Polski Związek Skata
Miasto Tychy

XX lecie KS u Filipa Tychy

XX lecie u Filipa

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./20.07.2019
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sekretariat: Walter Bogdan
  • Sędzia: Zielewski Ludwik

 

M-CE NAZWISKO IMIE KLUB 1 seria 2 seria 3 seria RAZEM
1 Niesyto Marek Instal Bud 1347 1095 1053 3495
2 Borko Grzegorz Zagłoba 750 1484 1040 3274
3 Mordak Mariusz U JANA 928 1034 1152 3114
4 Grzyb Sebastian Amikus K-ce 977 1525 464 2966
5 Kowalski Jerzy Czułowianka 1249 434 1224 2907
6 Faruga Jan TS Pszczyna 1127 977 788 2892
7 Sobczuk Artur Instal Bud 853 963 989 2805
8 Dyjeciński Jerzy U Jana 1295 754 729 2778
9 Łapa Henryk SK Kobiór 742 1247 786 2775
10 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 803 1114 853 2770
11 Rechenek Mieczysław Zagłoba 929 1133 658 2720
12 Kąsek Andrzej N 703 958 1029 2690
13 Dziubanda Włodzimierz Gol Bar 400 1412 867 2679
14 Grochowiec Jan Zagłoba 629 1006 1036 2671
15 Zięba Henryk Piekuś Suble  793 939 886 2618
16 Staniewski Krzysztof Piekuś Suble  675 916 1022 2613
17 Saternus Jerzy Sokół Imielin 634 1238 723 2595
18 Kowalski Zbigniew N 720 1115 693 2528
19 Krzymiński H Sokół Imielin 1223 476 767 2466
20 Kurzyp Henryk KS Filip 875 958 622 2455
21 Beczała Andrzej TS Pszczyna 468 723 1239 2430
22 Pawłowski Marek   467 1111 839 2417
23 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola 480 713 1163 2356
24 Łapa Krystian Piekuś Suble 894 710 726 2330
25 Modrzyk Adam N 1051 824 430 2305
26 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 585 767 903 2255
27 Drabik Eugeniusz Czułowianka 836 456 938 2230
28 Bojdoł Iwona Piast Leszczyny 831 402 951 2184
29 Noga Krzysztof Bolko Łaziska 886 401 846 2133
30 Standura Kazimierz Czułowianka 504 1070 543 2117
31 Brząkalik Roman SK Woszczyce 1277 312 480 2069
32 Janosz Emanuel Sokół Wola 826 620 620 2066
33 Brania Bogdan KS FILIP 459 744 833 2036
34 Mol Jerzy Piekuś Suble  833 636 552 2021
35 Buczkowski Czesław Sokół Wola 1247 -45 814 2016
36 Kral Alojzy  Tęcza 762 733 518 2013
37 Sitko Leonard Sokół Wola 560 733 706 1999
38 Goc Jan Instal Bud 971 191 833 1995
39 Harupa Marek SK Kobiór 893 943 138 1974
40 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 574 1000 391 1965
41 Mielcarek Karol Unia Bieruń 438 711 806 1955
42 Sweryd  Marek TS Pszczyna 900 408 635 1943
43 Koźlik Brunon Czułowianka 165 661 1065 1891
44 Kolonko Grzegorz Bolko Łaziska 943 628 312 1883
45 Chmiel Władysław KS Filip 739 501 628 1868
46 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 620 456 747 1823
47 Rogula Krzysztof Zagłoba 659 222 922 1803
48 Wilczok Józef N 655 694 432 1781
49 Hernas Bogdan Unia Bieruń 272 796 709 1777
50 Sykuła Marian U Jana 689 1047 30 1766
51 Zielonka Emil Tęcza 533 758 405 1696
52 Kula Marian U Jana 545 441 667 1653
53 Foryś Wacław Sokół Wola 446 531 586 1563
54 Rupacz Leszek Gliwice 193 742 592 1527
55 Homan Józef U Filipa 694 400 429 1523
56 Richert Eugeniusz SK Bar.Chorzów 678 141 693 1512
57 Piasecki Jan Zagłoba 988 337 144 1469
58 Szopa Jerzy Tęcza 332 664 456 1452
59 Noras Wiktor Sokół Wola 416 401 568 1385
60 Urzędowski Adam KS Filip 554 700 109 1363
61 Kiełbasa Edward Czułowianka 391 -24 921 1288
62 Kubica Piotr   776 43 452 1271
63 Żyrkowski Stanisław N 733 429 80 1242
64 Budny Ryszard Czułowianka 427 306 420 1153
65 Mazur Ludwik N 383 -35 745 1093
66 Szulik Martin N 575 -133 518 960
67 Orel Dariusz Chorzów 138 122 680 940
68 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 219 705 -26 898
69 Niewiadomski Roman SK Woszczyce 338 148 282 768
70 Strzoda Jan Piekuś Suble  15 487 176 678
71 Grabowski Andrzej Instal Bud 207 401 -301 307
72 Rupacz Jerzy N 156 376 -309 223