Polski Związek Skata
Miasto Tychy

Drużynowy Puchar Okręgu 2018

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Tyskiego Związku Skata/11.02.2018
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sekretariat: Kaczmarek Andrzej
  • Sędzia: Łapa Henryk
M-ce Drużyna Pkt
1 Bazyl 10025
2 Zagłoba 9571
3 Tęcza 9415
4 Piekuś Suble I 7958
5 Piekuś Suble II 7822
6 KS Filip 7640
7 U Jana 6880
8 S.C. Kobiór 6660
9 Czułowianka 6535
lp Drużyna Nazwisko, imię I seria II seria III seria Razem  
1 Bazyl Tomkowicz Jarosław 1076 708 437 2221  
2 Bazyl Trybus Jan 451 1099 1030 2580  
3 Bazyl Kudzia Jan 1131 650 892 2673  
4 Bazyl Falęcik Andrzej 56 1056 1439 2551 10025
               
5 Piekuś Suble I I Molenda Andrzej 535 840 1018 2393  
6 Piekuś Suble I I Głowacki Roman 725 523 152 1400  
7 Piekuś Suble I I Zięba Henryk 671 1074 558 2303  
8 Piekuś Suble I I Śliwiński Władysław 451 1084 191 1726 7822
               
9 Piekuś Suble I Mordak Mariusz 724 845 583 2152  
10 Piekuś Suble I Lapa Krystian 246 823 848 1917  
11 Piekuś Suble I Drab Mariusz 526 1006 298 1830  
12 Piekuś Suble I Lampa Stefan 628 530 901 2059 7958
               
13 S.C. Kobiór Łapa Henryk 834 -38 -102 694  
14 S.C. Kobiór Harupa Marek 553 652 611 1816  
15 S.C. Kobiór Jucha Roman 622 1285 159 2066  
16 S.C. Kobiór Paździor Wojciech 986 953 145 2084 6660
               
17 Czułowianka Kiełbasa Edward 1159 670 437 2266  
18 Czułowianka Kowalski Jerzy 1086 486 292 1864  
19 Czułowianka Scierski Jan 406 629 292 1327  
20 Czułowianka Koźlik Brunon 592 123 363 1078 6535
               
21 KS Filip Urzędowski Adam 451 595 698 1744  
22 KS Filip Jęczmyk Gabriel 237 390 621 1248  
23 KS Filip Kurzyp Henryk 532 857 917 2306  
24 KS Filip Brania Bogdan 940 259 1143 2342 7640
               
25 Tęcza Szopa Jerzy 970 787 992 2749  
26 Tęcza Kaczmarek Andrzej 717 644 565 1926  
27 Tęcza Szafarz Roman 746 586 852 2184  
28 Tęcza Zielonka Emil 1184 927 445 2556 9415
               
29 U Jana Wawrzusiak Tadeusz 115 584 996 1695  
30 U Jana Zielewski Ludwik 744 826 804 2374  
31 U Jana Sykuła Marian 346 632 723 1701  
32 U Jana Lewicki Stanisław 305 375 430 1110 6880
               
33 Zagłoba Ostrowski Tadeusz 687 780 1004 2471  
34 Zagłoba Grochowiec Jan 614 270 1140 2024  
35 Zagłoba Rechenek Mieczysław 1070 616 580 2266  
36 Zagłoba Ostrowska Krystyna 956 1308 546 2810 9571