 102
2 Bilgoń Jan SK Kobiór 1071 1027 964 3062 19 82 101
3 Olszewski Michał KS Filip 687 853 1486 3026 18 80 98
4 Dziubanda Włodzimierz Gol Bar 770 1193 958 2921 17 76 93
5 Grochowiec Jan Zagłoba 977 1339 435 2751 16 70 86
6 Łapa Krystian Piekuś Suble  1443 342 927 2712 15 68 83
7 Chmiel Władysław KS Filip 811 839 901 2551 14 62 76
8 Jęczmyk Gabriel KS Filip 1016 737 752 2505 13 60 73
9 Rechenek Mieczysław Zagłoba 659 1038 807 2504 12 60 72
10 Falęcik Andrzej Bazyl 471 968 1044 2483 11 58 69
11 Saternus Jerzy Sokół Imielin 713 670 1020 2403 10 56 66
12 Zielonka Emil Tęcza 301 920 1118 2339 9 52 61
13 Urzędowski Adam KS Filip 643 775 913 2331 8 52 60
14 Kaczmarek Andrzej Tęcza 1055 335 939 2329 7 52 59
15 Rogula Krzysztof Zagłoba 897 478 932 2307 6 52 58
16 Kula Marian U Jana 463 937 838 2238 5 48 53
17 Lampa Henryk MDK Zawodzie 829 1113 281 2223 4 48 52
18 Mordak Mariusz U Jana 733 594 896 2223 3 48 51
19 Mielcarek Karol Unia Bieruń 279 840 1056 2175 2 46 48
20 Wożniak Waldemar Piekuś Suble  899 812 434 2145 1 44 45
21 Niewiadomski Roman   500 980 657 2137 0 44 44
22 Stanula Jerzy   681 336 1043 2060 0 42 42
23 Szopa Jerzy Tęcza 645 902 498 2045 0 40 40
24 Kaleta Jan Czułowianka 881 619 528 2028 0 40 40
25 Harupa Marek SK Kobiór 906 489 600 1995 0 38 38
26 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 433 767 727 1927 0 36 36
27 Dyjeciński Jerzy U Jana 425 1037 453 1915 0 36 36
28 Łapa Henryk SK Kobiór 675 478 745 1898 0 34 34
29 Staniewski Krzysztof Piekuś Suble  1106 789 -16 1879 0 34 34
30 Brania Bogdan KS Filip 644 900 234 1778 0 30 30
31 Wilczok Józef N 778 524 458 1760 0 30 30
32 Kowalski Jerzy Czułowianka 337 767 612 1716 0 28 28
33 Wyszkowski Marek   190 420 1093 1703 0 28 28
34 Szulik Martin   1045 276 375 1696 0 26 26
35 Lampa Stefan Piekuś Suble  280 472 838 1590 0 22 22
36 Drab Mariusz Piekuś Suble  744 495 340 1579 0 22 22
37 Molenda Andrzej Piekuś Suble  702 288 542 1532 0 20 20
38 Głowacki Roman Piekuś Suble  189 740 522 1451 0 18 18
39 Rupacz Jerzy   249 592 589 1430 0 16 16
40 Mazur Ludwik N 338 593 435 1366 0 14 14
41 Borko Grzegorz Zagłoba 795 725 -190 1330 0 12 12
42 Kowalski Zbigniew N 549 59 547 1155 0 6 6
43 Litewczuk Dariusz Piekuś Suble  270 537 263 1070 0 3 3
44 Krawiec Wiesław Tęcza 144 148 344 636 0 1 1