Polski Związek Skata
Miasto Tychy

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu Tychy Miasto

  • Organizator i data: Zarząd Tychy M./11.11.2017
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sędzia: Łapa Henryk
  • Sekretariat: Kaczmarek Andrzej
m-ce nazwisko imię klub - sekcja seria I seria II seria  III Suma Pkt GP Pkt Turn
1 Rogula Krzysztof ZAGŁOBA Tychy 523 1404 1206 2733 84 20
2 Brania Bogdan GTS  Bojszowy 1037 708 1131 2674 74 19
3 Stachura Bernard N 843 1029 999 2511 72 18
4 Piasecki Jan ZAGŁOBA Tychy 624 1372 737 2473 70 17
5 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy 640 1033 1001 2448 66 16
6 Jęczmyk Gabriel GTS  Bojszowy 809 656 1046 2447 60 15
7 Gaweł Ryszard TZSS 919 502 1052 2426 58 14
8 Falęcik Andrzej Bazyl Tychy 712 722 1014 2392 56 13
9 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 554 785 1108 2350 56 12
10 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 1032 721 673 2184 56 11
11 Zięba Henryk PIEKUŚ SUBLE Tychy 514 834 1044 2139 54 10
12 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 857 749 744 2134 54 9
13 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 671 943 570 2131 46 8
14 Krawczyk Jan GTS  Bojszowy 792 927 420 2105 44 7
15 Dyjeciński Jerzy U JANA Tychy 627 732 775 2099 44 6
16 Drab Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 163 857 1111 2086 44 5
17 Bilgoń Jan KS Kobiór 497 879 729 2050 44 4
18 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA  622 707 770 1979 42 3
19 Strzoda Jan N 698 768 620 1937 42 2
20 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 712 957 381 1913 42 1
21 Wilczok Józef n 282 1084 613 1859 38  
22 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy 672 660 605 1849 36  
23 Krawiec Wiesław TĘCZA Tychy 1030 364 519 1825 36  
24 Sykuła Marian U JANA Tychy 583 579 697 1769 34  
25 Lewicki Stanisław U JANA Tychy 802 239 808 1685 32  
26 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy 825 454 546 1616 32  
27 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 421 549 799 1569 30  
28 Urzędowski Adam ZAGŁOBA Tychy 727 655 303 1535 26  
29 Karmański Rafał N 107 619 890 1530 24  
30 Hornik Krzysztof Bazyl Tychy 917 649 3 1477 22  
31 Bożek Roman N 395 296 844 1449 20  
32 Kurzyp Henryk GTS  Bojszowy 416 522 592 1363 20  
33 Olczak Agata TĘCZA Tychy 672 389 416 1477 18  
34 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 1086 441 -78 1449 16  
35 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA  668 830 -135 1363 14  
36 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA  763 84 504 1351 14  
37 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 1055 283 -45 1293 10  
38 Harupa Marek KS Kobiór 512 315 228 1055 3  
39 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy -111 666 450 1005 2  
40 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA  186 403 230 819 1  
41 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór       0 50